Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Přeběhlíci od Aukra

Pojďte si povídat...

Re: Přeběhlíci od Aukra

Příspěvekod kema53 » 25 led 2012 21:13

Tak se taky hlásím do klubu. Nick mám,samozřejmě,stejný jako na Aukru Tam zavádím utlumový program,ale nejde to utnout najednou.Přece jen je tady ,zatím,kupujících o dost míň a bude to chtít nějakou dobu,než "přešaltujou" a zjistí,že to zde začíná taky fungovat. A to i bez diktátorských metod /snad se do budoucna nemýlím/.U všech aukcí,zatím, vystavených na Aukru dávám dodatek s odkazem na tenhle server.Tak se dá možná taky část kupujících přetáhnout.Navíc jsem i zde vystavil pár podobných věcí. Už se dál nachci rozkecávat-jsem tu nový.Takže :ještě jednou zdar a sílu. -kema53
kema53


 
Příspěvky: 7
Registrován: 31 říj 2011 17:58

Re: Přeběhlíci od Aukra

Příspěvekod vpdiablo » 25 led 2012 21:39

kema53 píše:Tak se taky hlásím do klubu. Nick mám,samozřejmě,stejný jako na Aukru Tam zavádím utlumový program,ale nejde to utnout najednou.Přece jen je tady ,zatím,kupujících o dost míň a bude to chtít nějakou dobu,než "přešaltujou" a zjistí,že to zde začíná taky fungovat. A to i bez diktátorských metod /snad se do budoucna nemýlím/.U všech aukcí,zatím, vystavených na Aukru dávám dodatek s odkazem na tenhle server.Tak se dá možná taky část kupujících přetáhnout.Navíc jsem i zde vystavil pár podobných věcí. Už se dál nachci rozkecávat-jsem tu nový.Takže :ještě jednou zdar a sílu. -kema53

Tož vítejte a s chutí do toho a půl je hotovo. Samozřejmě nepoměr počtu uživatelů bude jistě delší dobu poznat, ale jinak než nabídkou kupující nepřilákáme a hlavně co nejvíce uživatelů a vašich zákazníků informujte kde jste a kam přecházíte, pokud jsou s vámi spokojeni a budou li chtít od vás nakoupit zajisté jim nebude dělat problém přejít sem za vámi, je to jen další registrace navíc a ještě s výhodami pokud by chtěli i něco sami prodat.
Ostatně výhody a bonusy které se do začátku jistě hodí poznáte sám, hned jak si necháte ověřit adresu nebo jen prostým vystavováním aukcí.
ObrázekObrázek
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Přeběhlíci od Aukra

Příspěvekod Mytys » 26 led 2012 17:42

Tak jsem dneska vystavil zde svoji první aukci. To fakt všechno zadarmo?
Mytys


 
Příspěvky: 15
Registrován: 22 lis 2011 21:41

Re: Přeběhlíci od Aukra

Příspěvekod Vratislav16 » 26 led 2012 18:01

čao = chtěl někdo něco po Vás = NIKDO :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Přeběhlíci od Aukra

Příspěvekod Mytys » 26 led 2012 18:10

No právě nechtěl nikdo nic. Jsem v šoku. Tady by se dalo nasázet hodně aukcí. Zatím se rozkoukávám ale koukám že jsou tu i aukráci. S tím PayU to fakt přehnali. Smázli mi aukce že neakceptuji PayU a že si nepřejí abych tam vystavoval. Já jen nechápu proč musím svoje prachy prát přes nějaký 3 účet. To mi nikdo nevysvětlil.
Mytys


 
Příspěvky: 15
Registrován: 22 lis 2011 21:41

Re: Přeběhlíci od Aukra

Příspěvekod Vratislav16 » 26 led 2012 19:26

Mytysi = tak jste tady vítán = sázejte aukce a pokud máte kontakty na své odběratele = sdělte jim, že jste změnil " obchod" na AUKTIVU. Opakování neprodaných aukcí si můžete nastavit na 1-30 x + další vychytávky. Myslím jste dostal i nějaký kredit při registraci a tak můžete si zviditelnit nějakou aukci .Za 3 měsíce zde přibylo cca 1100 uživatelů :lol: :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Přeběhlíci od Aukra

Příspěvekod vpdiablo » 26 led 2012 19:53

Vratislave16 ... zapomněl jste ještě dodat 1100 AKTIVNÍCH uživatelů což má milionkrát vyšší hodnotu než počet registrovaných na Aukru, bo oni umí počítat asi takhle ...
Obrázek
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Přeběhlíci od Aukra

Příspěvekod yank3e » 26 led 2012 23:14

Tak jsem se dnes taky zaregistroval. Jsem zvědavý, jestli tu něco prodám, kategorie Hudební nástroje je zatím docela prázdná...
yank3e


 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 led 2012 16:45

Re: Přeběhlíci od Aukra

Příspěvekod AVL68 » 27 led 2012 08:00

yank3e píše:Tak jsem se dnes taky zaregistroval. Jsem zvědavý, jestli tu něco prodám, kategorie Hudební nástroje je zatím docela prázdná...

Vítejte. Někdo musí udělat ten první krok... ;) :D Tak ať se daří. :pivo:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Přeběhlíci od Aukra

Příspěvekod kema53 » 27 led 2012 22:11

Promiňte-nechci být za chytrého,ale vystavovat něco opakovaně -budiž.Ale radil bych zvážit mnohonásobné repete. Raději se zamyslet nad tím,proč se to již v předešlých aukcích neprodalo a změnit to. Neustálé opakování za přemrštěné ceny povede zase do kytek a ,nedej bože,budeme zase přebíhat.Asi to chvíli potrvá,než se přisunou ti praví kupující,ale měli bychom se o to snažit .Hlavně kontakty s kupci z Aukra,které musíme přesvědčit ,že dobře se dá nakoupit i jinde.Ale to je snad jasné. Přeji hezký večer-kema53
kema53


 
Příspěvky: 7
Registrován: 31 říj 2011 17:58

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron