Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Nelze změnit e-mailovou adresu

Našli jste chybu?

Nelze změnit e-mailovou adresu

Příspěvekod vpdiablo » 20 pro 2016 22:34

Nelze změnit adresu e-mailu, neustále to píše že zadávám špatné heslo a to přesto že jej zkouším vypisovat ručně i kopírovat. Na forum se s heslem přihlásím, ale pro změnu e-mailu nefunguje.
Heslo obsahuje specialni znaky.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Nelze změnit e-mailovou adresu

Příspěvekod Vratislav16 » 21 pro 2016 07:39

Čao= "když to nejde dveřma =vlezte tam oknem", SPRÁVNÝ POSTUP ZMĚNY : přihlaste se na AUKTIVE, pak přes MUJ UČET / NASTAVENI / v otevřeném okně máte KONTAKTNÍ UDAJE a tam musíte změnit svou emailovou adresu + POTVRDIT. Napište , jak to dopadlo :drink: :drink: :pivo: :pivo: :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Nelze změnit e-mailovou adresu

Příspěvekod vpdiablo » 21 pro 2016 22:52

Vratislav16 píše:Čao= "když to nejde dveřma =vlezte tam oknem", SPRÁVNÝ POSTUP ZMĚNY : přihlaste se na AUKTIVE, pak přes MUJ UČET / NASTAVENI / v otevřeném okně máte KONTAKTNÍ UDAJE a tam musíte změnit svou emailovou adresu + POTVRDIT. Napište , jak to dopadlo :drink: :drink: :pivo: :pivo: :lol: :lol:

Tak přesně toto jsem udělal ještě před tím, než jsem se pokoušel změnit e-mailovou adresu zavedenou zde na fóru. Bohužel se nezměnila změnou v účtu na Auktivě, kde ji mám již změněnu.
Netoulal jsem se nikde, věci co jsem dříve dával do aukcí dnes vyhazuji do kontejneru a když něco potřebuji, většinou to seženu na Bazoši nebo koupím nové, případně nakoupím na blešáku(1x-2x do měsíce navštívím blešák, zda se tam neválí něco co se šikne. Aukční portál, kde by se daly efektivně nakupovat a prodávat použité věci, dnes v podstatě v ČR neexistuje.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Nelze změnit e-mailovou adresu

Příspěvekod vpdiablo » 21 pro 2016 22:55

Jedná se mi o změnu e-mailové adresy zde na fóru v uživatelském panelu / profil / registrační údaje.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Nelze změnit e-mailovou adresu

Příspěvekod Vratislav16 » 22 pro 2016 08:25

Já tomu nerozumím= zde na foru se přihlašuji jen uživatelským jmenem + heslem = email nepotřebuji , nač jej potřebujete Vy ??? :mrgreen: :o :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Nelze změnit e-mailovou adresu

Příspěvekod vpdiablo » 23 úno 2017 20:21

Vratislav16 píše:Já tomu nerozumím= zde na foru se přihlašuji jen uživatelským jmenem + heslem = email nepotřebuji , nač jej potřebujete Vy ??? :mrgreen: :o :lol:

No na rozdíl od Vás, bych docela uvítal, když mi info o např. novém příspěvku nebo o soukromé zprávě přijde na funkční e-mailovou adresu. Takto je e-mailová adresa spojená s účtem na fóru akorát víte k čemu. :evil:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16


Zpět na Připomínky, hlášení chyb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron