Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Opákování aukce

Vaše návrhy a nápady

Re: Opákování aukce

Příspěvekod auktiva » 22 čer 2010 14:16

Dobrý den,
již by měly být v prodaných. Jestli chcete, mylně opakované aukce Vám smažeme. Bohužel jsme teď měli menší problém se serverem, který nebyl na naší straně. Skipt, starající se o dokončení aukce, zřejmě v danou chvíli neběžel korektně. Ještě jednou se omlouváme

Pěkný den
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Opákování aukce

Příspěvekod avoknyh » 22 čer 2010 15:39

Tak jestli to dokazete zjistit,budu moc rada, jinak je jasne ze ze zacatku se chybicka vloudi, tak verim,ze bych se domluvila i s drazitelem, ale v pripade,ze jsem vlozila to co jste spravne oddelili do prodaneho tak mi to v uverejnenych zruste,diky moc
avoknyh


 
Příspěvky: 19
Registrován: 14 kvě 2010 08:25

Re: Opákování aukce

Příspěvekod Vratislav16 » 06 led 2011 13:22

Díky za spolupráci= tak jsem dneska napsal dotaz a za chvíli mně došla "KUCHAŘKA" = JAK ZNOVU ZVEŘEJNIT AUKCE ,jež zůstanou v neprodaných s =0= opakování. Tak zde je i pro ostatní == NEPRODANÉ = dole označ(vesměs je přednastaveno)=
RYCHLE OPAKOVAT / PROVÉST =vyskočí okénko ,kde si mohu nastavit =ZAČATEK AUKCE (AUKCÍ) A POČET OPAKOVÁNÍ / pak
ULOŽIT A aukce se opět vystaví.
No to je "špica" ........... to na jiných serwrech NENÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ ! ! !
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Opákování aukce

Příspěvekod ancovicka-nails » 24 dub 2011 16:25

jsem zde nová, a nějak jsem nenašla když prodávám více předmětů přes kup ted, abych mohla zadat možnost opakování bud pouze neprodané nebo vystavit plný počet kusů jako je to na aukru
další dotaz - proč, když mám nastaveno automatické opakování se aukce spouští až druhý den a ne hned po skončení?
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Opákování aukce

Příspěvekod auktiva » 25 dub 2011 19:13

"Jen neprodáno" zkusíme zakomponovat do nové verze systému.

Opakovaní s mírným odsunem (aukce končící ráno se opakují hned, odpolední až druhý den) nám přišlo zajímavější. Působí to na psychiku kupujících. Pokud budou prodejci chtít, můžeme vrátit starý způsob a opakovat hned.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Opákování aukce

Příspěvekod chicmoda » 21 čer 2011 19:00

dobrý den mohu si aukce připravit a nastavit hodinu kdy je chci automaticky vystavit ?
r.
chicmoda


 
Příspěvky: 19
Registrován: 20 čer 2011 22:18

Re: Opákování aukce

Příspěvekod auktiva » 21 čer 2011 19:04

Dobrý den,
při vystavování aukce máte možnost vybrat si den, kdy se má aukce spustit.

Pokud by tu bylo hodně požadavků na volbu hodiny, tak ji přidáme, ale nechápeme rozdíl jestli aukce začne v 10 ráno nebo ve 3 odpoledne. Důležitý je spíše čas konce aukce.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Opákování aukce

Příspěvekod AVL68 » 21 čer 2011 20:52

auktiva píše:Dobrý večer,
aukce se samozřejmě opakují automaticky. V současné době funguje opakování tak, že původní aukce je ukončena a je vytvořena nová aukce se stejnými parametry (aby někoho nemátlo, že se zobrazuje stále stejná aukce). Ukončená aukce je automaticky přesunuta do neprodaných, aby prodejce měl přehled (u každé aukce je napsáno jestli se ještě opakuje či nikoliv. Jelikož jsou zde spíše názory, že opakované aukce vidět nechcete, v nové verzi již nebudou.

Možnosti jsou násedující:
A) Opakované aukcé nebudou vidět vůbec
B) Opakované aukce budou skryté s možností zobrazení. Někdy se aukce v průběhu opakování mění a může se hodit i původní verze

z jiné nápady budeme vděční


Přimlouvám se pro A) Když aukce jede znova, nezajímá mě "její minulost" :D Vidím ji v Prodávám. To platí pro aukci bez příhozu. V případě částečně vykryté aukce, je tato přesunuta do prodaných. Zbylou část opět vidím v Prodávám.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Opákování aukce

Příspěvekod auktiva » 21 čer 2011 20:57

Toto je velice staré vlákno. Od loňského roku máme úplně přepracované jádro a opakování funguje tak, že se položka spustí znovu s určitou prodlevou a se stejným ID. Pro nás je to méně náročné a většina uživatelů si pochvaluje, že nemusí neustále hledat čísla nových položek.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Opákování aukce

Příspěvekod AVL68 » 22 čer 2011 19:49

Uf! Omlouvám se za přehlédnuté datum. Já si spojil dvě věci: opakování aukcí a Neprodané aukce. Já vlastně psal o sekci Neprodáno. Když aukce pokračuje, neměla by se tam objevit.

Znovu vystavení aukcí z Neprodáno, mě moc nevyhovuje. Při Rychle vystavit stejný předmět nemůžu upravit údaje v aukci (třeba snížit Počáteční cenu). U Znovu prodat stejný předmět změny dělat můžu, ale po potvrzení (vystavení) aukce mě tam ta původní zůstane. Měla by zmizet, protože se mě už stalo, že jsem ji vystavil na druhý den znovu. Měl jsem v jednu chvíli dvě aukce na jeden předmět! Naštěstí nikdo nepřihodil, jinak bych se dostal do prekérní situace. O tomhle jsem chtěl psát :)
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron