Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Má smysl tu něco zajímavého vystavit?

Pojďte si povídat...

Re: Má smysl tu něco zajímavého vystavit?

Příspěvekod jkmineral » 30 lis 2013 08:35

nebrečte chlapi ! Ještě to tu žije ! Právě jsem letos realizoval druhý obchod :)
jkmineral


 
Příspěvky: 39
Registrován: 19 lis 2011 19:38

Re: Má smysl tu něco zajímavého vystavit?

Příspěvekod AVL68 » 30 lis 2013 22:01

Nemusí pršet, hlavně když kape...

:D :lol:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Má smysl tu něco zajímavého vystavit?

Příspěvekod Vratislav16 » 01 pro 2013 22:18

U nás když kape, tak potom také prší..... a když je pohnojeno ,tak je i úroda :lol: :o :lol:
+++ ještě musím doporučit uživateli = jkmineral = aby si nechal ověřit svou adresu . Má ji neověřenou a já osobně u takovýchto prodejců nenakupuji . Takže asi takto .....( ověření = trochu pohnojení = sklidí úrodu prodejem)
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Má smysl tu něco zajímavého vystavit?

Příspěvekod jkmineral » 08 pro 2013 12:25

to je fakt, tady na auktivě se hnojí již delší dobu :lol:
jkmineral


 
Příspěvky: 39
Registrován: 19 lis 2011 19:38

Re: Má smysl tu něco zajímavého vystavit?

Příspěvekod karolinka » 11 pro 2013 21:18

záleží ,jak a kde pohnojíte. Když přihnojíte i u kupce, tak u Vás přihodí na více aukcí :mrgreen:
karolinka


 
Příspěvky: 10
Registrován: 30 říj 2011 10:18


Re: Má smysl tu něco zajímavého vystavit?

Příspěvekod Bierovka » 17 úno 2014 10:26

No nevím jestli to "má smysl" , to je řečnická otázka, ale přiznám se že mi to připadá spíše jako chvástání a nebo podpíchnutí od konkurence odvedle !!! Pokud má někdo něco na prodej a je si jistý, že je o to zájem, tak je hlupák , pokud to nezkusí !!! Registrace trvá 1 minutu, vystavení předmětů pravda o něco déle. Nemůžu moc radit v prodeji větších předmětů - nemám s tím zkušenosti - ale pokud jsem to dobře pochopil, chceš prodávat zboží, které kupuje pouze omezený okruh zájemců, vzhledem k tomu že dochází k neustálému upgradování a obměně !!! Takže s tou půjčkou bych byl obezřetný . Nikde není napsáno, že nemůžeš prodávat na obou portálech současně - fotky i popis aukce můžeš kopírovat do obou aukcí, takže potom je to snadné, ale vzhledem k poplatkům u sousedů můžeš "hlavní stan" rozložit na Auktivě a každému , kdo ti položí u sousedů jakýkoliv dotaz do odpovědí pošleš odkaz na Auktivu. U sousedů uděláš nějakou "akci" a pokud je tvůj artikl opravdu atraktivní tak nalákáš spoustu lidí, které přetáhneš na Auktivu. Upozorňuji že nejsem zaměstnanec na Auktivě - pouze prodejce a odešel jsem sem z Aukra protože to je banda arogantních primitivů a i když vím že bych sodní spor na 100% vyhrál, radši to rozjedu tady. Jsem sběratel a prodávám spíše levnější položky, ale v adresáři mám asi 1000 kontaktů z dřívějška, takže je začnu pomalu obesílat........ Jen tak pro zajímavost na Aukru jsem platil poslední 3 roky poplatky v průměru 1200,- až 1500,- kč měsíčně !!! = za 3 roky 45 000,- KČ !!!!!!! NENÍ TO SNAD SMYSLNÉ UŠETŘIT 45 000,- KČ !!!!!!!!
Bierovka


 
Příspěvky: 7
Registrován: 05 zář 2012 20:05

Re: Má smysl tu něco zajímavého vystavit?

Příspěvekod Bierovka » 17 úno 2014 11:33

10 DŮVODŮ PROČ ODEJÍT Z AU_RA !!!
1. Nehorázné poplatky za všechno !!! To je můj názor a názor asi 50 sběratelů, kteří již účinkují zde ....... Samozřejmě má každý právo s ním nesouhlasit !!!
2. Omezení výběru způsobu platby pro prodejce - prodejce musí při vystavování označit platbu PayU i když s ní nesouhlasí !!! V rozporu s evropským obchodním zákoníkem !!! I takový aukční kolos jako je eB_y se musel podrobit !!!
3. Systém Pay U je absolutně nevyřešený a dochází díky němu ke sporům mezi prodejci a kupujícími !!! Navíc je arogantní a přitom primitivní zaměstnanci Au_ro týmu neumí řešit !!! / pro případný soudní spor mám všechny maily od těch primitivů uloženy !!!
4. Déle než měsíc jsem řešil problém s automatickým opakováním vystavení předmětu, kdy jsem placenou službu "automatické vystavení předmětu" zrušil odstraněním zakřížkování, ale po odkliknutí vystavení předmětu se služba "automatické vystavení předmětu" sama aktivovala a já musel zaplatit za samovolné vystavení předmětu !!! Problém nebyl za 4 měsíce vyřešen !!! Peníze - několik set korun - mi nebyly vráceny !!!/ pro případný soudní spor mám všechny maily uloženy !!!
5. Bezdůvodné vyhrožování zaměstnanců Au_ro týmu vůči mé osobě - NAVÍC BEZ PODPISU !!! / pro případný soudní spor mám všechny maily uloženy !!! /
6. Nevím od čeho je Technická podpora - řešil jsem s ní 4 problémy a ani jeden nevyřešila !!!!! Měli by to spíše pojmenovat antitechnická podpora - můj názor !!! / pro případný soudní spor mám všechny maily uloženy !!! /
7. Žádal jsem, aby byl zrušen účet kupující, která měla asi 6 negativních komentářů , u mne nakoupila asi 15 předmětů za cca 2000,- Kč, které nehodlala zaplatit a ještě mne urážela - tato dáma dodnes na Aukru účinkuje i s asi 30 negativními komentáři !!! - mně vyhrožovali zrušením účtu pro údajné neposlání předmětu za 75,- Kč , přičemž jsem měl potvrzeno od kupujícího, že předmět obdržel !!! / pro případný soudní spor mám všechny maily uloženy !!! /
8. Do aukce můžete zdarma vystavit pouze 1 obrázek o velikosti 50 KB !!! Tragédie !!! Sběratelství je o porovnání detailů a jestliže vystavujete předmět za 1,00 Kč a zaplatíte 0,20 Kč poplatek z vystavení aukce, + 0,50 Kč za obrázek větší než 50 KB a k tomu provizi z prodeje tak jste se "drbal" 10 minut s vystavením předmětu / při vystavování předmětu Vás zdržují vyskakovací okna , popř. debilní otázka : "jak jste spokojen s vystavováním předmětu ? " !!!!! / ZDARMA !!! Opravdu vrchol primitivismu = opět můj názor !!!
9. Nejméně 4 x obnovili účet kupujícímu, kterému byl pro neplacení a spoustu negativních komentářů zrušen !!! A 2 x dokonce změnil jméno jen přehozením písmen !!! Tím ale porušili svá vlastní pravidla, která současně používají jako reklamu v tom smyslu, jak je nákup i prodej na Au_ru bezpečný !!! Takže kupující, který Vám zmaří aukci tím, že nezaplatí není v 99 ,9 % potrestán, a nikdo Vám neuhradí způsobenou škodu !!!
Například když prodáváte předmět za 100,- Kč , zaplatíte za zvýraznění aukce a za umístnění na hlavní stránku 55,- Kč , předmět se prodá za 2000,00 Kč tak zaplatíte provizi 80,- Kč , ale když kupující odkládá platbu a po 2 měsících se nedočkáte platby tak přijdete o 135,00 Kč !!! protože pak už nemůžete ani žádat o vrácení provize !!!
10. NO A NA ZÁVĚR VRCHOL : KDYŽ JSEM PO 10 LETECH PŮSOBENÍ NA AU_RU - KOLIK JSEM JIM ZAPLATIL NA POPLATCÍCH SI PŘEČTĚTE V MÉM PŘEDCHOZÍM PŘÍSPĚVKU - NAPSAL EMAIL VŠEM MANAGEROM TOHO SPOLKU O NEŠŤASTNÉM ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S AU_RO TÝMEM - TAK MI PŘIŠLA ODPOVĚĎ VE SMYSLU "TADY JSME PÁNI MY A TAKOVÍ TROŠKAŘI JAKO JSTE VY NÁS VŮBEC NEZAJÍMAJÍ A VAŠE PROBLÉMY UŽ VŮBEC NE !!!

A TAK JSEM TADY !!!
Bierovka


 
Příspěvky: 7
Registrován: 05 zář 2012 20:05

Re: Má smysl tu něco zajímavého vystavit?

Příspěvekod AVL68 » 17 úno 2014 20:53

Behemot píše:Aukro už začíná chytat mrtvolné křeče...
Podle čeho tak usuzujete? :?:

Mám zato, že Aukro funguje už mnoho měsíců (let) "podle stále stejných arogantních not", aniž by ztratilo jedinou kytičku. Furt mají narváno. Takže asi ten byznys dělají dobře. :lol:

Behemot píše:...samozřejmě Auktiva toho využívá…nijak :lol:

Tak tak. Tady do toho zpočátku drcli, a ono to zásluhou sběratelů tak nějak "samo" pořád jede. :D
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Má smysl tu něco zajímavého vystavit?

Příspěvekod Behemot » 17 úno 2014 22:30

V sekcích kam chodím je stále méně věcí a když, tak předražený šrot nebo naopak levné sračky z Číny od pochybných překupníků co podnikají jen do doby, než je vyhmátne berňák. Pokud nemám fakt hitovky, tak se to skoro neprodává, a stále více ani ty už ne. Pomalu nastává spirála, kdy stále víc odírají ty, kteří tam zůstali, ti odchází a ten zbytek zas ještě víc odřou. A do toho to mrvení GUI aby to stálu just za hovno, jako zase teď naposled. No je to jak režim.

Raketově ovšem vzrůstá počet položek na Bazoši a Hyperinzerci.

Ke sběratelům jen tolik, že prodávají odpad po pár korunách a mají pořád plnou hubu o prodejích. Svými skutečnými obchodnickými schopnostmi prodám měsíčně za tolik, co oni za tady deset let, mimo jiné právě proto, že neplýtvám čas taháním lidí sem do tohoto bordelu, ale na prodejnu, kterou jsme otevřeli přede dvěma týdny. A lidi chodí. Voni si tu hnijí ve svém vlastním smradu a dělaj ze sebe strašný byznysmany…no co na to říct :roll:
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron