Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Vaše návrhy a nápady

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Vratislav16 » 04 pro 2017 21:55

VYHLEDÁVANÍ NA AUKTIVE = zase mně psal jeden kupec ,viz dále
Narozdíl od aukra nejsem na auktivě každý den a to vyhledávání je nesmírně zdlouhavé, protože vyhledávám v aukcích všech uživatelů. Nechápu, že s tím auktiva něco neudělá... Na aukru kliknu na uživatele a poté už vyhledávám jenom v jeho nicku. Např. zadám výraz "Čeladná" a vyjede mi to všechny aukce "Čeladné" od jednoho dražitele! Jednoduché. Tohle auktiva neumí. Včera jsem projel zadaná slova: Ostravice, Staré Hamry, Lysá hora, Čeladná, Malenovice, Lubno, Kunčice pod Ondřejníkem, Martiňák, Gruň, Bílý Kříž, Morávka, Pražmo a necelé tři hodiny hledání v háji. Nabízí se možnost zasílat si novinky RSS čtečkou. Ta mi, ale nefunguje, nevím proč...
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod Vratislav16 » 04 pro 2017 22:39

JEDNODUCHÉ = ODPOVĚDĚLI MI NYNÍ == DO vyhledavače == napište : Vratislav16+lysa hora , neb : Vratislav16+ostravice == viz odkazy , neb co potřebujete vyhledat u 1 prodejce
http://www.auktiva.cz/search.php?q=vrat ... rchbutton=

http://www.auktiva.cz/search.php?q=vrat ... rchbutton=
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Jaké funkce chcete a na jaké se těšíte v nové auktivě 3.0

Příspěvekod berry » 28 led 2020 12:16

Vratislav16 píše:Je faktem = pokud končí 50-100 aukcí ve stejný čas = KUPCI NEMAJÍ ŠANCI přihazovat v posledních vteřinách třebas na 2-4 o něž mají zájem u třebas 1 prodejce. Já mám oblíbený čas konce aukcí a tak během 40 minut mně končí i několik stovek aukcí. Já myslel na budoucno. No asi při současném systému to je neproveditelné. Je pravdou, že kupci si nestěžujou , neb přihazují během trvání aukcí,
když cítí, je budou zřejmě ( až na vyjimky) jedinými zájemci. A tak od toho se zde u mnohých i odvíjejí ceny. Nad cenama u některých prodejců KROUTÍM NEVĚŘÍCNĚ HLAVOU . :pivo: JE HEZKY A TAK JDU SE PROVĚTRAT VEN


Rozptyl ukončení aukcí 5 minut by bylo vhodné upravit na minutu. Technicky je to již možné. Pomůže vystavovatelům, (rozložení aukcí, lepší roztřídění) i některým kupujícím.
berry


 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 srp 2012 19:17

Předchozí

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron