Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Pojďte si povídat...

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod damaz33 » 18 zář 2017 17:47

Zdravím, také jsem po cca. 5-ti letech u Aukra skončil zde. damaz33 - potápko a vodní sporty
damaz33


 
Příspěvky: 1
Registrován: 02 zář 2017 17:52

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod keporkakw » 20 zář 2017 11:20

Informace z Aukra:

"Dobrý den,

za Aukro můžu potvrdit, že portál NewAuction zkopíroval vše včetně chyb. Naši právníci jsou v této věci angažovaní.

Pěkný den,

Michaela Balarinová "

Pokud by Aukro něco kopírovalo, tak to bude Allegro a ne Molotok.vcv :D :D :D
keporkakw


 
Příspěvky: 6
Registrován: 17 říj 2010 21:19

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod Krakovec » 20 zář 2017 12:24

keporkakw píše:Informace z Aukra:

"Dobrý den,

za Aukro můžu potvrdit, že portál NewAuction zkopíroval vše včetně chyb. Naši právníci jsou v této věci angažovaní.

Pěkný den,

Michaela Balarinová "

Pokud by Aukro něco kopírovalo, tak to bude Allegro a ne Molotok.vcv :D :D :D


Dobrý den,

nebuďte naivní, co jste čekal, že Vám odpoví, to je jen píár. Zprávy z Aukra musíte vždy číst obráceně. Paní Balarinová vám sesmolí celý článek o tom, že nezdražili, přitom samozřejmě zdražili, to se nebudu rozepisovat, pač kdo umí počty, tak si to lehce spočítá. Pan řiditel napíše celý článek s titulkem, že nemají potřebu zdražovat, to je ale lidumil, přitom na globálních statistikách se dalo lehce najít, že jim za 10 měsíců ubylo 1 milion aukcí a spadli o 10 příček dolů, dnes už to tam nenajdete, pač se trhli od Poláků, to jsem sledovala dost často. Najdete tam ale na 62. místě aktuální Auktivu (Wykres), kde se můžete podívat na grafy za různá období, jak zde aukce přibývají, tak na Aukru to bylo přesně obráceně

http://aukcjostat.pl/id3_pl/statystyki_globalne.html

pak Molotok už 2 roky neexistuje, já samozřejmě nevím, kdo co kopíruje, vzpomněla jsem si, že to tak na Aukru měli, zkoušela jsem v srpnu vystavit jednu věc, zabralo mi to celé odpoledne, ještě jsem se divila, co to mají v tom miniaturním okénku za kraviny, již to mají počeštěné. Dnes už stránky jdou rychleji, přesto než se načte další stránka, stihnu vyplnit doručovací lístek, což mě počítač jinde nedělá.

Aukro uvádí 3,8 milionu zaregistrovaných lidí, ale zatím se jich přihlásilo 155 000, když budu optimistická, tak by jich mohlo být ještě půl milionu, ten zbytek neexistuje a nikdy neexistoval, kdybych se nebála, že mi někdo povolí brzdy u kola, tak to napíšu, vím to už od r. 2011, zjistila jsem to samozřejmě náhodou na Aukru.

To vše nic nemění na tom, že je to konkurenční boj, představte si, koupíte firmu a ejhle konkurence, tak já jim držím palce, všichni tam jsou a všichni tam obchodují, docela by mě zajímalo, jak to ti "právníci" vyřeší, co myslíte vyjde článek?
:D :D :D :D
Krakovec


 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 led 2017 08:32

Předchozí

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron