Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

NewAuction.cz

Pojďte si povídat...

NewAuction.cz

Příspěvekod jj83fd » 07 srp 2017 09:21

Dobrý den!
Vás vítá tým online aukce a obchodní platformy NewAuction.
V srpnu roku 2017 začneme poskytovat své služby uživatelům v České republice na našich nových webových stránkách NewAuction.cz
Aukční stránky naší skupiny úspěšně pracují v Rusku, Kazachstánu, na Ukrajině.
Naše výhody:

- rozhraní podobné aukro.cz;
- absence platby za obchod;
- absence platby za umístění zboží;
- nízké ceny za reklamní možností;
- vstupní bonusy pro nové uživatele!
- vlastní vývojový tým, což znamená neustálý rozvoj a zlepšování stránky.
Chcete-li přejít na novou platformu a zachovat svůj rating na Aukro.cz, zašlete na adresu support@newauction.cz následující informace:

1. vaše přihlašovací jméno na Aukro.cz;
2. aktuální e-mailovou adresu spojenou s přihlašovacím jménem.


Naše služba podpory kontaktuje Vás vůči otázkám přechodu.
Prodávejte bez provize! Nová obchodní platforma a aukce NewAuction.cz
jj83fd


 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 srp 2017 08:37

Re: NewAuction.cz

Příspěvekod Borgia-L » 12 srp 2017 19:28

PŘIŠLA JSEM Z AUKRA NA AUKTIVU a nemohu sem nahrávat fotky aukcí, mají přes 500kb a je třeba je mít maximálně 400kb, takže nebudu předělávat přes tři tisíce aukcí a proto jsem se podívala k Vám, ale nechce se mi louskat ruštinu a česky to tam nevidím... :-(
Borgia-L


 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 říj 2011 01:24

Re: NewAuction.cz

Příspěvekod karolinka1 » 13 srp 2017 08:35

Dobrý den = na aukru jste musela za vystavení aukcí + větších fotek nad 50kb platit = ZDE TO MÁTE GRATIS. !!! ZBYTEČNĚ MÁTE FOTKY NAD 500kb = upravte si nastavení na skeneru, neb fotoaparátu. BUĎTE RÁDA , že AUKTIVA FUNGUJE . !!! :drink: :D . MUSÍTE SI UVĚDOMIT, že je pronajatý nějak veliký webový prostor a pronajatý " nafouklý míč " by mohl prasknout . To nechceme nikdo, stalo se to zde v roce 2013 A BYL PRŮSER A admini měli problém zprovoznit opět auktivu. Proto budte ráda, že jste ráda. Jo a také doporučuji si nahánět zde kupce . Neb v dnešní době jsou lidi zvyklí, že mají vše naservirováno. Iniciativa je minimální. Mějte se fajn :pivo:
karolinka1


 
Příspěvky: 5
Registrován: 02 čer 2012 09:02

Re: NewAuction.cz

Příspěvekod Cuzco » 14 srp 2017 19:59

Odpověď od karolinka1 (13 srp 2017 08:35) mně připadá trochu zbytečně hrubá, nejen pro začínajícího uživatele.
Možná by byla hezčí vstřícnost - rada s laskavostí a pochopením podaná.
Cuzco


 
Příspěvky: 8
Registrován: 13 srp 2017 18:52

Re: NewAuction.cz

Příspěvekod karolinka1 » 15 srp 2017 09:24

Milé dámy = vítám Vás na AUKTIVE , mám 72 roků, něco jsem již přeskákal = začínal jsem na AUKRU, pak na zkrachovalém ODKLEPNUTO ,nyní zde. Zvykněte si na tvrdou realitu= myslím si, že jinak nasledující řádky ani napsat nejdou ,ty poslední 2 věty se třebas netýkají zrovna Vás , ale druhých. Opravdu ,kdy povolili admini velikost obrázků do 400kb , lidi toho začali zneužívat , až ten webový prostor to nevydržel ," balon" praskl a byl průser. PROTO TAKÉ NĚCO OBĚTUJME A PŘIZPŮSOBME SE , KDYŽ JSOU TADY PŘÍZNIVĚJŠÍ PODMÍNKY NEŽ NA aukru.
Dobrý den = na aukru jste musela za vystavení aukcí + větších fotek nad 50kb platit = ZDE TO MÁTE GRATIS. !!! ZBYTEČNĚ MÁTE FOTKY NAD 500kb = upravte si nastavení na skeneru, neb fotoaparátu. BUĎTE RÁDA , že AUKTIVA FUNGUJE . !!! :drink: :D . MUSÍTE SI UVĚDOMIT, že je pronajatý nějak veliký webový prostor a pronajatý " nafouklý míč " by mohl prasknout . To nechceme nikdo, stalo se to zde v roce 2013 A BYL PRŮSER A admini měli problém zprovoznit opět auktivu. Proto budte ráda, že jste ráda. Jo a také doporučuji si nahánět zde kupce . Neb v dnešní době jsou lidi zvyklí, že mají vše naservirováno. Iniciativa je minimální. Mějte se fajn :pivo:
karolinka1


 
Příspěvky: 5
Registrován: 02 čer 2012 09:02

Re: NewAuction.cz

Příspěvekod jj83fd » 22 srp 2017 09:26

Dobrý den, naše stránky jsou připravené a doporučujeme Vám vytvořit si seznam vašich nabídek!
Pro všechny nové prodejce, kteří podali 10 nebo více nabídek, udělíme bonus ve výši 500 Kč, který můžete utratit za propagaci.

Naše výhody:

- žádné platby za obchod;
- žádná platba za umístění zboží;
- Nízké ceny za reklamu;
- Příchozí bonusy pro nové uživatele!
- Náš vývojový tým, což znamená neustálé vyvíjení a vylepšování stránek.

Prodáváme bez provizí! Nová obchodní platforma a aukce [url]NewAuction.cz[/url]
jj83fd


 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 srp 2017 08:37


Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron