Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Neukáže podle příhozů

Našli jste chybu?

Neukáže podle příhozů

Příspěvekod Rikitan20 » 25 črc 2015 18:53

Mám problém a snad ho dokážu vysvětlit. Hledám např. pohlednice Mělníka. Tyto pohlednice se např. nachází na třech podstránkách (1, 2, 3). Např. na podstránku 1 se vejde cca 30 pohlednic a na jednu z nich někdo přihazuje. Na po stránce 2 není žádný příhoz. Na podstránce 3 jsou pak příhozy u dvou pohlednic. Celkem tedy někdo přihazuje na tři pohlednice. Já napíšu do vyhledavače Mělník a pak dám seřadit podle příhozů a zjistím, že někdo přihazuje na tři pohlednice. Ze všech podstránek se mi prostě hezky vše seřadilo pod sebe podle příhozů. To mi jde i nyní, ale pokud hledám v sekci Místopis do roku 1950, kde je např. 10 000 pohlednic, a dám seřadit podle příhozů, tak to trvá déle a pak mi tam skočí hlavní (domovská) stránka Auktivy a nic se nenajde. To samé, když chci hledat u jednoho uživatele vše, co prodává. Když zadám, aby se mi ukázalo vše od uživatele, co prodává, tak se mi to ukáže třeba na 50 podstránkách, ale když dám srovnat podle příhozů, tak mi opět skočí domovská stránka Auktivy. Prostě když to shrnu, tak čím víc podstránek, tak se mi nic neseřadí podle příhozů a stránka se mi přepne na domovskou. Prohlížeč mám Internet Explorer. Má někdo stejný problém? Děkuji...
Rikitan20


 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 lis 2011 04:35

Re: Neukáže podle příhozů

Příspěvekod Vratislav16 » 25 črc 2015 20:19

čao= psal jsem Vám a sdělil kontakty přímo na adminy :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16


Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron