Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Můj účet 1.5

Novinky na Auktiva.cz

Moderátor: auktiva

Můj účet 1.5

Příspěvekod auktiva » 21 úno 2010 02:04

Dnes ráno byla spuštěna nová verze mého účtu ve verzi 1.5. Nová verze byla kompletně přepracována, obsahuje nové prvky a možnosti. Všechny prvky ještě nebyly spuštěny, dojde k tomu postupně. Verze byla testována a je plně funkční, případné chyby či nápady a úpravy prosím neprodleně hlaste.

Novinek není na první pohled mnoho, ale postupem času budou přibývat nové a nové. O všem se ještě rozepíši podrobně.

Doufáme že se Vám bude nová verze líbit a bude se s ní pracovat lépe než s verzí starou.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Můj účet 1.5

Příspěvekod oldiskl » 21 úno 2010 09:55

Je to super moc děkuji. oldiskl
oldiskl


 
Příspěvky: 8
Registrován: 06 lis 2009 14:52

Re: Můj účet 1.5

Příspěvekod trimama » 21 úno 2010 20:56

Je to paráda ;) , díky
trimama


 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 srp 2009 17:18

Re: Můj účet 1.5

Příspěvekod auktiva » 24 úno 2010 16:11

Novinek v uživatelském účtu stále přibývá. Podíváme se teď na ty důležité. Celá stránka byla nově rozdělena do několika částí.

Obrázek

V horní části jsou informace o uživateli a hlavní menu (1). Zbytek stránky byl rozdělen do dvou sloupců. V levém sloupci je menu druhé úrovně (2) a dále pak další doplňkové boxy (3). Levý větší sloupec se skládá z počítadla stránek (4) , výběru množství vypsaných předmětů (5) a vlastní tabulky s výpisem (6). V levé části tabulky mohou být zaškrtávací políčka. Ta slouží pro hromadné aukce (hromadné mazání, udělování komentářů, vystavení aukcí,..).

Obrázek

Nabídka hromadných akcí naleznete ve spodní části tabulky (7). Nabídka těchto akcí je proměnná a závisí na aktuální tabulce. Nejdříve musíte zaškrtnout vybrané řádky (položky), poté vybrat akci z roletkového menu a stisknout tlačítko "provést". Pokud by Vám nějaká akce chyběla, stačí si o ní napsat.

Další novinkou je miniformulář rychlého opakování
Obrázek
U aukce si můžete zvolit posunutí začátku aukce až o 20 dní, neprodané položky mohou být při opakování rovnou smazány. Tento formulář bude doplněn ještě o možnost změny délky aukce a o změnu konce aukce (v současné době zůstává délka i konec stejný jako u originálu)

Poslední důležitá novinka je v sekci nastavení, kde máte možnost zvolit, jaké emaily budete dostávat. Věřím, že popis je jasný a není potřeba nic vysvětlovat.

Doufáme, že Vás novinky potěšily a brzo představíme nové
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23


Zpět na Novinky & oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron