Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Hodnota "minimálního nákupu"

Vaše návrhy a nápady

Re: Hodnota "minimálního nákupu"

Příspěvekod CrayXMP » 20 črc 2011 21:12

Ježiš co byste porušoval? Vždyť to takto dělá většina normálně teď. Jen si k tomu nekladou podmínku minimálního nákupu. Ale dávaj normálně vysoký poštovný (tak jako vy) a uživatel si nekoupí blbost za 5 kč, protože ví, že s poštovným se mu to nevyplatí. Ale když si těch drobností seskládá x za víc, tak se mu to jedno poštovný už vyplatí.

Vy si prostě furt musíte jet tu svojí až do skonání. Tady furt s něčim prudíte, na aukru taky, Vy jste normálně za trest


jééé.. jsme populární.. rozhodně se ale ohrazuji proti tvrzení "že si dáváme vysoké poštovné". Naše poštovné odpovídá cenám České pošty + navíc cca 7-12 kč za obalový materiál. Tento příplatek nám rozhodně nevykompenzuje námahu spojenou se zasláním vydražené zásilky za 5 kč. A dávat si u takovýchto zásilek poštovné v rozmezí 150 - 170 kč mi přijde naprosto amorální (pokud bychom měli postupovat dle vaší rady)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Hodnota "minimálního nákupu"

Příspěvekod CrayXMP » 20 črc 2011 21:15

AVL68 píše:Jde jen o nápad, netřeba se vzrušovat. Jsme na fóru. Pokud admini usoudí, že tohle "zpestření" není přínosem, nebudou nic realizovat. Ne vše, co se tu plácne, je nutně "objev roku" :lol: :lol: .



Přesně tak.. byl to jen námět, nápad.. viděl jsem to z našeho (totálně subjektivně zaujatého) pohledu jako přínosné, tak jsem to zmínil. ;)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Hodnota "minimálního nákupu"

Příspěvekod multikulty » 21 črc 2011 00:51

Ale já netvrdím že ho máte vysoké. Vždyť jsem napsal normální. To nebyla ironie :) (neměl jsem psát normálně vysoký, je to zavádějící :oops: )

To že se Vám zásilka se zbožím za 5 Kč nevyplatí to k tomu holt patří. Kolik % uživatelů je tak natvrdlejch, že si nespočítá že se mu to nevyplatí? No ten zbytek, což je valná většina si to raději sloučí. Jak myslíte že tady všichni prodávaj známky atd. v korunových položkách?
multikulty


 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 čer 2011 23:07

Předchozí

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron