Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Vkládání do kategorií

Vaše návrhy a nápady

Vkládání do kategorií

Příspěvekod Suchac1 » 05 led 2012 22:31

Teď jsem teprve zjistil, že při vkládání předmětu (u mně jsou to desky), není potřeba se proklikat až na konečnou podkategorii, takže stačí cvaknout na desky a to stačí, přijde mi to divné, to se v těch aukcích pak nikdo nevyzná, všechny desky mohou být jen pod deskami, nikdo už to nebude dál třídit... nešlo by to zakázat? Myslím že na aukru to tak je...
díky Sucháč
Suchac1


 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 pro 2011 09:03

Re: Vkládání do kategorií

Příspěvekod auktiva » 05 led 2012 22:49

Vyzkoušeli jsme a nás systém dál nepustí
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Vkládání do kategorií

Příspěvekod Suchac1 » 06 led 2012 21:10

jak je tedy možné, že v kategorii desky je 215 kusů a když sečtu jednotlivé podkategorie, tak mi to dá jen cca 90 kusů. AKdyž si kliknu na některé cizí aukce, tak se nahoře zobrazí pouze kategorie desky...žádná podkategorie
tak nevím...
Suchac1


 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 pro 2011 09:03

Re: Vkládání do kategorií

Příspěvekod auktiva » 06 led 2012 22:07

ano, v tom máte pravdu ale to není úplně chyba. Dříve neexistovaly podkategorie a aukce byly vystavovány přímo do této kategorie. Jakmile byly subkategorie vytvořeny, nebyli jsme schovni položky přesunout - nevíme kam co patří a tak jsou ponechány s tím, že do dané kategorie není možné nové přidat a při úpravě je nutné kategorii změnit a vybrat podkategorii. Necháváme aukce prostě "vyhnít", je to nejefektivnější způsob.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23


Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron