Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Poradna v oboru chladných zbraní

Pojďte si povídat...

Poradna v oboru chladných zbraní

Příspěvekod Renatamax0 » 14 bře 2014 18:35

Pokud budete mít dotazy a bude v mých silách je zodpovědět, máte možnost .Týká se to, hlavně Aukra, které ve snaze vydělat co nejvíc, systematicky znemožňovalo objektivní pravdu, poukazování na podvodné prodejce, falzifikáty i podvodníky, jako takové. Napřed zatajnili nicky, aby nebylo možné upozornit kupujícího na padělek a zrušili fórum sběratelství. Přesunuli jsme se na jinou stránku, kde se nám sice trošku omezeněji, ale přesto dařilo falzifikáty odkrývat. Aukro odhodilo masku seriózního portálu a od 1.4, zrušila fórum. Proto, kdo bude potřebovat poradit, nalezne mne zde. Hejda Renatamax0
Renatamax0


 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 bře 2014 17:43

Re: Poradna v oboru chladných zbraní

Příspěvekod MichalS163 » 14 bře 2014 22:05

Jsem rád, že jste přešel sem pane Hejda, a rád budu sledovat Vaše příspěvky.
A budu rád i za Vaše rady , tak jako v minulosti.
Michal Š.
MichalS163


 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 bře 2014 22:02

Re: Poradna v oboru chladných zbraní

Příspěvekod biggles » 15 bře 2014 11:09

Jsem také rád, že jsem Renata sem přetáhl, ale myslím že tady ho bude škoda a zahrabe se... Je mi to líto a možná jsem se mýlil ve svém nadšení. Reno uvidí se, jak se to tady vivine, mluvil jsem s Milanem včera a ten říkal, že na Auktivu kašle. Málo foto v aukcích, malá sledovanost a prodejnost, takže pro něj je Auktiva asi odpískaná, nevím třeba změní časem názor. Takže ti děkuji, že jsi kvůli mně přešel, ale další rozhodování je na tobě. Měj se moc hezky Reno a kdyby jsme se už nikdy nepotkali v diskuzi, tak ti kamaráde přeji strašně moc úspěchů ve sběratelství a hlavně v životě. Jsi príma chlap a vážím si tě neskonale. :pivo:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Poradna v oboru chladných zbraní

Příspěvekod biggles » 16 bře 2014 11:21

Mám tady dvě nové aukce týkají se numismatiky a vojenství, tak se mrkněte :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Poradna v oboru chladných zbraní

Příspěvekod biggles » 19 bře 2014 09:51

Mrkněte na další mé aukce týkající se starožitných hodin ....
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Poradna v oboru chladných zbraní

Příspěvekod tomasmarny » 16 kvě 2014 09:20

Pane Hejdo, nevím proč jste se pasoval na znalce v oboru chladných zbraní? Nebo vás snad na něho pasovalo těch pár neznalých, kterými jste obklopen na různých pochybných fórech? Pokud by jste byl opravdový znalec, tak by se vám přece nemohlo stát, aby jste označoval jisté prověřené originály z Wehrmacht-Awards za kopie! Nebo nejste objetivní pro svoji osobní zášť k některým prodejcům a snažíte se je tím poškodit? Tady bude zřejmě jádro pudla! Na zahraničních forech, kde se scházejí opravdový znalci, například výše jmenované Wehrmacht Awards, jste znám jako velkohubý kecal " Hejda bulvár", který si léčí mindráky na neodborných internetových forech, takže vaše "znalecké posudky" mají pro opravdové sběratele nulovou hodnotu. Jestli jste nějáké znalosti měl, ponížil jste je před svými nejnižšími pudy, jako je například závist a zášť, takže vás těžko někdo může brát vážně. Obzvláště by si na vás měli dát pozor začínající sběratelé, protože ti zkušenější se od vás oblbnout jen těžko dají. To jen co se týká sběratelství, když bychom se měli zaměřit na vaši internetovou činost jako takovou, tak běžně vystupujete jako mistr světa ve všem, stačí se pobrouzdat po internetu a člověk se nestačí divit, co že to mezi námi žije za vědátora, rozumbradu a spasitele všehomíra. :lol: :lol: :lol:
tomasmarny


 
Příspěvky: 1
Registrován: 16 kvě 2014 08:44

Re: Poradna v oboru chladných zbraní

Příspěvekod World-collector.com » 18 čer 2014 20:27

A co nám tím chtěl pán povědět??? :D Víte já vítám každého, kdo něco zná a vážím si znalostí člověka. Je jistě známo, že někteří ab-znalci pana hejdu nemusí, ale není to zase z Vaší strany zašť vůči jeho znalostem a tím, že je prezentuje?? Jistě může se splést i pan hejda, ale zatím co jsem od něj četl názor na chladné zbraně, tak byl objektivní, možná se Vás dotkl jako prodejce, možná tomu nebudete věřit, ale mě si jednou podal a nebudete věřit, jelikož jsem byl rád, že mě upozornil na fejk, jelikož od toho pána co jsem ho koupil, jsem měl vykupovat další věci a takhle jsem si dal větší pozor. Panu Hejdovi se vůbec nedivím, jelikož co se zde i v zahraničí prodává jako originál je dost trapné, pokud se náhodou jedná o originál, tak je spatlané z několika rozličných kusů, které ani k sobě nekorespondují" Takže jistě máte právo na svou kritiku, ale nejste jediný a pokud Vám Vám vadí, že má někdo více znalostí, tak to je Váš problém. Zatím neznám žádnou věc, kterou by označil špatně! :pivo:
World-collector.com


 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2014 11:49

Re: Poradna v oboru chladných zbraní

Příspěvekod World-collector.com » 18 čer 2014 20:36

Strč si hodiny do důrky, poldo jeden ;)
World-collector.com


 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2014 11:49


Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron