Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Pojďte si povídat...

JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Příspěvekod paboukkakabouk » 10 dub 2014 21:26

:roll: cejtim se jak ožungr v prázdné hospodě :| ,tak čus bus ...
paboukkakabouk


 
Příspěvky: 29
Registrován: 09 črc 2011 12:27

Re: JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Příspěvekod Romulus » 14 dub 2014 16:21

Taky jste dostala ze Zlína nový ceník? Co tomu říkáte :-) ?
Romulus


 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 kvě 2011 07:50

Re: JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Příspěvekod AVL68 » 14 dub 2014 19:18

Zase zdražili?
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Příspěvekod xsima » 17 dub 2014 09:28

Taky jsem ho dostal, někdy začátkem týdne, čet jsem ho až včera.
AVL68 píše:Zase zdražili?

Pokud předtím nezlevnili, tak asi ne. Spíš to dokazuje, že cítí, jak jim teče do bot. V několika kategoriích, kromě sběratelství je vystavení zadarmo, ve sběratelství za deset háků (do 250 korun ceny). No kdyby nebylo pitomé payu, tak tam třeba vystavim.
Je fakt, že jsem nekoukal na provize, naposledy pamatuju 4-10% podle podkategorie. Ale to si člověk přidá k ceně a platí jen, když prodá, takže to by zas tak nevadilo. Tak koukám, jak je to s těmi provizemi, už to ani nemaji v html, ale jenom v pdf a ceník zabírá 20 stránek z 81 (tedy celou čtvrtinu obchoních podmínek) a je docela šílené se v tom vyznat. Doufám, že pokud někdy auktiva zavede poplatky, nebudou tolik nepřehledné.
Na aukru jsem kdysi přestal vystavovat, protože mi to tam přišlo dost drahé. A když jsem si řikal, že bych se s tim smířil (většinou se prodá a já se tak zbavim krámů), zavedli povinné pauy.
Jestli jim to vydrží, třeba zkusim to, co tu už pár měsíců otáčim dokola vystavit tam (ale vůbec se mi nechce tu chásku ze Zlína podporovat).
xsima


 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 črc 2013 09:46

Re: JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Příspěvekod vpdiablo » 17 dub 2014 21:14

Kéž by jim to ty boty vyplavilo, když jim vadí můj prodej s osobním převzetím tak, že mi zakázali prodej s odůvodněním, že se vyhýbám PayU, tak ať zkrachujou dem..ti. :lol: :lol: :lol:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Příspěvekod paboukkakabouk » 10 črc 2014 20:03

Netuším, proč se ptáte?
paboukkakabouk


 
Příspěvky: 29
Registrován: 09 črc 2011 12:27

Re: JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Příspěvekod Vratislav16 » 12 črc 2014 10:45

paboučku zdravím po delší době.Slyšel jsem, že již důchodcujete. Aukráci - kecalové o něčem a o ničem se vypařili do kosmu. Tady mysleli, že udělají "revoluci" ale nic nevystavovali, ani nekupovali.Ale ty jejich pindy nikdo zde nebral a nereagoval na ně. A tak prý někde diskutujou........ Zde nikdo nediskutuje a tak druhou část mého příspěvku mažu . Přeji příjemné léto všem :drink: :namol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Příspěvekod paboukkakabouk » 21 črc 2014 09:08

Zdravím Vratislave :P . Nj, ať si cintaj pentli kde chtěj. Pokec mi chybí jen v tom, že se člověk nemá kde poradit.
paboukkakabouk


 
Příspěvky: 29
Registrován: 09 črc 2011 12:27

Re: JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Příspěvekod Vratislav16 » 25 pro 2014 20:18

Čao= ZDRAVÍM své partnery. Ještě, že je SKYPE, tam si mohu pokecat s kamarády a získat i rady . Tak do dalšího roku= přejme si další přírustky do sbírek a prodejcům hodně prodejů. Nějací čtenáři tady jsou, ale nikdo "nechce dávat lůži na trh" v diskusi,ale zapomínají, že i zdejší prezentace je nějakou reklamou. a tak do dalšího roku :drink: :namol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: JSEM NEPOKECALA, ALE ASPOŇ MÁLO VYSTAVILA :)

Příspěvekod paboukkakabouk » 03 led 2015 21:52

:drink: zdravím a všem lidičkám dobré vůle přeji vše nej :pivo: ať pijí pivo, víno, nebo pálené, ať mají tvářičky pěkně červené. :lol:
paboukkakabouk


 
Příspěvky: 29
Registrován: 09 črc 2011 12:27

Další

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron