Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

seznam.cz

Potřebujete pomoci, poradit,..? Nebojte se zeptat.

seznam.cz

Příspěvekod Vratislav16 » 09 říj 2012 10:20

Zdravím,jistě jste ( kdo tam jste ) na SEZNAMU zaregistrovali nové provedení funkcí EMAILOVÉ STRÁNKY. U mne na př. se ráno musím znovu přihlašovat na emailu, i když mám zafajkováno= PAMATOVAT SI MNE NA TOMTO POČÍTAČI. Dále 2 dny pozoruji, že mně nechodí všechny emaily z auktivy o prodeji ,ale jsou vráceny ( přeposlány) kupci . Toto jsem konzultoval s adminy auktivy, sdělili, že by měla být chyba ve funkci seznamu. Nechci přecházet jinde , na př. na google , neb jsem zvyklý a mám již určitý věk.
Toto jsem nyní napsal na = SEZNAM.CZ = ne na jejich email,ale nějaký dotazník o spokojenosti.
Ráno se musím přihlašovat i když mám odfajkováno=PAMATOVAT SI MNE NA TOMTO PC.
Přestaly mně chodit některé emaily ze serwru auktiva.cz ( trvá toto cca 2 dny). Přeposlání emailu = hrůza ... musím čekat až naběhne "možnost" a mohu pokračovat( seznam přes IE). Tyto řádky píši na seznamu.cz otevřeném přes MOZILLU.PRO PŘÍPAD PROBLÉMU máte telefon, ale přes email nevidím možnost Vám napsat dotaz. Takže jsem "naštván".Telefon na seznam znám, ale chci jejich email na řešení problémů
Přeji hezký den.
A nyní mám dotaz na auktiváky= jaké máte zkušenosti Vy se seznamem.cz , díky za každou radu :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: seznam.cz

Příspěvekod drobek47 » 09 říj 2012 10:29

Minulý týden nešel seznam dva dny vůbec. Když náhodou jde, tak je velmi nespolehlivý. Přešel jsem na Gmail. Chvíli si na to jeden zvyká, ale potom to nemá chybu. Já jsem ve Vašem věku, tak se nevymlouvejte na stáří. Jste línej učit se něco novýho.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: seznam.cz

Příspěvekod Vratislav16 » 09 říj 2012 13:28

drobku = ve Vašem pekle asi seznam nešel , mně jde pořád , jen prodané aukce od 1 prodejce emailem mi nedošly. Od dalších kupců ano.Vy o koze, já o voze... Gmail mám také dávno, jen jsem chtěl zda někdo poradí = co chci vědět
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron