Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Nevíte co se stalo s adminy?

Vše ostatní ohledně fungování serveru auktiva.cz

Nevíte co se stalo s adminy?

Příspěvekod vitmalinovsky » 02 led 2015 23:11

Zdravím v Novém roce, nevíte někdo, co se stalo s adminy? Vždy, když byl nějaký problém, ochotně jej se mnou během krátké doby řešili, ale tentokrát jim kvůli jednomu hodně závažnému (stále aktivní neplatič) píšu od začátku listopadu – dostal jsem o pět dní později jedinou odpověď se slibem brzkého řešení problému. Od té doby dalších pět emailů bez jediné reakce :-( Asi toho mají moc, ale překvapuje mě to, když si vzpomenu, jak to fungovalo dřív... :-(
vitmalinovsky


 
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2010 18:47

Re: Nevíte co se stalo s adminy?

Příspěvekod Jozan777 » 05 led 2015 19:14

Hodně dobrý dotaz, já to potřebuji vědět taky. :drink:
Jozan777


 
Příspěvky: 5
Registrován: 13 říj 2011 14:50

Re: Nevíte co se stalo s adminy?

Příspěvekod Vratislav16 » 08 led 2015 18:02

Vítečku = proč mám zde nesdělíte nick toho neplatiče, abychom si na něm také "zgustli" , dosud jste mu také neuděělil negativ .A dal jste si jen na černou listinu ? A zarazil jste mu přihazování u Vás ? To jde vše bez adminů !!!!!! Já si nestěžuji= mnozí mně z určitých důvodů platí až za 1-3 měsíce. Využiji = píšu jim i 1-3 upomínky emaily, některým i telefonuji. Jeden mi pak poslal o + 50,-Kč navíc. Jeden kupec z Uh.Hradiště zde byl zablokovám adminy 2x= je mladý a tak jej i vychováváme. Je registrován znovu a myslím seká dobrotu i když platí mnohdy s ????? Ale vím, že problémy mají i řemeslníci, atd ,příbuzní si půjčí a nevracejí. Ono je takováto blbá doba.........a my v ní musíme vegetovat. Ahojjjjjjjjjjj
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Nevíte co se stalo s adminy?

Příspěvekod vitmalinovsky » 10 led 2015 01:52

Jedná se o Martina Dacíka (nyní Filatelie-doma - dříve filatelista003) z Uherského Hradiště.
Odmítl vydražené zboží s tím, že je již má a "přece si ho nebude kupovat podruhé" a zaslal je zpět, samozřejmě bez úhrady poštovného (a po mnoha urgencích). Po slušné výzvě k uhrazení výdajů následovaly hulvátské urážky – to obojí považuji za důvod k trvalému zablokování. Za podobné jednání má již více negativů, nejsem tedy výjimka. Adminy byla 10. 11. 2014 slíbena náprava (zablokování + zamezení opětovné registrace), to však byla bohužel poslední odezva a k nápravě zatím nedošlo (stále věřím, že dojde).
Jinak nic ve zlém, pane Vratislave, ale moc si nepotrpím na zdrobňování osobních jmen (zvláště ne tehdy, když se dobře neznáme).
vitmalinovsky


 
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2010 18:47

Re: Nevíte co se stalo s adminy?

Příspěvekod Vratislav16 » 10 led 2015 08:40

odpověď pro =vitmalinovsky. Omlouvám se za zdrobnělinu. Když si přečtete mou předešlou diskusi "klepl jsem na hlavičku". Martin má cca 20-25 let a tak si myslím z manyrů vyroste. Je třeba jej vychovávat.Poč ledna jsem přesvědčil kamaráda, aby mu nedal negativ a na druhý den měl zaplaceno. Ono opravdu je to u něj tak, že má existenční problémy . U mne také kupoval a zaplatil. No pro příště si ho dejte na ČERNOU LISTINU a již u Vás nebude dražit. A tímto jej taky vychováme a nebude mít u koho nakupovat. Od 16.dubna2014 má 163 komentářů ,z toho 11 negativů,takže 152 kladných. Nechci rozebírat pro neb proti.Ale znovu říkám, že jediná možnost prodejců= je si takové kupce dávat na ČERNOU LISTINU= tzn, že nemohou příště u prodejce kupovat. Připomínám, že v minulosti na byl Dacík 2x auktivou zablokován a zrušen mu účet.
Ještě dodávám : když nebudou mladí a staří vymřou .jak to pak bude ??Takovách ,jako Probíraný kupec je zde více=dokonce jedna žena se doslova urazila,že jsem ji napsal 2x upomínku.Mám i případy,kdy u mně přihazovali 3měsíce a pak zaplatil najednou 1500,-(kamarádovi 1800 )za koupené aukce. Zalistujme všichni, jaké jsou situace v našich rodinách,okolí,atd.Vždyť v dnešní blbé době ani naši nejbližší nedrží slovo a sliby ? To jsou jen vyřčená slova "do větru".
Slibuje se a nic se neděje............Prostě je taková doba. Ahojjjjjjjjjjjj
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Nevíte co se stalo s adminy?

Příspěvekod Jozan777 » 10 led 2015 14:54

Uživatel Martin Dacík má další funkční registraci a je to Moje.Filatelie1 a já se táží, jak je to možné, že uživatel který byl 2x zablokován, má 2 - funkční registrace a vesele poškozuje další uživatelé, kdo zato ponese odpovědnost??? To, že je někdo mladý, neopravňuje ho k tomu, aby ostatní snášeli jeho úlety. Pokud má někdo existenční problémy, tak nesmí nakupovat v oboru sběratelství, je to nákladný koníček, který k přežití rozhodně nepatří.
Jozan777


 
Příspěvky: 5
Registrován: 13 říj 2011 14:50

Re: Nevíte co se stalo s adminy?

Příspěvekod vitmalinovsky » 10 led 2015 14:57

Pane Vratislave, cením si vašeho přístupu k problematickým kupcům, ale v žádném případě nesdílím Vaši shovívavost, neboť se domnívám, že není na místě.
Trpět mladým neplatícím hulvátům sprostoty, to není žádná výchova, ale její pravý opak – ponechávání věcí v daném stavu představuje zelenou všem nepřizpůsobivým "takyuživatelům" a ujištění, že jim i v budoucnosti vše projde. S jmenovaným jsem měl již problémy v minulosti a dvojí zablokování účtu je výmluvným signálem, že daná osoba na aukční portál NEPATŘÍ. Možná bych Vám měl přeslat jeho hulvátské emaily, které si pro každý případ archivuji, abyste si udělal představu o jeho charakterových "kvalitách" a přestal ho obhajovat. Pokud má někdo existenční problémy, nemá co přihazovat na aukce – pokud se to stává opakovaně, daný kupující je neseriózní osoba a pokud se k tomu ještě přidá sprosté chování, pak musí zákonitě přijít červená karta. Šel byste si snad koupit nový vůz, kdybyste na něj neměl? Já tedy určitě nikoliv – a případ MD (a jemu podobných) je v principu totéž. O vymření členské základny obavy nemějte, v Auktivě se kromě pár výjimek pohybují v drtivé většině slušní, vychovaní a poctiví lidé, mezi které M. Dacík rozhodně nepatří, a proto musím trvat na jeho definitivním odstranění z aukčního portálu, aby nadále neposkytoval platformu pro svoloč.
Původní otázka však nepatřila tomuto konkrétnímu případu, ale otázce, co se stalo s adminy, kteří přestali komunikovat…
Naposledy upravil vitmalinovsky dne 10 led 2015 16:10, celkově upraveno 1
vitmalinovsky


 
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2010 18:47

Re: Nevíte co se stalo s adminy?

Příspěvekod vitmalinovsky » 10 led 2015 15:05

Pane kolego Jozane777, děkuji Vám za Váš příspěvek, který mi hovoří z duše.
A nyní kopíruji odpověď na mou opakovanou žádost adminům z 10. listopadu 2014 slibující, že danou věc dají v brzké době do pořádku:

"Dobrý den,
prosíme vydržte prosím ještě chvilku. Pracujeme na tom aby se podobní uživatelé již němohli vracet. Během tohoto týdne by to mělo být vyřešeno.
Pěkný den"

Výsledkem však je další registrace M. Dacíka (+ jeho původní stále funkční profil Filatelie-doma), což ve mně vyvolává dosti nepříjemné pocity marnosti…
Protože mám Auktivu velmi (a je to opravdu upřímné) rád, mrzí mě, že se situace vyvíjí právě tímto způsobem :-(

Post scriptum: tak vidím, že M. Dacík, kterému se přese všechno podařilo vytvořit další registraci, má na svém novém profilu Moje.Filatelie1 další nové negativy za přestupky a prohřešky, kterých se dopouštěl v rámci předchozích registrací. JE TOTO VŮBEC MOŽNÉ???? Opravdu si ještě někdo vážně myslí, že takovouto problematickou a s rozkoší škodící osobu lze vychovat???
vitmalinovsky


 
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2010 18:47

Re: Nevíte co se stalo s adminy?

Příspěvekod Vratislav16 » 10 led 2015 16:18

Ptám se =pánové Jozane + vitemalinovský (Vy jste mu nedal ani NEGATIVY)= dali jste si ho na černou listinu a ostatní prodejci také ????????? Pak takový Dacík a ostatní opravdu nebude nikoho otravovat a zvedat žluč... Vždyť víme, kolik nicků v minulosti měli něěkteří na aukru a odklepnuto. To že zasáhnou admini ,nic nevyřeší.
Doplňuji :u p.Jozana se jednalo o nezaplacenou aukci za 6,-Kč dne 13.11.2014 ,kdy Jozan dal Dacíkovi negativ 22.12. Nechci se zastávat Dacíka, ale s ním při korespondenci je třeba vážit slova.
Nechci nikoho usměrňovat , ale mnohdy pomůže při korespondeni milé slovo, třebas :
VÁŽENÝ PANE(PANÍ) , asi jste zapomněl (a) na to, že u mne máte pohlednice ( neb další aukce) , dosud nenaběhla Vaše platba = Kč na : č.ú= ........ ,nebo jinak po dohodě ( což jste nenabídl ) . VĚŘÍM, ŽE JSTE POUZE ZAPOMNĚL (A) ,JELIKOŽ JIŽ UBĚHL
DELŠÍ ČAS OD POSLEDNÍ VÁMI VYDRAŽENÉ AUKCE A DALŠÍ VAŠE PŘÍHOZY NEVIDÍM.

NÁŠ OBCHOD BYCH RÁD UZAVŘEL A VYDRAŽENÝ MATERIÁL VÁM ODESLAL ,NA VÁMI UVEDENOU ADRESU = PODÍVEJTE NA MÉ DALŠÍ AUKCE na serwru....... auktiva.cz
TĚŠÍM SE NA DALŠÍ NAŠI SPOLUPRÁCI
Naposledy upravil Vratislav16 dne 10 led 2015 16:37, celkově upraveno 2
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Nevíte co se stalo s adminy?

Příspěvekod vitmalinovsky » 10 led 2015 16:33

Všechny tři jeho profily mám na černé listině. K čemu to ale je, když si jich do zítřka může beztrestně nasekat další tucet?
Negativ jsem nenapsal, protože u svého profilu netoužím mít žádný buransky mstivý komentář - prosím nekomentovat, Vám možná negativní komentář nevadí, mně ano.
Mýlíte se, pane Vratislave, zásah adminů by to vyřešit mohl – kdyby kromě zablokování profilů zamezili registrace na daná jména a bydliště (tak jak to před dvěma měsící slibovali), pravděpodobně už by si žádní problémisté nemohli další profily zakládat.
vitmalinovsky


 
Příspěvky: 37
Registrován: 06 čer 2010 18:47

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron