Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Vaše návrhy a nápady

Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Příspěvekod CrayXMP » 08 říj 2011 01:30

tohle už mě opravdu xERE!! to se nedá řící jinak! Nahraďte laskavě zmíněnou formulaci "Očekáváme platbu na náš účet. Více informací" - jež naprosto jednoznačně navozuje prvotní dojem dlužné částky, jež uživatel DLUZI serveru za něco jiného.!!!


nemám přeci zapotřebí číst takové nemístné poznámky na naši adresu, když věnujeme (doslova) desítky hodin tomu, abychom svými aukcemi určitým způsobem nejenom rozšířili naše prodejní kanály, ale V PRVNI RADE PRISPELI k větší nabídce aukcí na Auktivě. A je to tak, neboť naše prodeje opravdu nestojí na Auktivě, ale na našem vlastním e-shopu (jak je jednoznačně patrné při vyhledávání skrze google)

Já tedy naprosto VE VSI ROZHORCENOSTI žádám, abyste dané slovní spojení ZFORMULOVALI JINAK, aniž by uráželo prodejce..


:evil: :evil: :evil: :evil:
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Příspěvekod hadic » 08 říj 2011 13:36

Nic proti, nechci tu vyvolávat flamewar, ale když žádám o slušnější chování, měl bych jít příkladem a žádat formálně, nikoliv formou urážek a výhružek... ;)
hadic


 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 říj 2011 01:00

Re: Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Příspěvekod Zuzkamr » 08 říj 2011 14:46

Já teda nevím, ale mě tahle formulace vůbec nevadí, natož aby mě urážela a předpokládám, že takových uživatelů je tu více. Nevidím na ní nic nevhodného... :?:
Zuzkamr


 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 čer 2010 15:15

Re: Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Příspěvekod Vratislav16 » 08 říj 2011 17:18

cray== upřesněte kde je ta věta, jež Vás dráždí. Já jsem zde 2 roky , ani nevím, že existuje :lol: :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Příspěvekod auktiva » 08 říj 2011 18:08

Opravdu také natušíme kde je problém.

1) Pokud jste si objednal oveření účtu, tak opravdu čekáme na Vaší platbu a není naší vinou že tam ona hláška je.
2) Pokud máte lepší a výstižnější oznámení, necháme se poučit.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Příspěvekod CrayXMP » 08 říj 2011 21:26

auktiva píše:Opravdu také natušíme kde je problém.

1) Pokud jste si objednal oveření účtu, tak opravdu čekáme na Vaší platbu a není naší vinou že tam ona hláška je.
2) Pokud máte lepší a výstižnější oznámení, necháme se poučit.



no úplně nahoře je "Stav účtu 24.1Kč
Dobít kredit!"

a pak hned vedle toho ta věta "očekáváme platbu na náš účet".. takže jsem si to automaticky spojil a ted jaksi trapně zjištuje, že to "více informací" je klikací a pod ním jsou napsány důvody. No ale stejně! (v rámci spravedlivého rozhořčení na mé straně ;) ) když se tyto dvě věci spojí dohromady, tak to vyznívá automaticky naprosto jinak. To, že vám chybí platba za ověření účtu byste měli posílat do emailu jako upozornění - nic takového nám od vás nikdy nepřišlo. Takže jsem ani netušil, že máme něco platit. Současné řešení "upozornění" touto formou mi přijde naprosto špatné.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Příspěvekod auktiva » 08 říj 2011 23:34

Pokud jste si přečetl podmínky ověření účtu (a ty jste zajisté četl než jste zmáčkl tlačítko pro žádost) a zažádal jste, vše se Vám ukázalo. Pokud lidé nečtou ani zásadní informace, pak již nevíme jak jim to vysvětlit.

Musíme opravdu odesílat email o každé věci kterou se nikdo ani neráčil přečíst??
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Příspěvekod AVL68 » 09 říj 2011 13:59

Duch v tomto tématu není moc tvůrčí, z obou stran je cítit zbytečné napětí. ;) Škoda. Útok má za následek vznik zákopů, ne podání ruky. Takto se problémy neřeší. :x .

Nedorozuměním je třeba předcházet. Já si zde dovolím připomenout můj návrh na sjednocení pojmů kredit-účet. Nevím, zda jen zapadl v zapomnění nebo byl zamítnut.
viewtopic.php?f=13&t=302&start=10
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Příspěvekod auktiva » 09 říj 2011 20:37

Nebyl zamítnut, jen se řeší problémy postupně.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Odstrante SAKRA to "očekáváme platbu na účet!!

Příspěvekod CrayXMP » 10 říj 2011 22:59

auktiva píše:Pokud jste si přečetl podmínky ověření účtu (a ty jste zajisté četl než jste zmáčkl tlačítko pro žádost) a zažádal jste, vše se Vám ukázalo. Pokud lidé nečtou ani zásadní informace, pak již nevíme jak jim to vysvětlit.

Musíme opravdu odesílat email o každé věci kterou se nikdo ani neráčil přečíst??



Víte.. svým způsobem máte samozřejmě pravdu.. na druhou stranu sami víte, že v podstatě "většinu svého celodenního businessu" strávíte v emailech. A tak to mají ale prakticky všichni obchodníci - jejich krédo je "co není v emailu, to neexistuje" - není to z toho důvodu, že by byli snad líní, ale zkrátka už nestíhají v každodenním koloritu nově doručených 120+ email zpráv sledovat a PAMATOVAT si ještě věci kolem. U příchozích emailů si např. v Outlooku (jistě nejrozšířenější email client) mohou nastavit nejenom různé příznaky zprávy, ale také "datum splnění" a pak mohou věc svým způsobem "pustit z hlavy", neboť jim vyskočí připomínací okno..

a to je přesně ten rozdíl ve vašem náhledu na situaci a mém (a možná i dalších). Já si nemůžu nastavit REMINDER na nějaký "vzkaz" na vašem portále - vy nedostanete peníze (protože já zkrátka zapomenu "na něco" na "nějakém serveru") a pak se celý řetězec událostí dostane až sem. takže takový email by tu situaci mohl opravdu vyřešit.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15


Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron