Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Dejte o sobě více vědět, VÍCE REKLAMY

Vaše návrhy a nápady

Dejte o sobě více vědět, VÍCE REKLAMY

Příspěvekod mivandy » 11 črc 2011 15:30

Kdybych včera náhodou nepročítala FORUM u konkurence, bohužel bych ani nevěděla, že nějaká AUKTIVA existuje. A to jsem na netu cca denně a inzeráty vkládám několik let na různé weby. Možná by to chtělo vydat nějaké samolepky na auta (alespoň malé na sklo). Já bych si ji tam klidně nalepila. Nějaké malé lístečky typu jak nám chodí do schránek "nepotřebujete zrenovovat koupelnu" dát na nějaká exponovaná místa. Ony se už roznesou samy. Nechat vytisknout nějaké malé rozvrhy hodin, kalendáříky nebo záložky s reklamou. Bohužel vím, že na vše je třeba peníze. Zatím moc děkuji za současný stav a za to, že existujete.
mivandy


 
Příspěvky: 14
Registrován: 10 črc 2011 16:10

Re: Dejte o sobě více vědět, VÍCE REKLAMY

Příspěvekod auktiva » 11 črc 2011 16:30

Momentálně uvažujeme o nějakých těch samolepkách a dárkových předmětech. Snažíme se i o reklamu na webu, ale ona má v současné době strašně nízkou účinnost. Nejlepší je, pokud si o nás sami říkají uživatelé.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Dejte o sobě více vědět, VÍCE REKLAMY

Příspěvekod Jirka2811 » 12 črc 2011 11:09

mivandy píše:Kdybych včera náhodou nepročítala FORUM u konkurence, bohužel bych ani nevěděla, že nějaká AUKTIVA existuje. A to jsem na netu cca denně a inzeráty vkládám několik let na různé weby. Možná by to chtělo vydat nějaké samolepky na auta (alespoň malé na sklo). Já bych si ji tam klidně nalepila. Nějaké malé lístečky typu jak nám chodí do schránek "nepotřebujete zrenovovat koupelnu" dát na nějaká exponovaná místa. Ony se už roznesou samy. Nechat vytisknout nějaké malé rozvrhy hodin, kalendáříky nebo záložky s reklamou. Bohužel vím, že na vše je třeba peníze. Zatím moc děkuji za současný stav a za to, že existujete.





třeba prodejci na Aukru co jsou momentálně zde na Auktiva se mohou postarat o to, aby lidi co chodí nakupovat na Aukro přesměrovali sem na tento aukční server.
Nic na tom přeci není a je to jednoduché. Tak všichni do toho a neotálejme, jde nám o naše penízky :-)
Jirka2811


 
Příspěvky: 18
Registrován: 09 črc 2011 17:48

Re: Dejte o sobě více vědět, VÍCE REKLAMY

Příspěvekod AVL68 » 12 črc 2011 19:58

Chceme-li tomu tady pomoci (většinou to děláme kvůli sobě ;) ), musíme zabrat všichni. Až se nám to podaří tady zvednout do výšin (jiná varianta není :? ), tak snad Auktiva nezpychne :lol: .

I když přiznejme si to, z 99% to bude jejich zásluha. 8-)
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54


Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron