Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Platba přes mPeníze v aukci

Potřebujete pomoci, poradit,..? Nebojte se zeptat.

Platba přes mPeníze v aukci

Příspěvekod Tomas_KM » 28 led 2012 18:27

Dobrý den, všiml jsem si, že v aukcích je možno zadat kupujícím možnost platby přes mPeníze.

Je pro mě jako pro prodávajícího nutné zde na Auktivě něco nastavovat, aby mi takto mohl kupující zaplatit? Účet u mBank mám.

Děkuji.

Tomas_KM
Tomas_KM


 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2011 15:05

Re: Platba přes mPeníze v aukci

Příspěvekod WastingDouglas » 28 led 2012 19:32

Staci v nastaveni moznosti plateb zaskrnout platba Mpenize,mam tez Mbanku.sem rad,ze jde vice zpusoby zaplatit za aukce.na jako na aukru,kde sou diktatori a to ja jim trpet nebudu.
Obrázek
WastingDouglas


 
Příspěvky: 16
Registrován: 07 čer 2011 13:22

Re: Platba přes mPeníze v aukci

Příspěvekod auktiva » 29 led 2012 09:51

Dobrý den,
platbu přes mPeníze si musíte domluvit s prodejcem, my platbu neprovádíme.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Platba přes mPeníze v aukci

Příspěvekod vpdiablo » 29 led 2012 18:56

auktiva píše:Dobrý den,
platbu přes mPeníze si musíte domluvit s prodejcem, my platbu neprovádíme.

Šak tak je to i myšleno, myslím že uživatel se pouze dotazoval zda to musí povinně uvádět(zřejmě kvůli massage z Aukra a povinnému PayU).
To že prodejce má možnost informovat o daném určitém způsobu platby, že jej nabízí, ti co mají mbank toto jistě využívají. Uživatel(kupující) by se to dozvěděl i kdyby to u aukce nebylo ve způsobech platby uvedeno, informoval by ho prodejce pokud by takto chtěl zaplatit, takto má ale tuto informaci ještě před tím než se rozhodne na aukci přihodit a je to další atribut podle kterého se případný kupující rozhoduje na kterou aukci přihodí nebo kterého prodejce si vybere u shodného předmětu s podobnou cenou.

To samé když má prodejce Moneybookers, PayPal nebo jiné a přijímá platby na danou virtuální peněženku, proč by si nemohl vybrat zda kupujícím oznámí v informacích o platbě že mohou zaplatit i takto. Nevím zda to tam je ve formuláři,ale pro ty co to mají a používají by to tam jako info o dalším způsobu platby mohlo být. To jak platba proběhne si stejně domluví mezi sebbou prodávající s kupujícím.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Platba přes mPeníze v aukci

Příspěvekod WastingDouglas » 29 led 2012 19:43

Ano,přesně tak,je dobře vědět,že jen daný prodejce na právě moji banku a vítán uvedení možnosti paypalu.za ty 3 roky,co sem prodával na aukru,teď poprvé a naposled kupující zaplatil přes paypal.po tom co aukro zavedlo diktátorsky režim payu,tak se nedá nic pořádně prodat,proto budu propagovat aktivu na mém webu a i na Facebooku,kde to napíšu svým přátelům,aby se vykašlali na diktátorské aukro a šlo sem.já vždy hledám solidní cenu a cena poštovného je taky důležitá,onehdy sem sehnal zdroj pro me pc ,of firmy,která měla právě mbanku,takže zaplaceno bylo ihned.
Obrázek
WastingDouglas


 
Příspěvky: 16
Registrován: 07 čer 2011 13:22


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron