Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Pojďte si povídat...

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod Twiggina » 04 led 2012 23:28

Ahoj Zanny,
vidím že tu jsi tak zdravím v Novém roce, už je nás tu přes pět tisíc, jupííí, tak se Ančovička s tím odhadem moc nesekla, jen o pár dní.
Byla jsem u tebe v krámku na pokuk, všimla jsem si reklamy na výprodej. :) Nechci radit, ale některá fota i po rozkliku jsou tak prťavá, že já slepucha vidím houby.
Je to škoda, když tu můžeš jít až do 400 KB velikosti.
Měj se fanfárově papa Rů
Směj se zítra bude hůř. Zítra je zítra a nemůže být nikdy dnes! Obrázek
Uživatelský avatar
Twiggina


 
Příspěvky: 115
Registrován: 25 lis 2011 16:54
Bydliště: Jihočeská kotlina - kraj můj milovaný

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod zanna72 » 04 led 2012 23:40

Twiggina píše:Ahoj Zanny,
vidím že tu jsi tak zdravím v Novém roce, už je nás tu přes pět tisíc, jupííí, tak se Ančovička s tím odhadem moc nesekla, jen o pár dní.
Byla jsem u tebe v krámku na pokuk, všimla jsem si reklamy na výprodej. :) Nechci radit, ale některá fota i po rozkliku jsou tak prťavá, že já slepucha vidím houby.
Je to škoda, když tu můžeš jít až do 400 KB velikosti.
Měj se fanfárově papa Rů

Ahoj Ruži,dik za připominku,myslelas tim punčochače?Vid.Opravim to.Jinak jak se maš,co noveho v Novem Roce.Je nas 5010 :pivo: :pivo: :pivo: hura.Četla jsem tvoji prispevky na reklamu na aute,dobry napad.
Včera jsem psala do poradny že nechce mi chodit pc,gugacka mi napsal že mam udelat RSIT a bez odpovedi tak čekam.Pa.Měj se.Jana :pivo:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod Twiggina » 05 led 2012 12:32

Jo ty punčocháče, ale i některé další.

Jednu novinku mám ještě z loňska - 29.12. jsem měla první prodej za 22,-Kč. Říkala jsem si v duchu, že pokud do konce roku něco prodám, tak že to bude znamení štěstí do Nového roku. :D
Takže do letoška jdu s patřičným optimismem a pevně věřím, že to pofrčí. :lol:
Jinak vše při starém, mrcha den má jen 24 hodin a týden 7 dní, já bych potřebovala aspoň dvojnásobek, abych stíhala všechny svoje šílený aktivity. :lol:
Papa, pádím něco tvořit :pivo:
Směj se zítra bude hůř. Zítra je zítra a nemůže být nikdy dnes! Obrázek
Uživatelský avatar
Twiggina


 
Příspěvky: 115
Registrován: 25 lis 2011 16:54
Bydliště: Jihočeská kotlina - kraj můj milovaný

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod Twiggina » 11 led 2012 11:38

Zdravím děvčata a klucí. Obrázek

Jestlipak už jste se dnes zasmáli, smích nejlépe nahodí člověku chuť do života a tak jednu malou kapku na rozjetí dnešního dne. :pivo:

Staršího, na kole jedoucího pána, zastaví v noci policejní hlídka: "Kam jedete tak pozdě v noci ?"
"Jedu na přednášku o špatném vlivu alkoholu, tabáku a nočního života na lidský organismus."
Policista se ptá nedůvěřivě: "Prosím vás, kdo organizuje takovou přednášku ve dvě hodiny v noci?"
Muž odpoví: "Jako obyčejně, ... moje žena..."

Obrázek
Směj se zítra bude hůř. Zítra je zítra a nemůže být nikdy dnes! Obrázek
Uživatelský avatar
Twiggina


 
Příspěvky: 115
Registrován: 25 lis 2011 16:54
Bydliště: Jihočeská kotlina - kraj můj milovaný

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod ancovicka-nails » 12 led 2012 00:41

jo to je roztomilý.... :D
gugacka tam do vtipů taky hodil dva nový :lol:
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod zanna72 » 12 led 2012 06:11

Twiggina píše:Zdravím děvčata a klucí. Obrázek

Jestlipak už jste se dnes zasmáli, smích nejlépe nahodí člověku chuť do života a tak jednu malou kapku na rozjetí dnešního dne. :pivo:

Staršího, na kole jedoucího pána, zastaví v noci policejní hlídka: "Kam jedete tak pozdě v noci ?"
"Jedu na přednášku o špatném vlivu alkoholu, tabáku a nočního života na lidský organismus."
Policista se ptá nedůvěřivě: "Prosím vás, kdo organizuje takovou přednášku ve dvě hodiny v noci?"
Muž odpoví: "Jako obyčejně, ... moje žena..."

Obrázek

:lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod Twiggina » 13 led 2012 14:33

Ahoj děvčata a kluci
dnes je pátek třináctého, takže tutově jeden z nejšťastnějších dnů v roce. :lol:
To myslím smrtelně vážně anóbrž 13 je moje šťastné číslo.
Pokud to někdo z vás cítí přesně naopak, tak aspoň něco ze života pro dobrou náladu:

Nedávno na tiskové konferenci představil Calvin Rickson, inženýr a výzkumník z Oxfordské University, svůj nejnovější vynález:
Calvin navrhl podprsenku, která zamezuje, aby se ženská prsa houpala ze strany na stranu, nebo nahoru a dolů a dokonce zamezí, aby byly bradavky vidět skrz blůzu, když se ochladí.
Po tiskové konferenci ho přítomní muži pozvali na dvůr a dali mu nakládačku.

Děvčata nedejte na podobné vynálezy a zůstaňte přirozeně přitažlivé, třeba jako ..... Obrázek

Přeji všem krásný víkend a už zase Obrázek
Směj se zítra bude hůř. Zítra je zítra a nemůže být nikdy dnes! Obrázek
Uživatelský avatar
Twiggina


 
Příspěvky: 115
Registrován: 25 lis 2011 16:54
Bydliště: Jihočeská kotlina - kraj můj milovaný

Re: Babí pokec o čemkoliv-moudra mužů vítána ;-)

Příspěvekod zanna72 » 13 led 2012 16:15

Twiggina píše:Ahoj děvčata a kluci
dnes je pátek třináctého, takže tutově jeden z nejšťastnějších dnů v roce. :lol:
To myslím smrtelně vážně anóbrž 13 je moje šťastné číslo.
Pokud to někdo z vás cítí přesně naopak, tak aspoň něco ze života pro dobrou náladu:

Nedávno na tiskové konferenci představil Calvin Rickson, inženýr a výzkumník z Oxfordské University, svůj nejnovější vynález:
Calvin navrhl podprsenku, která zamezuje, aby se ženská prsa houpala ze strany na stranu, nebo nahoru a dolů a dokonce zamezí, aby byly bradavky vidět skrz blůzu, když se ochladí.
Po tiskové konferenci ho přítomní muži pozvali na dvůr a dali mu nakládačku.

Děvčata nedejte na podobné vynálezy a zůstaňte přirozeně přitažlivé, třeba jako ..... Obrázek

Přeji všem krásný víkend a už zase Obrázek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Předchozí

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron