Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Auktiva nabírá "šfunk"

Pojďte si povídat...

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod ancovicka-nails » 04 lis 2011 14:55

no musí se tu rozjet, je to jen na nás prodejcích, jakou uděláme nabídku
na aukru člověk musel přemýšlet, co vůbec vystavit, aby mu něco zbylo po zaplacení poplatků za vystavení, tady můžeme nabízet celý sortiment a nic nás to nestojí, tak jen do toho :D
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod vpdiablo » 04 lis 2011 15:28

Moje řeč.
Obrázek
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 06 lis 2011 21:58

Zdravím= tak v 21,48hodin se zde registroval uživatel Z DALEKÉ KANADY :!: HURÁÁÁÁÁÁ :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod holmannova » 07 lis 2011 07:20

Jj, hodně jde o nabídku, jsem spíše kupující, jak jinak z aukra:-), ale tam je stále více toho, co bych kupovala, jsem spíše ,,hadrářka", a tady taková nabídka není, na aukru je, ale nakupovat se mi tam fakt už nechce, je to tragédie :evil: Doufám, že se to tu pořádně rozjede ;)
holmannova


 
Příspěvky: 1
Registrován: 02 lis 2011 10:42

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod biggles » 20 lis 2011 15:16

Nezdá se vám, že fakt to tu nabírá švunk ??? Možná se mýlím, neskočil počet aukcí o cca 1000 kousků za víkend ?????????
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod ancovicka-nails » 20 lis 2011 15:55

jo konečně jsme se přehoupli přes 116000, bylo jak začarované, jako předtím těch 112
pozoruju, že už konečně začli vystavovat i ti, co se v létš registrovali a nakonec zůstali na aukru
bohužel pár velkých prodejců z aukra tu nechalo proběhnout aukce jednou či dvakrát a zas toho nechali...
no jak už jsem psala na aukru, je to jako v té historce o Batovi, když poslat dva své obchodní zástupce do Afriky a jeden volá, šefe je to blbý tady choděj všichni bosy, tady nic neprodáme...a pak volá druhý...šéfe je to paráda, je tu spousta lidí, ale jen málo z nich má boty..tady se to bude prodávat!!!!
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod gugacka » 20 lis 2011 15:56

biggles píše:Nezdá se vám, že fakt to tu nabírá švunk ??? Možná se mýlím, neskočil počet aukcí o cca 1000 kousků za víkend ?????????
o oni ty aukce občas poskočej o 10-15t, podle toho jak sberatelům doběhnou známky :D
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod zanna72 » 20 lis 2011 16:07

ancovicka-nails píše:jo konečně jsme se přehoupli přes 116000, bylo jak začarované, jako předtím těch 112
pozoruju, že už konečně začli vystavovat i ti, co se v létš registrovali a nakonec zůstali na aukru
bohužel pár velkých prodejců z aukra tu nechalo proběhnout aukce jednou či dvakrát a zas toho nechali...
no jak už jsem psala na aukru, je to jako v té historce o Batovi, když poslat dva své obchodní zástupce do Afriky a jeden volá, šefe je to blbý tady choděj všichni bosy, tady nic neprodáme...a pak volá druhý...šéfe je to paráda, je tu spousta lidí, ale jen málo z nich má boty..tady se to bude prodávat!!!!

:pivo: Souhlasim.
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod drndula » 20 lis 2011 16:19

A počkejte v pondělí, také přihodím pár aukciček. :D
Uživatelský avatar
drndula


 
Příspěvky: 118
Registrován: 02 črc 2011 14:57

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 21 lis 2011 02:45

ancovicka-nails píše:no musí se tu rozjet, je to jen na nás prodejcích, jakou uděláme nabídku
na aukru člověk musel přemýšlet, co vůbec vystavit, aby mu něco zbylo po zaplacení poplatků za vystavení, tady můžeme nabízet celý sortiment a nic nás to nestojí, tak jen do toho :D



nechci být za "stávkokaze", ale tvrzení o tom, že "nic nás to nestojí" je /min. v našem případě) naprosto LZIVE.. v současné době nás dva z našich klientů požádali o odprodej svého neupotřebeného vybavení za co "možná nejlepší cenu" - žel to neznamená prodej na Auktival, ač bychom byli rádi. Tady není nejenom PRIHOZ ale ani DEBILNI DOTAZ NA ZBOZI! (mám-li se tak vyjádřit) a s ohledem na dlouhodobé smluvní ujednání si zkrátka nemůžeme DOVOLIT našeho klienta poškodit tím, že zde budeme prodávat DOSLOVA POD CENOu - ANO, POD CENOU! protože tu není takový potenciál, jako na tom kretenském Aukru. Toto si můžeme dovolit na naše vlastní podnikatelské riziko - nikoliv však v případě, kdy odprodáváme zboží našeho klienta, jenž čeká co nejlepší výsledky - zřejmě to každý pochopí.


a co se týče toho "nic nás to nestojí".. nevím jak vás, ale věřte, že nás stálo probrání, identifikace, nafocení a vystavení celkem 9 aukcí s miniaturami něco přes 4h času!!! to není "NIC!!' a dá se z toho usuzovat, že naše snaha poskytnout co nejlepší popis předmětu (tzv. lighbox s miniaturami foto) je naprostou snahou "házet hrách na zeď, protože to stejně nikdo neocení"..
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron