Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Přenos aukcí

Vaše návrhy a nápady

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod MACEK » 21 lis 2011 00:34

auktiva píše:Dobrý den,
ano jde to, stačí nám zaslat čísla aukcí a my se o to postaráme.


:D :D Díky za přenos-je to dokonalé doporučuji všem Aukrákům :lol: :lol: .nemá to chybu a ta rychlost je neuvěřitelně zázračná :roll: :roll:
Uživatelský avatar
MACEK


 
Příspěvky: 4
Registrován: 22 čer 2011 13:50
Bydliště: Praha-Řepy

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod wendelyn » 21 lis 2011 23:05

Ano,vstřícnost provozovatelů Auktivy je úžasná,povzbuzující,neuvěřitelná a na Aukru zcela nevídaná.Na druhou stranu si myslím,že bez poplatků za opětovné vystavení (třeba až desáté opakované) sem spousta prodejců z Aukra jen "odloží" neprodané a většinou i neprodejné položky.Nechci radit provozovatelům,kteří jistě mají svou představu o fungování tohohle portálu,Jen píšu svůj názor.Fandím Auktivě,ale také je potřeba na rovinu přiznat,že na předměty,na které mám na Aukru první příhoz do cca půl hodiny,se tady nikdo třeba týden ani nepodívá.Nevím,kde je chyba.Sice jsem tady už i prodal,ale ve dvou ze tří prodejů to byli moji kupující z Aukra,které jsem sem sám navedl.Nestěžuji si,neradím,nejsem zatrpklý...jen popisuji svoji zkušenost.
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod auktiva » 21 lis 2011 23:23

Hlavním nedostatkem je teď nedostatek aukcí v zajímavých kategoriách (elektro, oblečení, šperky,..). Nikdo si nemůže stěžovat na nedostatek kupujících, když nejsou aukce ,které by někdo mohl zakoupit.

Poplatky za vystavení tento problém úplně neřeší. Ze zvědavosti jsme teď na aukru měsíc sledovali jeden konkrétná produkt a za ten měsíc jsou tam vystaveny stále stejné položky za stejnou, mnohdy nereálnou, cenu.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod wendelyn » 22 lis 2011 10:03

Tak přesně tohle jsem nechtěl-aby byl můj příspěvek chápán jako stížnost.Nemám důvod si stěžovat.Trochu tady prodávám,trochu nakupuji..pohoda.Jen tvrdím,že třeba v sekci knížky (nerozumím elektronice ani šperkům a proto nedovedu posoudit) najdu dnes stejné nabídky jako před rokem a musím se přes ně proklikat k těm několika novinkám.Při zpoplatnění třeba každého pátého opakování aukce už si prodejce rozmyslí,zda by neměl předmět slevnit.Ale je to jen můj názor,který nikomu nevnucuji a nijak nepropaguji poplatky.Aukru jsem před chvílí odeslal přes 1300Kč a nemám s tím problém,protože si dovedu spočítat,kolik jsem tudíž vydělal já.Ale to opět jen po pravdě popisuji svou zkušenost,nic víc. :)
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod zanna72 » 22 lis 2011 10:10

Tady jde o to že nekdo ma svoje zboži a třeba něco prodava pro kamarádku ,tam s cenou dolu nepohneš protože chceš taky něco vydelat,řict kamáradce že za tuto cenu neprodaš aby ješte vydelal?Se svojim zbožim je to jine prodat jen aby neleželo,at jsou nejake obraty. :oops:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod wendelyn » 22 lis 2011 10:29

Předpokládám,že ne všichni tady prodávají za kamarádky.Kdybych tady já točil kamarádky předmět třeba druhý-třetí měsíc,poradím jí ať se zaregistruje a zkusí to sama. :) Pravda je,že jsem jen jednou a už asi před rokem nakupoval pro kamaráda,který zrovna nebyl u internetu.Dodnes mi ta blbina leží zaprášená v garáži,protože si to kamarád rozmyslel.Takže v tomhle směru nikomu radit nemůžu. :D
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod zanna72 » 22 lis 2011 11:17

Je to jasny že neprodavam jen kamaradčiny veci ikdyž jsem hadřařka,90% mam sveho ale muže to tak stat. :roll:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod Delfin1 » 22 lis 2011 14:28

Rád bych se toho účastnil taktéž. Opravdu dobrý nápad. Prosím dejte vědět. Děkuji, Delfín1
Delfin1


 
Příspěvky: 4
Registrován: 10 lis 2011 13:54

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod auktiva » 22 lis 2011 21:52

wendelín: nebereme to jako stížnost, jen říkáme že poplatky vše nevyřeší. Musí být komplexní přístup.

Delfín1: Přenosy jsou aktivní, stačí nám zaslat čísla aukcí
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Přenos aukcí

Příspěvekod zanna72 » 22 lis 2011 21:56

auktiva píše:wendelín: nebereme to jako stížnost, jen říkáme že poplatky vše nevyřeší. Musí být komplexní přístup.

Delfín1: Přenosy jsou aktivní, stačí nám zaslat čísla aukcí

Jak to vypada s mojimi aukcemi?Vim že mate dost prace ale zitra nebudu u pc tak to nestihnu udelat.Dik.Jana
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron