Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Rozkecal jsem to na Aukru

Pojďte si povídat...

Re: Rozkecal jsem to na Aukru

Příspěvekod Jirka_VW » 08 lis 2011 22:35

vpdiablo píše:
cardas51 píše:
biggles píše:Vystavil jsem aukci a uvidím :D Díky za odpověď... Jinak zatím na tu mou hlášku nikdo neodpověděl, asi mají všichni strach, že je Aukro sejme :D Jediný kdo tam se mnou tlachá je můj věrný druh z Aukra LABIB, ten má pro strach uděláno :D Já říkám jednu věc, když je zítra ta stávka, tak proč ne i na AUKRU no néééé :lol:


Tak já čekám zítra na aukru přinejméně bubu mejly nebo blokaci :lol: za nahánění na Auktivu :lol:

No tak už je to tady, přes 36 smazaných příspěvků (ani nevím zda jsou všechny nebo jim nějaký utek a samozřejmě blokace přispívání do fora, takže se tam asi dlouho neukážu. No co alespoň budu mít víc času na jiné věci. :lol:
Když si myslí že si tim pomohli chudáčci.


Zdravím. Jo, na Aukru už to někdo psal, že Vás odstřelili z fóra... jsou to ubožáci.
Uživatelský avatar
Jirka_VW


 
Příspěvky: 11
Registrován: 29 říj 2011 15:09

Re: Rozkecal jsem to na Aukru

Příspěvekod vpdiablo » 12 lis 2011 19:10

Jirka_VW píše:
vpdiablo píše:No tak už je to tady, přes 36 smazaných příspěvků (ani nevím zda jsou všechny nebo jim nějaký utek a samozřejmě blokace přispívání do fora, takže se tam asi dlouho neukážu. No co alespoň budu mít víc času na jiné věci. :lol:
Když si myslí že si tim pomohli chudáčci.


Zdravím. Jo, na Aukru už to někdo psal, že Vás odstřelili z fóra... jsou to ubožáci.

JJ odstřelili, ale co našel jsem jinou cestu jak informovat alespoň některé prodejce, dokonce už to má první úspěchy, docela mě potěšilo i poděkování za info a i to že kupující díky tomu napsal svým stálým prodejcům a přesunul se sem za nimi.
Sice je to makacka a na strance o mě má email tak každej desátej, možná méně, ale zase jich pres googla vyjelo cca 160 000 a dá se to.
Navíc jsem při tom zjistil že spousta prodejců s tisícemi prodeji již vůbec neprodává a nevystavuje aukce, teda zatim sem projel cca 400 stranek o mě a ne u každé mrknu co prodejce nabízí, ale neposilam to automaticky každému kdo tam email ma, třeba těm s A+ vubec.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Rozkecal jsem to na Aukru

Příspěvekod Vratislav16 » 12 lis 2011 20:06

vpdiablo = já žasnu nad Vaši činností , dávám poklonu .Je pravdou, že já něco podobného provádím již delší dobu:lol: :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Rozkecal jsem to na Aukru

Příspěvekod Momina » 12 lis 2011 21:16

I já sem začla, píšu prodejcům co vím, že sou menší, ale mají toho dost a myslím, že se už i někdo regl a zkouším hledat ty co byly hodně nespokojeni a posílám jim emaily :)
Momina


 
Příspěvky: 40
Registrován: 04 lis 2011 12:58

Re: Rozkecal jsem to na Aukru

Příspěvekod omites » 12 lis 2011 21:33

Hlásím se k přeběhlíkům. Vystavila jsem cvičně 2 aukce. Vystavování se mi moc líbí. Jenom by to chtělo více prodávajících a nakupujících. Zajímám se hlavně o kategorii děti, jsem maminka na rodičovské dovolené.
Doufám, že se to tady rozjede
omites


 
Příspěvky: 13
Registrován: 12 lis 2011 09:10

Re: Rozkecal jsem to na Aukru

Příspěvekod biggles » 12 lis 2011 21:38

Ale já žádné aukce nevidím, co to ?
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Rozkecal jsem to na Aukru

Příspěvekod omites » 12 lis 2011 21:44

Nebojte ony budou... Píše to, že prej po půlnoci nebo co :-D. Chtěla jsem to v 20 změnit na vystavit ihned, ale nějak se mi to nedaří. Jsem tam totiž nejdřív zadala 13.11. v 20:15. Mě nějak nedošlo, že první datum v nabídce nebude to dnešní, tak jako na aukru. Prostě jsem to chtěla tak, aby konec aukce byl zase večer, tak jak jsem většinou zvyklá.
No ale to jsou malé chybky, takové porodní bolesti. To se časem utřepe, snad. ;)
omites


 
Příspěvky: 13
Registrován: 12 lis 2011 09:10

Re: Rozkecal jsem to na Aukru

Příspěvekod biggles » 12 lis 2011 21:48

No to je jednoduchý zrušte to a vystavte znovu se začátkem hned a konec si zadáte v kolik hodin chcete. To vystavení nic nestojí, tak vo co gou ne ? :pivo:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Rozkecal jsem to na Aukru

Příspěvekod omites » 12 lis 2011 21:55

a teď? 8-)
omites


 
Příspěvky: 13
Registrován: 12 lis 2011 09:10

Re: Rozkecal jsem to na Aukru

Příspěvekod biggles » 12 lis 2011 21:56

Je to tam :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron