Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Paní mi nechce prodat mobil

Potřebujete pomoci, poradit,..? Nebojte se zeptat.

Paní mi nechce prodat mobil

Příspěvekod florida25 » 04 led 2012 10:26

Koupila jsem zde mobil za 250,- a nechce mi ho prodat,prý ho zde vystaví znovu.Dělá si zde holubník :!: Auktivě jsem psala,porušuje pravidla byla bych ráda aby jí to nešlo znovu vystavit.
florida25


 
Příspěvky: 15
Registrován: 23 pro 2011 20:53

Re: Paní mi nechce prodat mobil

Příspěvekod florida25 » 04 led 2012 10:38

A ke všemu mi dala negativ že mi nechce prodat mobil to je ale nefér,nechcete auktiváci něco s tím udělat? To už je příliš Děkuji.
florida25


 
Příspěvky: 15
Registrován: 23 pro 2011 20:53

Re: Paní mi nechce prodat mobil

Příspěvekod AVL68 » 04 led 2012 19:45

Prodejce, co nedrží slovo? Už jsou tady taky. :(

S tím nic nenaděláte. Je dejte vědět, zda Vám Auktiva pomohla s neférovým komentářem.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Paní mi nechce prodat mobil

Příspěvekod florida25 » 04 led 2012 19:52

Komentář byl stažen za to jsem moc vděčná a s tou osobou by se mělo něco dělat
florida25


 
Příspěvky: 15
Registrován: 23 pro 2011 20:53

Re: Paní mi nechce prodat mobil

Příspěvekod AVL68 » 04 led 2012 20:34

florida25 píše:Komentář byl stažen za to jsem moc vděčná a s tou osobou by se mělo něco dělat

Nebuďte zas tak tvrdá. Škoda (finanční) nevznikla. Je to nováček, který špatně odhadl situaci. Nevzal v potaz malou návštěvnost a nastavil si špatnou cenu. Negativní komentář má a když se nepoučí a zopakuje to, PAK BYCH BYL NEKOMPROMISNÍ - ODSTAVIT.

Jinak za ten komentář: Sláva Auktivě. :lol:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Paní mi nechce prodat mobil

Příspěvekod vpdiablo » 05 led 2012 02:11

Přesně tak, každý je zvyklý z Aukra že se tam všichni hned přetahujou co to da, tak neodhadnou cenu a vystaví s příliš nízkou částkou, za funkční Nokii X6 s 16Gb kartou, je to opravdu málo peněz. Bohužel pravda je taková, že by měla vystavovat s cenou za kterou je minimálně ochotná prodat, přeci jen konečná cena je závazná jak pro kupujícího, tak pro prodávajícího.
Asi bych zkusil paní navrhnout at vystaví s cenou kterou požaduje znovu, tady se nemusí bát poplatku ze zadané ceny, navíc je tu přeci jen rozdíl 5000 uživatelů proti xxx xxx xxx uživatelům aukra a kolik z nich pak schání Nokii a konkrétně tento typ ?, ale už se to pomalu ale jistě přesouvá.
To samozřejmě neznamená že tu takový človíček není nebo že se tu neobjeví.
PS: první obchod se holt prodejkyni nepovedl , tak nezbývá než popřát, aby to příště již proběhlo ke spokojenosti obou stran.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Paní mi nechce prodat mobil

Příspěvekod zanna72 » 14 led 2012 19:33

Dobrý den,potřebuji radu,mam zajem o tel.Nokia C3-05Limo,ta aukce měla skončit dnes v 21.00 prodejce Jan Novak,dotazala jsem si jestli neni nejak poškožen nebo odřeniny,zeptala se na zaruku.Odpovedel že je vše v pořadku.Rekla že mam zajem on mne na to ze zvyši cenu protože mu manželka řekla že prodava moc levne.Cena byla 1600 kč v aukci anebo kup ted 1800 kč.Zvyšil to na 2000 kč.ja mu napsala že to tak se nedela když nekdo má zajem zvyšovat cenu a že to budu řešit s adminama.Natož on posunul datum konce aukci na utery.Poradte mi prosim co byste delali na mojem miste.Podle mne porušuje obchodni podminky.Děkuji za vaši nazory. :twisted:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Paní mi nechce prodat mobil

Příspěvekod Vratislav16 » 14 led 2012 20:04

zanna72= nezlobte se ,ale Vaše chyba . Až budete hrát karty = také je neukážete protihráči. No máte smůlu na prodejce. Zavětřil a zvýšil své podmínky( cenu). Raděj se podívejte jinde a ne u něj :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Paní mi nechce prodat mobil

Příspěvekod zanna72 » 14 led 2012 20:10

Vratislav16 píše:zanna72= nezlobte se ,ale Vaše chyba . Až budete hrát karty = také je neukážete protihráči. No máte smůlu na prodejce. Zavětřil a zvýšil své podmínky( cenu). Raděj se podívejte jinde a ne u něj :lol: :lol:

Už to zmenil zas na dnes konec aukce s tim že cena bude 1720(puvodni cena +poštovne) a poštovne hradi prodejce.tak jsem s tim souhlasila,sice odešle mobil levnej ale mne už to tolik vadit nebude. :pivo:
Dik za rádu i když nebyla přizniva pro mne. :roll:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron