Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Chcete se odlišit od Axxx? - chci "vědět", kdo mě sleduje...

Vaše návrhy a nápady

Re: Chcete se odlišit od Axxx? - chci "vědět", kdo mě sleduje...

Příspěvekod Vratislav16 » 28 črc 2011 15:56

Nabídni ( Best Offer ) bylo na odklepu u klasické aukce , ale myslím tam to brzo zrušili. Aukro to myslím nemá. Ebay je vzdálen, neb 90% uživatelů nezná anglicky :mrgreen: No ale asi by to chtělo v budoucnu širokou diskusi :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Chcete se odlišit od Axxx? - chci "vědět", kdo mě sleduje...

Příspěvekod CrayXMP » 29 črc 2011 11:26

HonzaRez píše:Zdravím všechny, jsem tu krátce a spíš jen sleduju fórum, ale není tím pravým řešením této situace tzv. "Best offer", jak je to prý Ebay?
Ve skutečnosti už kolega Cray vyjadřoval nelibost nad neoficiálními nabídkami vyčuraných uživatelů, ale zde by se jednalo o naposto oficiální postup. Takže kdyby z nějaké aukce přišlo ohlášení, že uživatel Lojza nabídl 300Kč, měl bych jak prodejce možnost kliknout buď na "Děkuji, nemám zájem" nebo "Děkuji, předmět je Váš"...
Myslím,že se o tom tady už diskutovalo, ale asi není jiný způsob, jak to zjistit v praxi, než to zavést do aukcí...
Honza



Ne, to je bohužel něco jiného - i když částečně podobné. Příklad:

a) Stěží má smysl vystavit aukci s cenou od 5 Kč + k tomu doplnit "best offer" - automaticky vám lidé budou nabízet cenu pod touto hranicí.
b) Dáte předmět od 80 Kč + doplníte best offer. Někdo vám nabídne třeba 40 Kč, ale pořád je s balením jedné věci tolik práce, že to vůbec nevyváží tento nicotný zisk.

mně šlo jen o to, prodávat klidně předměty po korunách, ale VE VELKEM MNOZSTVI (=min. hodnota nákupu).. tzn. že práce spojená s balením a logistikou je jen jedna (jeden podací lístek atd.)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Chcete se odlišit od Axxx? - chci "vědět", kdo mě sleduje...

Příspěvekod sekac-a-outlet » 15 srp 2011 10:42

Ahojky
já se tady zaregistrovala teprve včera a paradoxně jsem se o auktiva.cz dozvěděla na fóru na Aukru. Já myslím, že s přístupem a poplatkama na Aukru nás postupně přibude prodejců zde více a to především s použitým zbožím. To jsem ale na jném fóru, že ?
Nepotřebuji vědět kdo mně sleduje, částku za kterou vystavím, za tou si stojím a určitě bych nikomu nepodlézala.
Líbí se mi nápad s 10 % slevou, tak je možné nabídnou slevu 10 % všem, na zboží u kterého jsem ochotna slevnit a je pravda, že na slevu opravdu stále slyší dost lidí
sekac-a-outlet


 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 srp 2011 23:40

Předchozí

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron