Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Pojďte si povídat...

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod zanna72 » 20 pro 2011 08:21

ancovicka-nails píše:tak koukám, že asi všichni balí dárky, nikde nikdo :D

Nu jo,ja už mam zabaleno,napečeno,uklizeno už ten Ježíšek muže přijit.Obrázek
Pořad koukam a nikdo nikde.
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod vpdiablo » 20 pro 2011 12:20

to my teprva balit budeme, uklid se provadi prubežně a ježuch může taky klidně přijít dřív, když bude mít nacpanej pytel darkama navíc tak ho neodmítnem že :lol:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod ancovicka-nails » 20 pro 2011 12:53

no my nemáme hotovo nic... :lol: , ale prostě to řešit nebudeme, jo zapomněla jsem na ten ozdobenej stromeček od loňska :lol: takže si rozsvítíme stromeček, rozmrazíme kapra od kamaráda rybáře, co ryby chytá, ale nejí a muž udělá bramborový salát a máme vánoce - prostě jsme se rozhodli, že to nebudeme nijak hrotit a nervovat...mám tu dva dárky pro muže co jsem koupila na netu a na třetí čekám, tak je strčím do dárkových taštiček a bude zabaleno
i když vánoce a hlavně advent miluju, tak letos mě nějak tahle atmosféra minula, tak to prostě nehrotím
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod zanna72 » 20 pro 2011 12:59

vpdiablo píše:to my teprva balit budeme, uklid se provadi prubežně a ježuch může taky klidně přijít dřív, když bude mít nacpanej pytel darkama navíc tak ho neodmítnem že :lol:

uklid velky taky jsem nedelala a bežny provadim celý rok,nektery holky před Vánoci malujou a natiraji,myji okna to ja nemusim,okna v listopadu umyla to stači,prach to je taky bežny.
Diabliku když mam te na pokecu porad prosim te.Ted to pišu s noťasu ale na počitači nejede klavesnice,myš ano ale klavesnice ne.Prohledla jsem šnuru je v pořadku a s ni nic nikdo nedelal.jen chtela ti odpovedet a nepiše mi pismenka :lol: Poraď prosim.
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod ancovicka-nails » 20 pro 2011 13:08

zanna72 píše:
vpdiablo píše:to my teprva balit budeme, uklid se provadi prubežně a ježuch může taky klidně přijít dřív, když bude mít nacpanej pytel darkama navíc tak ho neodmítnem že :lol:

uklid velky taky jsem nedelala a bežny provadim celý rok,nektery holky před Vánoci malujou a natiraji,myji okna to ja nemusim,okna v listopadu umyla to stači,prach to je taky bežny.
Diabliku když mam te na pokecu porad prosim te.Ted to pišu s noťasu ale na počitači nejede klavesnice,myš ano ale klavesnice ne.Prohledla jsem šnuru je v pořadku a s ni nic nikdo nedelal.jen chtela ti odpovedet a nepiše mi pismenka :lol: Poraď prosim.

a nemáš náhodou bezdrátovou klávesnici?to mi dělá když dochází baterky....nebo pokud máš klávesnici s drátem, nezmáčkla jsi náhodou klávesu co se vypíná psaní?jen nevím, která to je
kdysi jsme měli v jedné firmě kluka co se nám staral o počítače a ten tvdil, že převážná příčina problémů počítače je mezi klávesnicí a židlí :lol:
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod zanna72 » 20 pro 2011 13:18

Ja to vim že je problem mezi zidli a pc, :lol:
Klavesnice neni na baterky,ale nesviti mne ani čislice kontrolka takova zelena ani nic,možna Honzik zmačkl něco co vyplo klavesnici. :roll: Prosim prosim poraďte. :drink:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod ancovicka-nails » 20 pro 2011 13:51

a když zmáčkneš num lock?já to musela mít u jedné klávesnice, co jsem měla k noTásu
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod zanna72 » 20 pro 2011 14:00

ancovicka-nails píše:a když zmáčkneš num lock?já to musela mít u jedné klávesnice, co jsem měla k noTásu

Ne,ted pišu s noťasu a nejede mi klavesnice u pc velkyho, :roll: Klavesnice nereaguje na žadny podnet.Nu nevim nevim. ;)
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod ancovicka-nails » 20 pro 2011 14:52

no podle mě,máš zmáčnutou nějakou klávesu, ktero se klávesnice vypíná pro psaní
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod zanna72 » 20 pro 2011 20:02

ancovicka-nails píše:no podle mě,máš zmáčnutou nějakou klávesu, ktero se klávesnice vypíná pro psaní

Konečne.Manžel to opravil,sice nevim jak,ale funguje to.Děkuji za rády. :pivo:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron