Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

poštovné za ověření

Vaše návrhy a nápady

Re: poštovné za ověření

Příspěvekod ramecky » 12 lis 2011 20:18

Právě jsem se zaregistroval,ověrení je automatické,nebo o něj mám požádat?Myslím,že 48kč se nechá přežít,a věřím,že na tom Auktiva nevydělá ani korunu.V podstatě počítám,že v budoucnu se objeví i nějaká provize z prodeje,bez toho to nepůjde,jde jen o to,aby se tým Auktivy věnoval dostatečnému rozšíření kategorií a podkategorií tak,aby bylo vše pokud možno přehledné a časem i nějaké propagaci portálu,na což jsou třeba peníze...
půjdu vyzkoušet vystavit nějakou aukci,abych viděl,jak je to složité,nebo jednoduché :-)
také se jdu vydat vůbec na "průzkum" tohoto portálu :-) Přeju týmu Auktivy dost nápadů,chutě do práce a úspěch do budoucna :-)
ramecky


 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2011 20:02

Re: poštovné za ověření

Příspěvekod auktiva » 12 lis 2011 20:40

Dobrý den,
o ověření můžete zažádat v pravém "rohu" záhlaví Vašeho uživatelského účtu nebo na adrese http://www.auktiva.cz/overeni/
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re:Pro tajtrlíka

Příspěvekod Momina » 12 lis 2011 21:07

Vážený hlupáku. Nejsem fracek, co upad někomu od prdele. Nejsem ženská co stojí jen u plotny. Copak musím dávat aukce ? Já jsem kupujícím, ale to asi malý mozeček nechápe , že ? Nevím proč by na fórum měli chodit jen prodávající a pokud Vám je 50 kč moc za ověření a pouze za to, tak Vás lituju. Kdyby jste si to čet řádně, víte, že tím získáte 300 kredit na aukce, ale to je asi málo, že. Na aukru Vám toho dají více, jsou aktivní, pomáhají Vám , zastávají se Vás. To že tady dáte nějakou aukci a čekáte šrumec, tak to asi neprojde, auktiva se rozjíždí a pokud bude více takových zabedněnců jak Vy, tak to bude celkem problém. Nikdo Vás nenutí k vystavování a nikdo po Vás nic nechce. Je každého svobodná volba co a jak. Každopádně vím, že jako kupující k Vám ani nenahlédnu
Momina


 
Příspěvky: 40
Registrován: 04 lis 2011 12:58

Re: poštovné za ověření

Příspěvekod ramecky » 12 lis 2011 21:10

Díky,už jsem lecco prozkloumal a našel.O ověření je požádáno a zaplaceno .
Také jsem již něco vystavil,abych vyzkoušel,jak je složité aukci vystavit.výsledek?Spokojenost,je to jednoduché :-)
Díky za budoucí vytvoření kategorie,jak jsem žádal na jiném fóru a držím palce,ať vše zvládáte :drink:
ramecky


 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2011 20:02

Re: poštovné za ověření

Příspěvekod tajtrlik » 13 lis 2011 11:43

.
Naposledy upravil tajtrlik dne 13 lis 2011 17:35, celkově upraveno 1
tajtrlik


 
Příspěvky: 39
Registrován: 10 zář 2010 11:27

Re: poštovné za ověření

Příspěvekod tajtrlik » 13 lis 2011 11:44

.
Naposledy upravil tajtrlik dne 13 lis 2011 17:36, celkově upraveno 1
tajtrlik


 
Příspěvky: 39
Registrován: 10 zář 2010 11:27

Re: poštovné za ověření

Příspěvekod auktiva » 13 lis 2011 12:17

Bohužel, my raději ověříme sice méně lidí, ale zase to budou jen ti, co to tu myslí Vážně a těch pár korun jim za to není líto.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: poštovné za ověření

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 13 lis 2011 12:23

48 korun je stezi cena postovneho, bankovnich poplatku a casu cloveka ktery musi platbu overit, zauctovat a poslat obalku... Komu se to zda vysoke, at si to nekdy zkusi sam ;-)
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: poštovné za ověření

Příspěvekod tajtrlik » 13 lis 2011 12:26

.
Naposledy upravil tajtrlik dne 13 lis 2011 17:35, celkově upraveno 1
tajtrlik


 
Příspěvky: 39
Registrován: 10 zář 2010 11:27

Re: poštovné za ověření

Příspěvekod kirkiz » 13 lis 2011 12:29

Já myslím že i těch 48,- je investice do začátku dobrá.
Už to že mám ověřenou adresu je pro zákazníka informace užitečná a důvěryhodná.
Samozřejmě že i s ověřenou adresou může nastat problém při koupi nebo prodeji.
Osobně když budu něco kupovat a bude na výběr, tak volím ověřenou adresu. Zrovna v pátek jsem poslílal doporučený dopis - obálka 1,- doručení 26,- a to bylo bez tý informace že to adresát přijal.
Čili pokud auktivě zůstane 15,- na administrativní práci s vytištěním a vložením do obálky, není to mnoho. Sám si za práci v autoservisu účtuju 250,-bez DPH/hodina.
Obrázek
kirkiz


 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 črc 2011 14:59
Bydliště: Havlíčkův Brod

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron