Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Vaše návrhy a nápady

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod drobek47 » 01 lis 2012 14:29

auktiva píše:Víme že byste si to přál, ale zatím to vypadá spíše obráceně.


Jak jste prosím Vás přišel na to, že bych si to přál? Právě naopak! Já bych si přál, aby to tady začalo aspoň trochu fungovat a já mohl znobu prodávat. Na aukru jsem si po dlouhých tahanicích nechal zrušit účet(po tom co jste oznámil auktivu3) a odklepnuto zkrachovalo.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod Vratislav16 » 01 lis 2012 17:56

Škoda,že zde každé vlákno se zvrhne na jiné téma. Vážený pane drobku= známe se několik roků a tak netrucujte, nedělejte naschvály. A využívejte tvůrčí činností svůj drahocenný čas a zveřejněte své aukce. Bohužel ( jak jsem již psal několiktát) musíme se přízpusobit dané situaci. Zde to opravdu jede. Víte, že ty Vaše korunové známky kupci berou. Pokud kupci nereptají, tak Vám můžou být ukradeny kategorie.Ať si o ně bojují kupci ! Doporučuji být slušný ve Vašich žádostech.Jsem o 3r. starší a tak berte radu staršího. Je pořekadlo= se slušností dojdeš nejdál....
Na aukru = lidé nadávají na = payU, podvodníky a časté výpadky. No a je běžné, že tam při opakování zveřejníte aukce i 2x ,aniž byste chtěl.
Nic ve zlém a mějte se fajn. :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod drobek47 » 01 lis 2012 19:13

Vratislave, mě nejde o kategorie námětových, to bych dokázal překousnout. Mně vadí (jako i Vám) konec aukce, to překousnout nedokážu.
Už jste viděl, aby se zákazník přizpůsoboval obchodníkovi? Ty doby už jsou naštěstí dávno za námi. A tady jsem já zákazník. :mrgreen:
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod Vratislav16 » 01 lis 2012 19:24

Prostě nikdo na kolenou Vás prosit nebude. Buďte rád, že můžete něco vystavit. Nebo již tapetujete onu místnost. Budete mít alespoň zábavu a do truhly nic nevezmem.
Konec aukce= PROSTĚ ASI NIKOMU TOTO NEVADÍ , kromě Vás a častečně mně . Ale já se přízpůsobil. Proč bych třískal hlavou do zdi ??? pro koho ??? Když konec aukce jinak nikomu NEVADÍ ??????? VIZ MÉ OTEVŘENÉ DISKUSE.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod AVL68 » 01 lis 2012 20:45

drobek47 píše:Už jste viděl, aby se zákazník přizpůsoboval obchodníkovi?

V situaci, kdy existuje jen jeden, jediný krám ve městě, pravděpodobně se přizpůsobíte. :(
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod Vratislav16 » 01 lis 2012 22:33

A když ten jediný krám jsou potraviny a Vy ho budete ignorovat = zajdete hlady ,nebo můžete objímat stromy, abyste nabral nějakou sílu ( to berte jako přirovnání) :lol: :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod drobek47 » 02 lis 2012 06:47

Vratislav16 píše:A když ten jediný krám jsou potraviny a Vy ho budete ignorovat = zajdete hlady ,nebo můžete objímat stromy, abyste nabral nějakou sílu ( to berte jako přirovnání) :lol: :lol: :lol:


Auktiva nejsou potraviny a nejsou pro mne životní nutností. Navíc, takových krámů jsou na netu spousty. :mrgreen:
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod AVL68 » 02 lis 2012 07:55

drobek47 píše:...takových krámů jsou na netu spousty. :mrgreen:

Opravdu? Tak sem s nimi! :!:

Když vynechám bazary, arogantní Aukro a pro "obyčejného našince" nepoužitelné zahraniční servery (jako je třeba ebay), kolik jich asi bude? :?:

A ještě dovětek k "Jedinému krámu ve městě"... Můj příklad byl míněn pro situaci (krajní situaci), KDY NEMÁTE NA VÝBĚR! Možnosti a pestrost internetu do tohoto příkladu netahejte. :D :D
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod Vratislav16 » 02 lis 2012 08:08

To musíte znát drobka několik roků,jako já. Na odklepnuto také pořád hrozil a přecházel na jeho milované ( v té době) aukro. To on jen tak špásuje. AVL = nic ve zlém ! Zajímavé je ,že pivaři se zde nahrnuli jako povodeň ,jsou ticho v diskusi === jen se věnují obchodu a jsou úspěšní. Přetáhli si zde i kupce !!!!!!!!
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ZAČÁTEK+KONEC AUKCE

Příspěvekod drobek47 » 02 lis 2012 08:44

Vratislave, aukro byko moje milované před osmi lety, dokud se tam neplatilo. Dokonce sám Liška se na mne obracel o radu. Od vyhláčení "jarních prázdnin" jsem od prvního dne pomáhal Lustigovi roztáčet s několika dobrými kamarády kola Odklepnuta. Bohužel to Otto vedl tak, že o to přišel. Začal tím, že vyhodil BAGRA a pak už jen sliboval a sliboval, bohužel žádný slib nikdy nesplnil. Ale to je jen pro pamětníky. Proto mám strach, aby to tady neskončilo stejně. Náběh na to už tady je. Obrázek. Probuďte se admini (nebo admine?) Obrázek
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron