Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Vaše návrhy a nápady

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 23 lis 2012 12:43

CrayXMP píše:Známí si právě základají společnost a na finančním úřadě se dozvěděli, že případě žádosti o "stáním se plátcem DPH" je v případě firmy z CR nutnost doložit prodej zboží do cízí země v minimální hodnotě cca 330-380.000 tisíc korun /na jedné či více fakturách). Už jsem zapomněl, kolik to přesně bylo, ale určitě přes 300.000. A také si nejsem jist, zdali tou "třetí zemí" se rozumí země v EU či mimo Eu.


Blbost. Maximalne chteji (pokud jde o dobrovolnou registraci k DPH) nejakou uz vystavenou fakturu jako doklad zahajeni ekonomicke cinnosti.
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Behemot » 01 pro 2012 19:50

Hm, tak sem na to zvědavej. I přes to, že pan majitel a další na to tady víceméně už serou, tak to zatím jaksi žije vlastním životem a možná to tu brzo přeleze 200k aukcí. Hádám, že nakonec ta šance prodat to za nějakej bakšiš jak funkční celek není až tak mimo.
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod AVL68 » 01 pro 2012 22:34

Je k pláči, když případný úspěch Auktivy zajistí pomatené Aukro, a ne dobrá práce jejího majitele. :evil:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 01 pro 2012 23:48

Díky adminům za spolupráci. Odpoledne jsem žádal přidání kategorie do = POHLEDNICE / MISTOPIS == právě je přidána. :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Franta7 » 11 pro 2012 13:48

Mňo, patrně se na chviličku probrali z klinické smrti :lol: :lol: :lol:
Franta7


 
Příspěvky: 20
Registrován: 16 čer 2011 09:49

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Vratislav16 » 11 pro 2012 15:25

Franta7 = zaspal jste=vždy vylezete ze záhrobí aukra a pak tady nanášíte moudra........ :lol: :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod CrayXMP » 12 pro 2012 01:56

Franta7 píše:Mňo, patrně se na chviličku probrali z klinické smrti :lol: :lol: :lol:


auktiva píše:Přes léto bude nová verze nasazena určitě. Stejně nastane útlum jako každý rok a díky tomu budeme mít lepší možnosti testování a případnou migraci (bohužel auktiva obsahuje mnoho dat, přesun na novou verzi bude náročný).



každý soudný člověk už asi zjistil, že Auktiva na to ZKRATKA NEMA (= na novou verzi) a že nikdy v dohledné době nebude. Na přelomu ledna/února to bude rok, co řekli, že bude za dva měsíce. Ale hlavní programátor je fakt sekáč.. nejenom, že nestíhá Auktivu, ale v před třemi týdny mu spadly na dva dny i weby všech ostatních projektů (werb.cz, harampadi.cz, AukceZahajena.cz - všechny kvůli chybě SQL serveru) a "nahodil to" až po dvou dnech.. a navíc je to zřejmě totálně posedlý workholik, neboť si dal na totálně neznámý werb.cz (široké veřejnosti) odkaz, že pracuje na nové verzi! Co pak taková Auktiva 3, u níž pracuje "na nové verzi" už skoro rok! :D
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod AVL68 » 12 pro 2012 10:46

Byl bych přesnější: Ne Auktiva, ale MAJITEL Auktivy na to nemá! Auktiva, či přesněji podnikatelský záměr, který Auktiva představuje, se má kam rozvíjet, prostor na trhu do kterého zasahuje, není vyčerpán. Auktiva je "pouze" produkt-práce někoho, kdo..., škoda slov. :evil:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod Krylias » 12 pro 2012 12:19

Majiteľ Auktivy asi verí na mayský kalendár a koniec sveta a tak Auktive zostáva už len pár dní plátania...
Neoplatí sa vytvárať nový systém.Načo a pre koho ?
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: Půl roku práce .... a NIC!! NIC!

Příspěvekod CrayXMP » 13 pro 2012 00:11

Byl bych přesnější: Ne Auktiva, ale MAJITEL Auktivy na to nemá! Auktiva, či přesněji podnikatelský záměr, který Auktiva představuje, se má kam rozvíjet, prostor na trhu do kterého zasahuje, není vyčerpán. Auktiva je "pouze" produkt-práce někoho, kdo..., škoda slov.


Máte naprostou pravdu, ale já jsem chtěl být poněkud diplomatičtější... za přímé uvedení jména mě ten psychopat Lustig vyoutoval z Odkl forum ještě v době, kdy se tam ti lidé předháněli v tom, kolik nových lidí ten den vyplnilo registraci ;)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron