Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

AUKTIVÁCI NEZKLAMTE !

Pojďte si povídat...

AUKTIVÁCI NEZKLAMTE !

Příspěvekod Vratislav16 » 28 úno 2012 07:44

Občas se podívám na nově přihlášené nicky. Objevil jsem jeden, jež uživatel bydlí ve vedlejší obci.A tak jsem s ním navázal kontakt. ZDE JE POZNATEK, JAK NAŠEL AUKTIVU :!: :roll: ... PROTO, ŽE ZDE NAŠEL NEJLEVNĚŠÍ ZBOŽÍ,JEŽ HLEDAL NA NETU:
vypisuji z jeho dnešního emailu :
No já normálně "obchoduji" na aukru.Nutně jsem potřeboval datový kabel a přez nejlevnější cenu jsem našel auktivu.Objednal jsem a zaplatil a teď čekám na zboží.Doufám,že to tak funguje,včera jsem tu stránku viděl poprvé.Vůbec nevím,jak funguje.V souvislosti z objednávkou jsem měl pocit,nebo nějak se mi tam objevilo Vaše uživatelské jméno,aspoň myslím,že jsem ho včera viděl,a jak jste vlastně přišel Vy na mě?Myslel jsem,že jsem objednal od Vás?Myslím,že jsem z toho popletený dost.Jaké ověření adresy?A jaký poplatek?Jinak zběratel nejsem,dělám cyklistiku,pěstuji králíky,ještě chodím do práce,i když jsem důchodce.Tak doufám,že jsem nic nezvoral,že jsem objednal a fakt koupil a že mi to přijde.
SAMOZŘEJMĚ jsem tomu dotyčnému vysvětlil, jak to asi zde funguje. Takže je vidět, že mnoho lidí se registruje a ani neví pořádně jaké jsou podmínky zde.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: AUKTIVÁCI NEZKLAMTE !

Příspěvekod drndula » 28 úno 2012 10:27

Jé, já bych chtěla králíka. :D :D
Uživatelský avatar
drndula


 
Příspěvky: 118
Registrován: 02 črc 2011 14:57

Re: AUKTIVÁCI NEZKLAMTE !

Příspěvekod Diatreta » 28 úno 2012 12:26

Drndulo - na smetaně s knedlíčkem, nedělejte mi tu chutě, dnes jsem dělala jen obyčejnej guláš se sekaným potrubím. ;)
Je pravda,Vlastimile že hodně lidí skutečně hned nechápe, jak to tu chodí - já sama bych potřebova někdy návod pro blbý - jsem hroznej zmatkář. Ale díky možnosti se spojit s prodejcem, či zákazníkem se myslím lidi vždy domluví. Tady spíše záleží na ochotě a podstivosti. Jinak neustále přidávám další, doufám zajímavé aukce a i jiní jsem koukala, že přidávají zajímavé kousky.
Diatreta


 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 lis 2011 13:17

Re: AUKTIVÁCI NEZKLAMTE !

Příspěvekod Diatreta » 29 úno 2012 13:18

Pardon, chtěla jsem napsat Vratislave. To je ten můj zlozvyk, v jedné ruce mobil a druhou ťukat do klávesnice a pak napíši volajícího :lol:
Diatreta


 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 lis 2011 13:17

Re: AUKTIVÁCI NEZKLAMTE !

Příspěvekod drndula » 29 úno 2012 20:03

Diatreta :D Ještě, že jste nevolala Boženě. :D
Uživatelský avatar
drndula


 
Příspěvky: 118
Registrován: 02 črc 2011 14:57

Re: AUKTIVÁCI NEZKLAMTE !

Příspěvekod Diatreta » 29 úno 2012 21:01

Třeba příště :lol:
Diatreta


 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 lis 2011 13:17

Re: AUKTIVÁCI NEZKLAMTE !

Příspěvekod Vratislav16 » 29 úno 2012 21:25

Jste ještě děvčata,neb dorostenky,neb babičky ? Já jsem již dědek :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: AUKTIVÁCI NEZKLAMTE !

Příspěvekod Diatreta » 01 bře 2012 07:21

Ve vlasech stříbro, artrósu v kloubech, do důchodu ještě pořád daleko :D - Tak slečna už dávno ne, tak se hlásím do klubu, jako bába :drink: - jen to vnouče nějak chybí. :(
Diatreta


 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 lis 2011 13:17


Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron