Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Poznámka

Vaše návrhy a nápady

Poznámka

Příspěvekod j-b-z-l » 19 led 2010 17:58

Přišlo by velice vhod, aby u každé aukce bylo si možné vložit vlastní poznámku (kterou uvidí pouze prodávající) - aby si prodejce udržel přehled a mohl si tam poznamenávat : adresu, pokud kupující chce zaslat zboží na jinou adresu než má v registraci, datum přijmuté platby, odeslání apod. Pokud má prodejce větší množství aukcí, je opět k neuhlídání udržet si přehleda a maily to neřeší - za 14 dnů přijde tolik různých mailů, že je problém se k nim vracet.
j-b-z-l


 
Příspěvky: 37
Registrován: 30 lis 2009 10:54
Bydliště: Luže (okr.Chrudim)

Re: Poznámka

Příspěvekod auktiva » 19 led 2010 18:11

To je určitě dobrý nápad a zapracujeme na něm.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Poznámka

Příspěvekod j-b-z-l » 19 led 2010 19:59

Vkládání poznámek by bylo dobrým a jednoduchým vylepšením, než bude možné na serveru udělat další náročnější úpravy.
j-b-z-l


 
Příspěvky: 37
Registrován: 30 lis 2009 10:54
Bydliště: Luže (okr.Chrudim)

Re: Poznámka

Příspěvekod auktiva » 20 led 2010 00:30

Funkce poznámek byla přidána. U každé aukce najdete pod názvem malou ikonu. Pokud na ní kliknete, můžete vyplnit, či změnit poznámku.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Poznámka

Příspěvekod j-b-z-l » 20 led 2010 01:09

Supr - tak to byla velmi rychlá reakce adminů na požadavek - tisíceré díky za všechny uživatele !!!
j-b-z-l


 
Příspěvky: 37
Registrován: 30 lis 2009 10:54
Bydliště: Luže (okr.Chrudim)

Re: Poznámka

Příspěvekod j-b-z-l » 23 led 2010 03:33

Bylo by možné psát si i poznámky do adresáře členů ? Velmi často se mi stává, že se mně uživatelé ptají zda nemám to či ono. Zrovna před chvílí jsem dostal dotaz na mlynářství a mlýny - mám věci, ale dostanu se k nim až na jaře. Kdybych si u uživatele do viditelné poznámky mohl napsat třeba heslo: "mlýn mlynářství " tak i po několika měsících , když založím aukci, prohlédnu si adresář, můžu dotyčnému poslat osobní zprávu s upozorněním. Bylo by to praktické. Noví uživatelé tohoto serveru,když delší dobu nenaleznou nic z toho co je zajímá, zapomínají se vracet. Takto by je to přilákalo zpět. V adresáři na viditelnou poznámku je místa dost. Myslím viditelnou pro mně a bez rozklikávání poznámky.
j-b-z-l


 
Příspěvky: 37
Registrován: 30 lis 2009 10:54
Bydliště: Luže (okr.Chrudim)

Re: Poznámka

Příspěvekod auktiva » 23 led 2010 09:30

Dobrý den,
problém to samozřejmě není. Jde jen o to, co bude praktičtější. Jestli vytváření vlastního adresáře s poznámkami, nebo poznámky (něco jako lístečky co si lepíte různě třeba na monitor) na které bude vázán nějaký uživatel. S novou verzí uživatelského rozhraní si budete moci zprávy prohlížet přímo zde, můžeme připravit nějaký archýv na důležité zprávy.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Poznámka

Příspěvekod zdedoalt » 10 črc 2010 08:57

Byl bych rád kdyby bylo možné se posunovat ve formuláří zadání akce pomoci entru i myší.při zadávání většího množství položek to urychlí práci.
zdedoalt


 
Příspěvky: 149
Registrován: 20 kvě 2010 17:51

Re: Poznámka

Příspěvekod auktiva » 10 črc 2010 13:01

Krasne slunecne odpoledne, podivame se co s tim pujde udelat :)
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23


Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron