Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Kategorie Potraviny

Žádosti o nové kategorie a rozčlenění

Re: Kategorie Potraviny

Příspěvekod Behemot » 12 črc 2011 14:01

No to už jaksi není můj problém že rodiče nechají dítě kopírovat si jejich doklady a nakupovat na to alkohol, nemyslíte? Já jsem v takovém případě provedl kontrolu a jednal v dobré víře, že je vše v pořádku, nezletilá osoba se v takovém případě dopouští podvodu nebo něčeho podobného.

Jaký je pak rozdíl v tom, když se taková osoba prokáže např. cizím dokladem totožnosti v samoobsluze, kde podle gotografie není ihned zřejmé, že to není její doklad? Nemůžete přeci vinit prodavače.

Mě taková lustrace bude tedy v mém obchodě stačit.
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Kategorie Potraviny

Příspěvekod CrayXMP » 15 črc 2011 00:10

být vámi (provozovateli serveru), tak se na celou sekci "krátkodobých, čerstvých potravin či třeba sušenek" naprosto vykašlu.. kolik myslíte, že je lidí zvědavo na to, aby dostali 10 balíčků sušenek za týden či dva po objednání + min. náklady na dopravu cca 80 kč?? To jako, že nemají v pěší vzdálenosti obchod, kde si mohou nakoupit?

A co se týče "chlastu"... už vidím ten nekonečný zástup žíznivců, kteří čekají na svou láhev x dní..

tohle je dle mého názoru naprosto mrtvé pole.. a to zcela pro všechny. Ani profesionální prodejci si nemohou dovolit čekat na nějakou pochybnou zásilku a raději nakoupí v oblíbeném marku či oblíbeného dovozce lihovin.

uděláte nejlépe, když potraviny, nápoje atd.. naprosto vymažete.. A pokud ne.. zkuste si jen tak ze zvědavosti hodit na tuto kategorii filtr, zdali se PRODA BYT JEN JEDINY KUS za určité období.. to by mohlo být naprosto výmluvné..
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Kategorie Potraviny

Příspěvekod IFaDN » 16 črc 2011 01:17

Tak jsou potraviny, které se u nás běžně nedostanou, nebo nejsou v prodeji, zahraniční potraviny, z USA atd. atd., pak tu jsou větší a výhodnější balení, co třeba také nejsou v prodeji, nižší ceny než v kamenném obchodě a když to nepotřebuji hned a vyjde levněji i s poštovným....

K poště, proč týden dva? Vše se dá stihnout do klidně do 4 dnů...a ceny poštovného se dají optimalizovat smlouvami s dopravci, větším podáním apod, ale to už je na každém člověku jestli se mu to vyplatí nebo ne...
IFaDN


 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 čer 2011 18:54

Re: Kategorie Potraviny

Příspěvekod auktiva » 17 črc 2011 16:07

Škoda že máte jen Raffaello, Ferrero Rocher tu máme raději :D
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Kategorie Potraviny

Příspěvekod Behemot » 17 črc 2011 18:41

Přihodil jsem tam i něco k pití :pivo:

V Praze to fakt nikde není, jinak by to samozřejmě nemělo smysl :-)
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Kategorie Potraviny

Příspěvekod CrayXMP » 17 črc 2011 21:09

IFaDN píše:Tak jsou potraviny, které se u nás běžně nedostanou, nebo nejsou v prodeji, zahraniční potraviny, z USA atd. atd., pak tu jsou větší a výhodnější balení, co třeba také nejsou v prodeji, nižší ceny než v kamenném obchodě a když to nepotřebuji hned a vyjde levněji i s poštovným....

K poště, proč týden dva? Vše se dá stihnout do klidně do 4 dnů...a ceny poštovného se dají optimalizovat smlouvami s dopravci, větším podáním apod, ale to už je na každém člověku jestli se mu to vyplatí nebo ne...



Hmm. tak tohle mě nenapadlo. v tomto případě by to asi mohlo být pro někoho zajímavé.. uvažuji většinou ve smyslu běžného kontextu, a tak se mi vybavil prodej "dobrých vod a atatranek" :)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Předchozí

Zpět na Nové kategorie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron