Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Dobít kredit!

Vše ostatní ohledně fungování serveru auktiva.cz

Dobít kredit!

Příspěvekod Blueangel » 30 čer 2011 16:51

Dobrý den, stále mám zčervenalou výzvu Dobít kredit!, ač jsem už ověřený a obdržel jsem 300,10 Kč kreditu:-) Trochu to mate a působí divně. Je mi jasné, že chcete utržit co nejvíce prostředků za "nadstandard", což chápu a kvituju. Na druhou stranu, každý kdo zatouží po nadstandardu bude jistě nasměrován vhodně k dobití kreditu. K dobití kreditu by mohl být třeba vyzván uživatel, který se propadá k samému dnu - pak bych tomu rozuměl. Dokonce jsem po první listaci nabyl nejprve dojmu, že ,10 CZK již dlužím. Nově příchozí se bude domnívat, že listace pro něho nejsou zdarma, ale že nejprve musí dobít kredit - a zbavit se zčervenalého návěští. Dokonce jsem zkoumal, zda nejsem nějak znevýhodněný s již vystavenou listací, když jsem se mylně nejprve domníval, že jsem se octl -,10 CZK v minusu... :o

Dále si myslím, že by mohla být zavedena police, že nový uživatel může bezplatně měsíčně zadat max. deset aukcí, ověřený třeba 100 / měsíčně.
Jinak se AUKTIVA zaplevelí neprodejným HARABURDÍM - a seriózní prodejci ztratí zájem se vyskytovat mezi odpadem.
Kdo na AUKTIVĚ bude prosperovat, jistojistě unese pár desítek haléřů za vystavení/listací resp. může dostávat množstevní slevy apod. být "správně" zahříván.
Chápu, že nyní jste ve fázi akvizice a nehodláte příchozí od konkurence poplatky odrazovat.
Na druhou stranu odpad bude vždy odpadem - a pokud někdo nemusí za vystavování desítek nebo stovek listací nic platit, nic ho neodradí sem vystavovat kde co - v míře větší, nežli snesitelné. A odrazovat kupující, kteří z prvního dojmu tisíců a desetitisíců ležáků nebudou nadšeni. A budou si připadat jak na skládce pro hejly - místo na dražbě lukrativních okase... A kruh znechucení se pak uzavře přes neúspěšně vystavující zpět i k Vám a k Vašemu nadšení pro věc a finanční satisfakci :mrgreen:

Jinak hodně zdaru, vypadá to nadějně a doufám, že nastartovaný směr dlouho vydrží ;)
Blueangel


 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 čer 2011 12:36

Re: Dobít kredit!

Příspěvekod auktiva » 30 čer 2011 17:15

Dobrý den,
tlačítko je tam, aby ho nikdo dlouze nehledal, zkusíme to předělat aby se zobrazovalo jen při nízkém kreditu.

Nikoliv, kredit se přičítá za každou vystavenou položku dle věrnostního programu.

Jelikož jsou tu jakési tendence, že pokud jsme bezplatní tak to s námi nemá cenu, uvažujeme o provizi. Dobrý nápad tu byl například 1% pro ověřené 2% pro neověřené.

Poplatky za vystavení neplánujeme a pokud by někdy byly, určitě by byly jen pro některé kategorie. Třeba ve sběratelství nemá tento poplatek co dělat. Pro někoho to může být odpad a pro jiného zase "smysl života".
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Dobít kredit!

Příspěvekod vpdiablo » 30 čer 2011 17:29

možná by stačilo aby byl nápis Dobít kredit zelený dokud bude v plusu a jakmile přepadne do mínusu, tak by zčervenal.
díky všeobecnému vnímání barevného označení...
zelená ..... pohoda nic se neděje ,vše vpořádku
červená .... ha pozor něco se děje, někde něco nesedí atd atd
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Dobít kredit!

Příspěvekod AVL68 » 30 čer 2011 22:15

vpdiablo píše:možná by stačilo aby byl nápis Dobít kredit zelený dokud bude v plusu a jakmile přepadne do mínusu, tak by zčervenal.
díky všeobecnému vnímání barevného označení...
zelená ..... pohoda nic se neděje ,vše vpořádku
červená .... ha pozor něco se děje, někde něco nesedí atd atd


Taky se přimlouvám pro zelenou barvu bez vykřičníku. Červené zobrazení s vykřičníkem by se mohlo objevit při nízkém zůstatku cca 50Kč a méně.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Dobít kredit!

Příspěvekod auktiva » 30 čer 2011 22:21

Zkusíme s tím něco udělat.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron