Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Lepší vkládání příspěvků k danému uživateli

Vaše návrhy a nápady

Lepší vkládání příspěvků k danému uživateli

Příspěvekod cardas51 » 06 lis 2011 22:37

Nelíbí se mně řazení příspěvků na foru, admini prosím něco jako na aukru , je to víc konkrétní a k věci .
Děkuji předem cardas51
cardas51


 
Příspěvky: 23
Registrován: 08 zář 2011 13:02

Re: Lepší vkládání příspěvků k danému uživateli

Příspěvekod auktiva » 06 lis 2011 23:19

Toto forum bezi na velice rozsirene a zabehle platforme kterou pouzovaji miliony lidi na celem svete a nam pripada prehlednejsi nez to rozklikavani prispevku ktere je na aukru. Pro zmenu by asi musela byt znacna cast uzivatelu.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Lepší vkládání příspěvků k danému uživateli

Příspěvekod cardas51 » 07 lis 2011 09:23

Mně vadí, že když má někdo příspěvek třeba na str.2 a já chci k němu odpovědět, tak se to s jeho citací zařadí až na konec, třeba až na str5. a to je o ničem. ;)
Dík za odpověď. Třeba to dělám blbě .
cardas51


 
Příspěvky: 23
Registrován: 08 zář 2011 13:02

Re: Lepší vkládání příspěvků k danému uživateli

Příspěvekod VonFeldsberg » 07 lis 2011 09:43

cardas51 píše:Mně vadí, že když má někdo příspěvek třeba na str.2 a já chci k němu odpovědět, tak se to s jeho citací zařadí až na konec, třeba až na str5. a to je o ničem. ;)
Dík za odpověď. Třeba to dělám blbě .

Není to o ničem - alespoň se drží jedna linie diskuze a dá se snadno přeskočit na nepřečtené příspěvky. Osobně bych to neměnil, připadne mi to jako jeden z nejlepších systémů pro diskuzní fóra.
VonFeldsberg


 
Příspěvky: 15
Registrován: 20 črc 2010 07:20

Re: Lepší vkládání příspěvků k danému uživateli

Příspěvekod cardas51 » 07 lis 2011 10:08

VonFeldsberg píše:
cardas51 píše:Mně vadí, že když má někdo příspěvek třeba na str.2 a já chci k němu odpovědět, tak se to s jeho citací zařadí až na konec, třeba až na str5. a to je o ničem. ;)
Dík za odpověď. Třeba to dělám blbě .

Není to o ničem - alespoň se drží jedna linie diskuze a dá se snadno přeskočit na nepřečtené příspěvky. Osobně bych to neměnil, připadne mi to jako jeden z nejlepších systémů pro diskuzní fóra.

No možná je to o zvyku ;)
cardas51


 
Příspěvky: 23
Registrován: 08 zář 2011 13:02

Re: Lepší vkládání příspěvků k danému uživateli

Příspěvekod vpdiablo » 07 lis 2011 15:26

cardas51 píše:Mně vadí, že když má někdo příspěvek třeba na str.2 a já chci k němu odpovědět, tak se to s jeho citací zařadí až na konec, třeba až na str5. a to je o ničem. ;)
Dík za odpověď. Třeba to dělám blbě .

Není nic jednodužšího než si za A nastavit jiné řazení ... to jest nejnovější příspěvky na první stránku
a za B například automaticky omezit stáří příspěvků které budou zobrazena na cca měsíc staré a zbytek se vám nebude motat, pokud jste tu pravidelně můžete zkusit omezení na příspěvky za posledních 14 dní. Plus se dá nastavit ještě spousta dalších věcí. Jen je potřeba si hrát a zkoušet co to dělá.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Lepší vkládání příspěvků k danému uživateli

Příspěvekod cardas51 » 07 lis 2011 21:31

vpdiablo píše:
cardas51 píše:Mně vadí, že když má někdo příspěvek třeba na str.2 a já chci k němu odpovědět, tak se to s jeho citací zařadí až na konec, třeba až na str5. a to je o ničem. ;)
Dík za odpověď. Třeba to dělám blbě .

Není nic jednodužšího než si za A nastavit jiné řazení ... to jest nejnovější příspěvky na první stránku
a za B například automaticky omezit stáří příspěvků které budou zobrazena na cca měsíc staré a zbytek se vám nebude motat, pokud jste tu pravidelně můžete zkusit omezení na příspěvky za posledních 14 dní. Plus se dá nastavit ještě spousta dalších věcí. Jen je potřeba si hrát a zkoušet co to dělá.


No máte asi pravdu, ale já si nerada hraju s PC , většinou to špatně dopadne , jsem ráda když založím aukci s fokama. Ale dívala jsem se ,že vy jste si vyhrál s tím lustrem / hodně fotek/ jak jak jak ???? :roll:
cardas51


 
Příspěvky: 23
Registrován: 08 zář 2011 13:02

Re: Lepší vkládání příspěvků k danému uživateli

Příspěvekod vpdiablo » 08 lis 2011 18:53

cardas51 píše:No máte asi pravdu, ale já si nerada hraju s PC , většinou to špatně dopadne , jsem ráda když založím aukci s fokama. Ale dívala jsem se ,že vy jste si vyhrál s tím lustrem / hodně fotek/ jak jak jak ???? :roll:

No jednoduše .... Fotak Olympus C50 to vyfotil , po stažení do počítače každá fotka cca 1,5-2MB, první stažení objemu přišlo ořezáním fotky na to co jsem potřeboval aby bylo vidět, druhé zmenšení objemu přišlo se snížením rozměru procentně se zachováním poměru stran a nakonec dávkovým příkazem vytvořeny miniatury ke každé fotce. Fotografie s miniaturami jsem přenesl na svůj FTP prostor a do aukce jen vložil html přikazovy kod s vyplněnou adresou fotek a miniatur (nic složitého mění se jen adresa zbytek se kopiruje) no a pak jsem to i s popisem pěkně jako zdoj vložil do popisu a hotovo.
Vypada to složitě ale je to lehké a záležitost pár kliků (vše se dá vlastně připravit předem a pak se jen doplní části které se mění a celek se šoupne do aukce), jo a obrazek jeden pak nahravam na auktivu.
FSViewer umí i vodotisk, ale musíte si jej nejdříve vytvořit nebo stáhnout, napsaní textu nepodporuje(nebo sem to nenašel), načítá si vlastně obrázek který mu určíte a ten vloží do fotografie jako vodotisk.
PS: pokud máte nějaký veřejný internetovy uložny prostor mužete to vkladat do popisu také tak, pokud chcete mužu Vám zkusit vytvořit nějaký mustr pro vaše aukce.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Lepší vkládání příspěvků k danému uživateli

Příspěvekod Behemot » 10 lis 2011 15:44

Mnohdy to ale funguje divně, nebo to vůbec nejde linkovat přímo. Ideální je založit si doménu, dneska je feehostingů kotel a místa nabízí dost :D
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55


Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron