Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Forma platby,

Vaše návrhy a nápady

Re: Forma platby,

Příspěvekod vpdiablo » 31 led 2013 18:45

www.pojezdy.eu píše:Ze vam stoji za to se rozcilovat pro par korun, ktere prijdou o nekolik dni pozdeji... lidi co plati pres PayU je zanedbatelne mnozstvi.
Navic ten system uz dobrovolne pro placeni od zakazniku pouzivaji i firmy, ktere s Aukrem nemaji nic spolecneho.

Jenže u těch firem je ten PayU účet jejich a oni jsou jedinými disponenty toho účtu, kdežto na aukru je majitelem všech PayU účtů Aukro a jediným disponentem těchto účtů je opět Aukro = konsorcium Naspers = jihoafrická republika.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Forma platby,

Příspěvekod Behemot » 01 úno 2013 02:15

Že bych jich bylo málo taky moc nevidím, z devíti prodejů mi tam přišly tři platby, což fakt není málo.

A jelikož pro zlepšení cash-flow (a že je to sakra poznat :twisted: ) mám na to kontokorentní úvěr, tak vono je to trochu víc jak pár korun. Platím za každý den navíc kdy jsem v mínusu víc než bych mohl kdyby peníze nestály někde jinde.
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Forma platby,

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 01 úno 2013 10:54

Asi jiny sortiment, me za lonsky rok pres PayU prislo celkem 5 plateb z nevim kolika prodanych polozek. A vzhledem k obratu tam me par dni navic celkem netrapi, tech par stovek me nevytrhne :lol:
Ale pokud tam mate vetsi obraty a platite to z kontokorentu, chapu ze to netesi. Jenze reseni je pouze to zkousnout, nebo odejit. Nadavani to nevyresi...
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Forma platby,

Příspěvekod AVL68 » 01 úno 2013 15:26

Nadávání to opravdu nespraví..., ale člověk aspoň "vypustí páru" a uleví si. :lol: :lol: :lol:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Předchozí

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron