Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Provize a poplatky

Vaše návrhy a nápady

Re: Provize a poplatky

Příspěvekod auktiva » 28 pro 2011 12:30

Ověřenou adresu zde má asi 15% uživatelů, ale jelikož je to služba převážně pro prodejce a těch je méně (kupříkladu na aukru tvoří prodejci jen 1,5% všech uživatelů a cca 5% aktivních uživatelů), tak číslo u nich je mnohem vyšší.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Provize a poplatky

Příspěvekod auktiva » 28 pro 2011 12:30

Ověřenou adresu zde má asi 15% uživatelů, ale jelikož je to služba převážně pro prodejce a těch je méně (kupříkladu na aukru tvoří prodejci jen 1,5% všech uživatelů a cca 5% aktivních uživatelů), tak číslo u nich je mnohem vyšší.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Provize a poplatky

Příspěvekod volskymil » 07 led 2012 14:20

koukl jsem se kdo tu navrhuje poplatky a zjistil jsem že tu nic neprodává a tak nevim z jaké zkušenosti tu mluví :pivo:
volskymil


 
Příspěvky: 8
Registrován: 25 čer 2011 08:55

Re: Provize a poplatky

Příspěvekod Vratislav16 » 07 led 2012 15:38

volkymil= klepněte si na odkaz = máte na něm 914 příhozů :!: = http://www.auktiva.cz/aukce-s-prihozy/
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Provize a poplatky

Příspěvekod drndula » 07 led 2012 19:16

volskymil píše:koukl jsem se kdo tu navrhuje poplatky a zjistil jsem že tu nic neprodává a tak nevim z jaké zkušenosti tu mluví :pivo:


Ahoj Mílo, koukám na Tvoje aukce. Ty tedy nejseš z laciného kraje. :D :roll: :P
Uživatelský avatar
drndula


 
Příspěvky: 118
Registrován: 02 črc 2011 14:57

Re: Provize a poplatky

Příspěvekod ladber » 09 led 2012 18:20

drndula píše:
volskymil píše:koukl jsem se kdo tu navrhuje poplatky a zjistil jsem že tu nic neprodává a tak nevim z jaké zkušenosti tu mluví :pivo:


Ahoj Mílo, koukám na Tvoje aukce. Ty tedy nejseš z laciného kraje. :D :roll: :P

Ten to posbíral asi z celý vesnice :lol:
Uživatelský avatar
ladber


 
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2011 18:04

Re: Provize a poplatky

Příspěvekod drndula » 09 led 2012 18:59

Jj, posbíral a už se tu neukázal. :( Jestli on vedle nelaškuje s Vaškovou. :D
Uživatelský avatar
drndula


 
Příspěvky: 118
Registrován: 02 črc 2011 14:57

Re: Provize a poplatky

Příspěvekod ladber » 10 led 2012 16:11

drndula píše:Jj, posbíral a už se tu neukázal. :( Jestli on vedle nelaškuje s Vaškovou. :D

to je mu podobný ;)
Uživatelský avatar
ladber


 
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2011 18:04

Re: Provize a poplatky

Příspěvekod CrayXMP » 10 led 2012 20:00

Twiggina píše:No, proč ne - služby navíc.

Jen mě překvapilo, kolik lidí zde nemá ani ověřenou adresu, přesto že to stojí pár korun!
Osobně to považuji za jeden z prvních kroků k úspěšnému prodeji. Pokud u nicku červeně září nápis "Tento uživatel nemá ověřenou adresu", tak mě osobně vyvstane dilema, zda jít nakupovat.
Přitom Auktiva za ověření odresy dává kredit, kterým lze zaplatit třeba umístění na hlavní stránce atp.

Pokud Auktiva zavede placené služby navíc, tak jsem sama zvědavá, kolik lidí tohle opravdu využije.



to je jednoduché: čirá lenost (u nás).. ono navíc, když zde máte prakticky stejné nicky jako na Aukru, stejné vystavené předměty, tak mnoho kupujících (převážně z Aukra) nijak nepotřebuje, abyste měla ještě navíc ověřenou adresu. Prodávat "se dá" i bez toho, takže (nás) to moc netrápí.. tím neříkám, že to je špatná myšlenka, jen že máme pokaždé něco jiného důležitějšího na práci, než řešit tento drobný detail.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Předchozí

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron