Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Pojďte si povídat...

VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Příspěvekod biggles » 25 bře 2012 11:23

Zdravím vás po dlouhé době. Chci vás upozornit na své aukce, kde nabízím krásné vyřezávané věci svého strýce amatéra, který dostal mnoho regionálních ocenění, ale je zde jeden problém... tento člověk si absolutně nevěří, že má talent i přes tato ocenění a myslí si, že by jeho díla nikdo nekupoval a nechtěl je nikde nabízet k prodeji. Takže jsem jej ukecal a tyto díla zde vystavil a jinde na netu je neuvidíte, myslím že ty ceny jsou také lidové, takže zkuste se podívat na ty aukce. Mám tam vyvolávací cenu strašně vysokou, aby to v aukci nikdo nekupoval a na skutečné ceny jednotlivých děl se podívejte do popisu. Zdravím vás všechny :pivo:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Příspěvekod AVL68 » 25 bře 2012 12:48

Zajímavé a povedené kousky. Myslím, že si kupce najdou.

Bigglesi, dost dobře nechápu váš postup při prodeji. Proč nechcete, aby dílka někdo koupil přes aukci? Proč nemůže být vyvolávací cena rovna ceně :?: , za jakou chcete prodat?

Tak, jak to máte nyní udělané, nejde o aukci, nýbrž o nějaký podivný inzerát. :( Je to škoda.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Příspěvekod AVL68 » 25 bře 2012 12:56

Pro Auktivu: Tyhle pěkné sošky ukazují, jak tu chybí kategorie Umění. Ne vše co je hezké, je starožitnost. ;) Snad na to v nové verzi budete pamatovat. :?:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Příspěvekod biggles » 25 bře 2012 13:00

Já bych to vystavil, ale protože by to byl vlastně prodej a na to je potřeba ŽL, tak nechci aby mě třeba honil finančák. Prodalo by se to třeba za 5000 Kč a aukce by byla na mě, peníze by ale dostal strýc, no a finančák by mě třeba honil, že jsem získal nezdaněných 5000 Kč a vlastně by to nebyla pravda. Tady je vystavení zadarmo nic to nestojí a pokud bude o věci zájem, tak předám kontakt na strýce a oni se domluví ... Ruku na srdce, mohl bych to vystavit na Aukru,ale vystavení něco stojí , a kdyby se to prodalo tam a o tom nepochybuji , že by se to na Aukru prodalo, ale kvůli tomu finančáku to nechci dělat, protože pak něco vysvětlovat, že jsem to prodával strýci a věci nebyly moje, to se pak těžko vysvětluje této instituci, dají vám flastra a bylo by to vlastně za dobrotu na žebrotu .... Strýc si s internetem netyká :D , takže jsem to udělal vlastně formou prezentace tady ...když je to zadarmo ...
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Příspěvekod AVL68 » 25 bře 2012 13:28

Dík za vysvětlení.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Příspěvekod biggles » 25 bře 2012 15:51

Ještě dodám, že strýc těchto věcí má větší množství a jiné výtvory, ale jako malá prezentace jeho díla to tady stačí. Zkuste si povšimnout, ale ono je to trošku špatně vidět, za těmi třemi sochami u jezírka je ještě jedna socha ženy (zkuste si to zvětšit přes lupu), ale ta už je dost dlouho venku a je ztmavlá věkem, ta je taky moc hezká ....
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Příspěvekod biggles » 25 bře 2012 15:53

biggles píše:Ještě dodám, že strýc těchto věcí má větší množství a jiné výtvory, ale jako malá prezentace jeho díla to tady stačí. Zkuste si povšimnout, ale ono je to trošku špatně vidět, za těmi třemi sochami u jezírka je ještě jedna socha ženy (zkuste si to zvětšit přes lupu), ale ta už je dost dlouho venku a je ztmavlá věkem, ta je taky moc hezká ....

Teď mě napadlo možná nějaký obchodník s uměním by to mohl koupit vše a se ziskem nádherně prodá, strýci by se zvýšilo sebevědomí a mě by udělalo radost, že jsem byl toho příčinou :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Příspěvekod Diatreta » 26 bře 2012 14:56

No, ty ceny jsou skutečně za hubičku :P . Předloni byla u nás prodejní výstava amatérských řezbářů a takové kousky pod 15.000,-nešly a dost se toho prodalo. Škoda, že ty sochy jsou tak špatně vidět - možná nafotit alespoň jeden detail, aby bylo vidět zpracování. Ono je to asi foceno mobilem, že jo? Ale někdy zajímavý detail hodně napomůže v rozhodování.
Diatreta


 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 lis 2011 13:17

Re: VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Příspěvekod biggles » 26 bře 2012 16:44

No není to foceno mobilem, ale musel jsem fotky zmenšit, abych je do aukce vůbec dostal. Prostě Auktiva není Aukro v tomto směru bohužel, tam toto není problém, ale zase je to tady zadarmo, takže něco za něco . Jinak je možné si všechny sochy prohlédnout osobně astačí zavolat. Strýc bydlí v Hrabenově u Šumperka...
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: VÝTVORY ŘEZBÁŘE ZA HUBI4KU

Příspěvekod Diatreta » 26 bře 2012 16:56

Dost z ruky - tedy pro mne. :(
Diatreta


 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 lis 2011 13:17

Další

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron