Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Auktiva nabírá "šfunk"

Pojďte si povídat...

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 27 črc 2011 21:48

ancovicka-nails píše:no chce to udělat pořádnou nabídku, já například skoro zkopírovala celý svůj e-shop...
když si vzpomenu, že jsem dříve na aukru řešila co vystavit a kolik kusů, aby mě poplatky za vystavení nesežraly...
nechápu ty, co na aukru řeší, že se tu nic neprodává, když tu nic sami nevystaví a raději se moří s vystavováním jedné aukce dvě hodiny na aukru a pak se jim ta aukce objeví po 12 hodinách, které jim aukro taky účtuje... no holt komu není rady
jinak já se registrovala 10. dubna a má číslo 2530, takže nárůst uživatelů je opravdu vysoký, a všichni mí zákazníci dostali info, že moje zboží najdou zde, je to jen otázka času, chce to vydržet, informovat, dávat aukce kolegů na svůj facebook



na zkopírování celého našeho e-shopu fakt nemáme čas.. je tam přes 1000 položek, každá z nich většinou s 6 a více foto. A pak.. jaký by to pro nás PRAGMATICKY v tuto chvíli mělo přínos? Náš e-shop se bez jakékoliv naší zásluhy či přičinění zobrazuje v google mezi prvními 1-5 záznamy.. a stejně popsaná položka, stejné fotky na auktivě až na straně 2 či 3.. vždyt to přeci nemá smysl.. radeji budeme investovat určité množství energie do našeho e-shopu, aby byl "ještě větší a obsáhlejší" - protože se výsledky hned projeví, než dělat dvojmo to samé a navíc, každý bude čekat, že si MUSI AUTOMATICKY danou věc na aukci koupit levněji - což vůbec není pravda! akorát budeme zbytečně vytěžovat naše i Auktiva kapacity pro nulový výsledek.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod AVL68 » 28 črc 2011 20:07

CrayXMP píše:na zkopírování celého našeho e-shopu fakt nemáme čas.. je tam přes 1000 položek, každá z nich většinou s 6 a více foto. A pak.. jaký by to pro nás PRAGMATICKY v tuto chvíli mělo přínos? Náš e-shop se bez jakékoliv naší zásluhy či přičinění zobrazuje v google mezi prvními 1-5 záznamy.. a stejně popsaná položka, stejné fotky na auktivě až na straně 2 či 3.. vždyt to přeci nemá smysl.. radeji budeme investovat určité množství energie do našeho e-shopu, aby byl "ještě větší a obsáhlejší" - protože se výsledky hned projeví, než dělat dvojmo to samé a navíc, každý bude čekat, že si MUSI AUTOMATICKY danou věc na aukci koupit levněji - což vůbec není pravda! akorát budeme zbytečně vytěžovat naše i Auktiva kapacity pro nulový výsledek.

Je výhodné mít dva obchody, jeden na ulici A a druhý na ulici B, zvyšuje to větší šanci něco prodat. A když platíte jen jeden nájem, není co řešit :lol: . Co na tom, že je jeden tak trochu "za rohem" a je méně na očích. Stejné zboží, stejné ceny. Zákazníku kup, nebo nech být.

Nebuďte takový PRAGMATIK. Když je chuť, čas se najde. Ne všechny investice musí hned sypat. :drink:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod multikulty » 28 črc 2011 20:29

No jo, jenže porozhlídněte se, co a za kolik prodává, vždyť to nikdo nemůže koupit, to se na mě nezlobte, ale, takhle si to ty lidi budou opravdu jen prohlížet :?
multikulty


 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 čer 2011 23:07

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 16 říj 2011 21:36

Zdravím AUKTIVÁKY = trochu statistiky.Dne 19.1.2010 jsem se zde registroval,byl jsem ID=810, nějakou dobu jsem zde byl jen jako statista.Pak jsem začal zde umisťovat aukce a přetahovat své kamarády. Včera je nás zde již 4001 UŽIVATELŮ. COŽ JE fajnový úspěch :drink: Takže příští rok si zde přejme alespoň = 10 000 uživatelů :!: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 16 říj 2011 22:23

multikulty píše:No jo, jenže porozhlídněte se, co a za kolik prodává, vždyť to nikdo nemůže koupit, to se na mě nezlobte, ale, takhle si to ty lidi budou opravdu jen prohlížet :?



Představte si, že prodáváme.. :D
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 17 říj 2011 12:35

muttikutty= vy jste ,jako někteří politici. Kecají a vlastně nic neřeknou :!: Vy musíte být konkrétní,pak se můžem o něčem bavit.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 22 říj 2011 22:12

Vratislav16 píše:Zdravím AUKTIVÁKY = trochu statistiky.Dne 19.1.2010 jsem se zde registroval,byl jsem ID=810, nějakou dobu jsem zde byl jen jako statista.Pak jsem začal zde umisťovat aukce a přetahovat své kamarády. Včera je nás zde již 4001 UŽIVATELŮ. COŽ JE fajnový úspěch :drink: Takže příští rok si zde přejme alespoň = 10 000 uživatelů :!: :lol:


.. já bych si dovolil mít poněkud alternativní přání, a tj. nikoliv to počítat dle uživatelů, ale třeba na procenta vystavených aukcí (prodejů). uživatelé jsou na nic, každý je tu z nás přeci proto, aby prodal (jako prodejce) a kupující, aby výhodně nakoupil. Tohle přeci není žádná seznamka.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod lada2200 » 30 říj 2011 08:35

Tak jsem se taky zaregistroval,aukro už mě pěkně štvalo.Auktivě držím palec.Ale..Sleduji počítače apple a narazil jsem na podezřelé aukce uživatele KarelSlanik.Tady je jedna,ale je fakt,že jenom vůl by přihodil,ale přece jen bych to filtroval..
http://www.auktiva.cz/apple-macbook-pro ... 83729.html
lada2200


 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 říj 2011 08:12

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod AVL68 » 30 říj 2011 21:23

Auktivě palec držet musíme, nic jiného nám totiž nezbývá. :D :pivo:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Caruso-A1 » 04 lis 2011 14:07

Taky už začínám věřit, že se to tu rozjede. Aukro tomu rozjezdu tady docela aktivně pomáhá svojí arogancí ke svým stávajícím a někde i minulým (můj případ) prodejcům. Je to vidět i tady na fóru. Když jsem se registroval, nebyly tu téměř žádné příspěvky. Teď už jsou tu reakce i pár minut po sobě.

Všechno závisí na tom, kolik prodejců tu otevře nabídku. Stesky, že se tu zatím prodává málo, nemají smysl, pokud je zatím vystavení zdarma.
Není všechno aukro, co se třpytí
Uživatelský avatar
Caruso-A1


 
Příspěvky: 33
Registrován: 07 čer 2011 07:36

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník