Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Paměťové karty

Žádosti o nové kategorie a rozčlenění

Re: Paměťové karty

Příspěvekod auktiva » 25 črc 2011 07:14

Pokud jde o žádosti ze sekce PC, ta diskuse je tak rozsáhlá že se v ní ztrácíme a tak se omlouváme. Dokud se nějak nedohodnete jak to má podle Vás vypadat, nemá cenu to předělávat.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Paměťové karty

Příspěvekod AVL68 » 25 črc 2011 10:10

auktiva píše:Pokud jde o žádosti ze sekce PC, ta diskuse je tak rozsáhlá že se v ní ztrácíme a tak se omlouváme. Dokud se nějak nedohodnete jak to má podle Vás vypadat, nemá cenu to předělávat.

Na uživatelích to nechat nemůžete, nedomluvíme se. :? Musíte to rozseknout vy. Použitelné nápady tu padly. Porovnejte to s tím, jak to mají uděláno jinde a rozhodněte. Ať uděláte cokoliv, 100% vděk nečekejte. Ovšem většina uživatelů to jistě ocení. Hlavně už "něco" s kategorií PC udělejte.

Promyslete si podrobný strom, ale více vnořené kategorie "uvolňujte" postupně, až si je velký počet aukcí v nadřazené (základní) kategorii "vyžádá".
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Paměťové karty

Příspěvekod jirikubala » 25 črc 2011 17:17

Plně souhlasím s AVL68, my "uživatelé"= každý jiný názor. Ale občas(často) mě nadzvedávají nápady a výpady "CrayXMP" typu: jsem zmínil již před více jak 14 dny .. a stále nic.. no co, mě to fakt žíly nedrásá.. díly dáme pod "příslušenství" - jen to slouží jako naprosto relevantní ukazatel vašeho naprosto nesmyslného způsobů vedení a udržování kategorií.. já jsem říkal už předtím, UDELAT STEJNY STROM pod Workstations, Laptops a Servers.. .. pořád to nemáte.. a pak se lidi diví, kde mají co hledat..
Pořád to nemáte ....páni drazí..nejdřív se "musí" něco domluvit, admini i navrhnout (i třeba formou ankety na hlavní straně auktivy nebo meilem typu " bude vám vyhovovat tohle nebo tohle a s výhledem do budoucna to bude vypadat tak a nebo tak" a pro co se vysloví většina uživatelů, tak teprve POTOM udělat nějakou zásadní změnu v kategoriích a jejich sub.!!! A ne, že jeden uživatel "určí" všem, jak to musí podle něj vypadat. Admini nebudou "každý den" něco ve stromu překopávat jen proto, že to JEDNOMU nevyhovuje. S takovou nás uživatelů budou mít admini brzo plné zuby a "třeba" začnou ignorovat přání uživatelů a bude to tu s odpověďmi a přístupem jako u konkurence, odkud jsme docela houfně utekli. TO CHCETE ! ! ! Já tedy N E !!!! Tak si věty typu: "Pořád to nemáte" nechejte. Zatím tady není tolik aukcí, aby nebyl čas něco domluvit a vymyslet, co by vyhovovalo většině a vydrželo nějaký pátek.
Nikdo není dokonalý a jen BLB si myslí, že ostatní jsou blbci.
Uživatelský avatar
jirikubala


 
Příspěvky: 11
Registrován: 11 říj 2009 10:37

Re: Paměťové karty

Příspěvekod multikulty » 25 črc 2011 18:24

To admin:

já děkuji za aktualizaci kategorií. Teď je to super

To cray: víte pane, trošku slušnosti by neuškodilo. Podle mě jste docela hulvát a skoro každým svým příspěvkem to dáváte najevo. :roll:
multikulty


 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 čer 2011 23:07

Re: Paměťové karty

Příspěvekod AVL68 » 25 črc 2011 19:03

multikulty píše:To admin: já děkuji za aktualizaci kategorií. Teď je to super

Sem něco prošvihl?

multikulty píše:To cray: víte pane, trošku slušnosti by neuškodilo. Podle mě jste docela hulvát a skoro každým svým příspěvkem to dáváte najevo. :roll:

Já bych spíš použil slušnější termín: ukřičený suverén :P
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Paměťové karty

Příspěvekod multikulty » 25 črc 2011 20:10

to prošvih: úplnej začátek :lol:

to suverén: jj to je přesnější, mám tady u nás velice dobrého kamaráda, ale chová se úplně stejně jako cray, a to je na zabití :P
multikulty


 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 čer 2011 23:07

Předchozí

Zpět na Nové kategorie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron