Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

přenos hodnocení z Aukra

Vaše návrhy a nápady

Re: přenos hodnocení z Aukra

Příspěvekod auktiva » 13 lis 2011 15:57

www.pojezdy.eu píše:Prenos hodnoceni odkukoliv sem neni fer vuci tem, co zde jiz dlouho prodavaji, mohl jste prijit drive a mit uz taky lepsi ;-)

Spis me mrzi, ze ze tri kupujicich mi dal hodnoceni jediny...


Zkuste jim napsat
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: přenos hodnocení z Aukra

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 13 lis 2011 16:18

auktiva píše:
www.pojezdy.eu píše:Prenos hodnoceni odkukoliv sem neni fer vuci tem, co zde jiz dlouho prodavaji, mohl jste prijit drive a mit uz taky lepsi ;-)

Spis me mrzi, ze ze tri kupujicich mi dal hodnoceni jediny...


Zkuste jim napsat


To jsem samozrejme zkousel... no, posledni kupujici stejne nakonec jen psal ze si spletl co kupuje :-)
Ale co, svet se kvuli tomu nezbori ;-)
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: přenos hodnocení z Aukra

Příspěvekod vpdiablo » 13 lis 2011 17:02

tajtrlik píše:Mozna by nebylo od veci udelat to forum neverejny,aby to cetl jen admin a sam si prebral co mu vyhovuje,tak tu rozumuje kdejaka trubka jako napr diablo :D ktery snad v zivote neprodal ani sirku :D a nakonec se to zvrhne na urazky a nadavky,/ viz nadavky do hlupaku od korunky1111 ve vedlejsim foru asi ma holka neceho nedostatek :mrgreen: / to asi smyslem neni

Ta podle vás Obrázek, za 4 roky jen na Aukru prodala a nakoupila věci za více jak 79 000, možná Vás štve že nenakupuje u Vás, ale to je Váš problém, když mi nemáte co nabídnout tak od Vás můžu těžko něco koupit. Zatím tady tu Obrázek děláte ze sebe akorát vy sám.
Ale i to je vaše věc, mě je úplně jedno jestli ze sebe děláte to či ono, z mého pohledu sedí přesně vaše přezdívka na to jakým způsobem se tu chováte, prostě tajtrlík každym coulem.
Obrázek
Když už nic jiného, alespoň jste mě pobavil, děkuji jen tak dál.
PS: pokud si chcete s teamem auktivy pokecat neveřejně, aby vám do toho nikdo nekrafal, použijte tlačítko SZ, my sice přijdem o komika, ale team auktivy se odedneška bude alespoň za odměnu válet smíchy nad vašimy smysluplnými návrhy. :drink:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: přenos hodnocení z Aukra

Příspěvekod tajtrlik » 13 lis 2011 17:07

. omlouvám se že jsem tu vůbec něco napsal ale na některé idioty vážně nemám sílu :D
tajtrlik


 
Příspěvky: 39
Registrován: 10 zář 2010 11:27

Re: přenos hodnocení z Aukra

Příspěvekod auktiva » 13 lis 2011 18:26

[*]Tema se nam nejak zvrtlo, zamykam!
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Předchozí

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron