Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Žije ještě nějaký admin?

Pojďte si povídat...

Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod drobek47 » 29 led 2013 13:29

Naposledy tady byl admin před měsícem: "Poslední návštěva: stř led 02, 2013 18:05" Má cenu sem dávat aukce? Jak dlouho to ještě poběží?
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod CrayXMP » 31 led 2013 01:58

Drobku.. ale vždyť přeci sám znáte odpověď! Pan Zákoutský do tohoto "projektu" už nehodlá investovat ani vteřinu svého času! Jak jinak lze vysvětlit jeho naprosto trapné prodlení s neustálým příslibem "nová Auktiva 3 bude .. ".. kdy? za 5 let? jeho totální NESCHOPNOST podržet si minimální admin kontrolu nad svými dalšími projekty - podívejte se všichni na werb.cz - na tom foru nemá naprosto sílu mazat totální spamy.. vůbec ho to nezajímá!!! jak takový produkt vůbec může prodávat??

Tento server stojí pouze na jeho momentální ochotě ho finančně sponzorovat v rámci hostingu. Až se mu to nevyplatí, tak ze dne na den skončí. Ale to si ti omezenci typu Vratislav naprosto nepřipouští.. vůbec nesledují a nedávají jakýkoliv důraz na zcela neadekvátní a navíc varující signály o omezení podpory ze strany adminů.. když jsme se zde před asi cca 2 lety registrovali, tak to bylo pořád "jo.. admini jsou neskutečně rychlí, vyřídí váš požadavek i v nočních hodinách do pár minut".. řekněte mi, kdo se setkal s tak vyexponovanou a nesmírně rychlou reakcí během posledních cca 6 měsíců??! Nemají ani čas reagovat na příspěvky na forum!

tohle je zkrátka mrtvý server - a kamenujte mě! :oops:
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod drobek47 » 31 led 2013 06:55

poraďte kam se přesunout, až to tu skončí. měl bych ještě desetitisíce drobných aukcí. Na aukru bych se nedoplatil. :cry:
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod Vratislav16 » 31 led 2013 07:49

Cray je "pako" ,jak říkáme na ostravsku. Lítá po webu ,na aukru již nikdo nebere vážně jeho výlevy v tamější diskusi. Zajímavé je , že od lonska se zde počet uživatelů zdvojnásobil a každý den zde přibývá
10-15 nových.Taktéž počet aukcí překročil 200 000 a tak auktiva je 2 ,hned za aukrem.Ukončily činnost =slovenské aukro a ODKLEPNUTO. Když napíšete přímo adminům přes kontakt slušně, tak Vám také slušně odpoví.Horkým hlavám v diskusi prý odpovídat nebudou. Nic ve zlém,sděluji co je třeba a přeji hezký den. Jede to tady bez závad :!:
A to je důležité :drink: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod AVL68 » 31 led 2013 21:37

Ach jo. :(
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod AVL68 » 31 led 2013 21:51

drobek47 píše:poraďte kam se přesunout, až to tu skončí. měl bych ještě desetitisíce drobných aukcí. Na aukru bych se nedoplatil. :cry:

Co se týká aukcí, zde v česku NENÍ v podstatě KAM JÍT! Bohužel. :twisted:

Klekne-li to tu, a zdejších 200tisíc aukcí se přenese na jiní stejně "nadějný" server, dostaneme možnost živořit zase jinde. :D
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod Vratislav16 » 31 led 2013 22:33

To jste nějaký věštec, nebo spasitel co vidí budoucnost. Já nyní žiji a tak také užívám života a auktivy.Co bude, až bude ,tak bude, nebo nebude ?? Co si pořád zatěžovat hlavu pane AVL.Doporučuji, aby Vás ta hlava již zbytečně nebolela, tak napište přímo adminům mimo diskusi.Vím, že pojedou dál. Já své informace mám a nebudu je zde prezentovat :roll: Ach jo ? :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod CrayXMP » 01 úno 2013 00:02

Vratislav16 píše:Cray je "pako" ,jak říkáme na ostravsku. Lítá po webu ,na aukru již nikdo nebere vážně jeho výlevy v tamější diskusi. Zajímavé je , že od lonska se zde počet uživatelů zdvojnásobil a každý den zde přibývá
10-15 nových.Taktéž počet aukcí překročil 200 000 a tak auktiva je 2 ,hned za aukrem.Ukončily činnost =slovenské aukro a ODKLEPNUTO. Když napíšete přímo adminům přes kontakt slušně, tak Vám také slušně odpoví.Horkým hlavám v diskusi prý odpovídat nebudou. Nic ve zlém,sděluji co je třeba a přeji hezký den. Jede to tady bez závad :!:
A to je důležité :drink: :lol:


Vážený Vratislave,

začnu tím, že jste naprostý DEMAGOG!

a) co si to vůbec DOVOLUJE tvrdit ".. na aukru ho nikdo nebere vážně".. já se snad snažím, aby nás (jako prodejce) někdo uctíval jako duchovní modlu??? Ano, občas (jednou za měsic) nějaký příspěvěk do fora napíšeme a ně něj mohou být různé reakce (i protichůdné).. to je ale smysl diskuse.

b) vy jste naprosto tupý, líný a neschopný lempl, když nevidíte rozdíl mezi sběratelskou aukcí a PRUMYSLOVYM ZBOZIM a ELEKTRONKOU. Dnes více než když jindy platí, že Auktiva má 90 procent svých aukcí ve sběratelství

c) až auktiva za nedlouho padne, tak opravdu to sběratelé budou mít těžké. na druhou stranu.. ruku na srdce, váš sortiment (sběratelů) je natolik exkluzivní, že se můžete domluvit mezi sebou navzájem, zaplatit si za nějkcých 20.000 vývoj novéh oaukčního systému a tak prodávat
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod drobek47 » 01 úno 2013 07:14

Vratislav16 píše:To jste nějaký věštec, nebo spasitel co vidí budoucnost. Já nyní žiji a tak také užívám života a auktivy.Co bude, až bude ,tak bude, nebo nebude ?? Co si pořád zatěžovat hlavu pane AVL.Doporučuji, aby Vás ta hlava již zbytečně nebolela, tak napište přímo adminům mimo diskusi.Vím, že pojedou dál. Já své informace mám a nebudu je zde prezentovat :roll: Ach jo ? :drink:


Obrázek Vratislave, dovedete si představit, že jen jedno procento (80) uživatelů bude chtít při problémech něco vědět? To pošlou 80 mailů adminovi a on 80x odpoví? Nebylo by jednodušší odpovědět v diskuzi všem? Takhle jak to tu probíhá, tak končilo Odklepnuto. Napřed Lustig blokoval v diskuzi nepohodlné uživatele (Vás taky), pak přestal odpovídat a nakonec diskuzi i Odklepnuto zrušil.

ACH JO!
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod Vratislav16 » 01 úno 2013 08:51

No admini preferujou přímý dotaz. Já konstatuji jen fakta. Vy se chcete totiž jen hádat a ne něco užitečného dělat a něco se dozvědět= ahojjjjjjjjjj.PS= známe se již roky a tak také beru Vaši diskusi,jako kecání v kecárně= tak vlastně je název tohoto obr vlákna :lol: Ostatním je šumafuk co je zde v diskusi , hlavně že koupí ,neb prodají a jsou spokojeni. A tak je to i v běžném životě,ahojjjjjjjj :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Další

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron