Aukce

Auto diagnostika ELM327 ODB2 BlueTooth Android

 • Číslo Aukce:
  1716224
 • Sledovat aukciSledovat
 • Poslat přátelůmDoporučit
 • Sdílet na facebookuSdílet
Více obrázků
Kup Teď!
Koupit okamžitě za:
Kusů:
Kusů 2
Konec aukce
1h 9m 12s 1569016500
20. 09. 2019. 23:55
Umístění
Náchod
547 01
Možnost osobního předání
Stav předmětu Nové
Poštovní adresa byla ověřena
Počet hodnocení: 64
Kladné hodnocení:
Registrován: 2016-10-29, Náchod
Platba & Náklady na dopravu
Způsoby platby
Hotově při předání
Bankovním převodem
mPenize
Poštovné & Dodání
Osobní předání
Běžná zásilka
Doporučená zásilka
Cenný balík
Mezinárodní
Poštovné sdělím na požádání
Doplňující informace
Osobní předání = jistota.
Poštovné obyčejně, doporučeně, balík a další info, viz. odkaz níže: -Mé podmínky nákupu-.
Dobírka NE (nebo napište PŘEDEM).
U obyč.pošt.riziko nese kupující, lépe zvolit doporučené zaslání, nebo balík.

Podmínky prodejce

V inzerátech nabízím použité, nebo nové přebývající věci a to pouze pro soukr.účely, ne pro podnikání, nebo k dalšímu prodeji !
Doklad většinou nemám, tedy ani nemohu poskytnout. Berte to prosím v potas, jinak nekupujte.
-
Nabízené věci jsou určeny převážně elektrotechnikům, je třeba tomu rozumět, mít alespoň minim.znalosti z oboru. Záruku na nové zboží dám na odzkoušení, ale jelikož skoro vše zkouším, vím tedy, že jste obdrželi věc funkční. Záruku nelze uznat, kde nebyly dodrženy zásady používání, parametry, nebo třeba při opotřebení. Ale všem se snažím vyjít vstříc, kdyby něco, napište.
-
Předat lze osobně, zaslat obyčejně od +25Kč, nebo lépe doporučeně od +55Kč (je pojištěno), případně balík (přesnou cenu pošt.dle váhy a rozměrů sdělím vždy po nákupu).
HNED po nákupu mě sami kontaktujte e-mailem ohledně platby a dopravy (je to moje podmínka, viz.aut.e-mail z Auktivy, který obdržíte).
-
Nedaří se zakoupit, máte problém, nějaký dotaz? Napište mi na e-mail a podepište se.

Popis aukce

Auto diagnostika ELM327 ODB2 BlueTooth Android

Zobrazeno: 399

Auto diagnostika ELM327 ODB2 BlueTooth Android 

 • pokud vaše auto má tento konektor a podporuje tedy připojení i autodiagnostiky, potom ji zasunute do tohoto konektoru v autě a bezdrátově se spojí s vaším chytrým telefonem, kde si můžete načíst spoustu parametrů z auta, nebo můžete některé věci i nastavit
 • SW si stáhnete z internetu (je sposta programů free, nebo za menší peníz)
 • pracovní napětí: DC 9 - 12 V , odběr cca. 25mA
 • vnější rozměry: cca. 48 x 25 x 32 mm
 • nový, nepoužitý, pouze mnou odzkoušený a funkční (jsem elektrotechnik, ne jen pouhý prodejce, většinu nabízených věcí používám sám a i proto kde to lze často zkouším každý kus, zkoušení se opravdu vyplatí)
 • obrázky jsou ilustrační
 • cena je za 1 ks  (diagnostika v modrém provedení)
 • možná sleva, podmínkou získání slevy je před koupí mne kontaktovat s požadovaným počtem kusů a vaší cenou
 • v nabídce mám i podobný typ, v černo-bílém provedení a s tlačítkem zapnuto/vypnuto, mrkněte na ostatní mé nabídky, nebo na dotaz
 • zboží mám skladem, odesílám obratem po platbě, nebo osobní předání
 • toto zboží lze zaslat vzhledem k tloušťce pouze doporučeně (odpovědnost nese pošta), případně balíkem a poštovné za celý nákup platíte jen jedno, více >>zde<> (ceny a další info)
 • platbu prosím obratem, abych mohl i já rychle odeslat; napište jako máte banku, po nákupu e-mailem zašlu číslo účtu pro platbu (mám: FIO, AirBank, ČSOB/Pošt.spoř., Česká spoř., mBank, KB, EquaBank, UniCreditBank)
 • před zakoupením/přihozením se zde nejdříve důkladně seznamte se všemi informacemi a dále i s mými >>podmínkami<< (zakoupením se vším souhlasíte, jinak nekupujte)
 • v případě nejasností, dotazu mne kontaktujte e-mailem: Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com, rád vám odpovím a až potom nakupte (odpovídám na všechny podepsané  dotazy celým jménem)
 • zde uvedené počty kusů berte prosím orientačně (nemusí přesně odpovídat), věci používám pro sebe nebo mohu prodat jinde (a nestihl jsem snížit zde uvedený počet), nebo ani nemusí být počet konečný (napište mi, pokud požadujete více, pokud mám, tak přidám a vystavím, případně sdělím, kdy budu mít další)
 • nabízím i jiné varianty a další z mého pohledu zajímavé věci, mrkněte na ostatní mé nabídky zde na Auktiva.cz 
 • pokud chcete podpořit mě i tento server Auktiva.cz a nejste zde zatím zaregistrováni, můžete pomocí toho odkazu tak učinit a pak zde i případně cokoli zakoupit ... :-) díky
 • nejsem žádný podvodník, který se schovává za internet, proto preferuji i osobní převzetí (případně zašlu poštou), zde si můžete prohlédnout mé hodnocení třeba na Aukru

 

diagnostika

 

diagnostika

 

 

--

 

  Popis a ukázka některých aplikací - screenshoty z telefonu  

 

Jedná se o jednoduchou diagnostiku, která je použitelná ve spojení s chytrým telefonem (Android nebo iOS) a připojení probíhá bezdrátově (pomocí bluetooth). Připojení (ve 3 vyzkoušených aplikacích) je vcelku jednoduché, zapojíte do diagnostického konektoru v autě a poté strčíte klíček do zapalování, otočíte minimálně do polohy před nastartováním, aby běžel autopočítač a šlo se tedy napojit. Poté zapnete bluetooth na mobilu, případně rovnou nějakou aplikaci na diagnostiku, která bluetooth zapne. Pak spárujete aplikaci s autodiagnostikou, většinou se propojí sama, nebo po zadání pinu 1234. A pak můžete načítat informace z autopočítače, případně vymazat chyby apod.

Já jsem žádný návod k této diagnostice nepotřeboval, vše je jednoduché a fungovalo mi hned. Ale kdybyste potřebovali, na internetu je toho spoustu ... Stačí do Google napsat "ELM327", nebo "ELM327 návod" a vypadne vám spostu odkazů i nějaké videonávody.

 

 

 

diagnostika

 

diagnostika

 

diagnostika

 

diagnostika

 

diagnostika

 

diagnostika

 

diagnostika

 

 

 

 

 

 

.

Děkuji za zájem a shlédnutí stránky s tímto produktem i za případný nákup tohoto, či jiného nabízeného zboží. V případě dotazů mne kontaktujte e-mailem Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com

*** Zákaz používání a kopírování textů, i částí textů a obrázků bez mého souhlasu. ***

 
Aukce uživatele
Stránka vygenerována za: 0.139s    Server time index: 1569012348