Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Sháním nástavbu na hodiny

Pojďte si povídat...

Sháním nástavbu na hodiny

Příspěvekod biggles » 29 dub 2012 09:16

Ahoj sháním secesní , dřevěnou ,vrchní nástavbu na hodiny , může to být i replika a já si ji namořím. Jde o atypickou , pendlovkovou ,secesní bednu na hodiny, na kterou tuto nástavbu sháním, takže pokud se vám někde něco válí a jsou tam ty květinové, secesní motivy, nebo třeba jde o jen takovou jednoduchou nástavbu s rýhami, nebo jak to nazvat, tak mi pošlete foto na mail flanca@seznam.cz a já se vám ozvu pokud mě osloví a bude se mi hodit tvarem a rozměrem. Nabídněte mi i z vašeho pohledu blbost a nebojte se mi ji nabídnout, protože zrovna ta vaše může být ona :D Nejde o hodiny z roku kolem 1920, typický GB (hodináři ví co myslím) s fazetovým sklem, ale je to fakt atyp a málo vídatelné a jsem ochoten dát i za maličkou řezbu, která se mi bude hodit do 1000 Kč, tak se snažte :D Neodpovídejte mi sem, nesleduji Auktivu, ale na mail a určitě se domluvíme, pokud usoudím, že je to košér, tak tu 1000 Kč dám i s poštovným a nebudu smlouvat !!! Třeba máte ozdobu ze staré postele, skříně, komody to je fuk :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Sháním nástavbu na hodiny

Příspěvekod Vratislav16 » 29 dub 2012 10:35

biglesíku = včera na ČERNÉ LOUCE v Ostravě na burze toho bylo plno. Burza je opět 26.5. + v Olomouci 19.5 ( viz www.blesi-trhy.com) , to máte asi blíže z domu, že ? :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16


Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron