Aukce

Laserové ukazovátko (dioda+baterie+tlačítko) - červený bod

 • Číslo Aukce:
  1727942
 • Sledovat aukciSledovat
 • Poslat přátelůmDoporučit
 • Sdílet na facebookuSdílet
Více obrázků
Kup Teď!
Koupit okamžitě za:
Kusů:
Kusů 5
Konec aukce
12 dní 23h 1556747700
01. 05. 2019. 23:55
Umístění
Náchod
547 01
Možnost osobního předání
Stav předmětu Nové
Poštovní adresa byla ověřena
Počet hodnocení: 60
Kladné hodnocení:
Registrován: 2016-10-29, Náchod
Platba & Náklady na dopravu
Způsoby platby
Hotově při předání
Bankovním převodem
mPenize
Poštovné & Dodání
Osobní předání
Běžná zásilka
Doporučená zásilka
Cenný balík
Mezinárodní
Poštovné sdělím na požádání
Doplňující informace
Osobní předání = jistota.
Poštovné obyčejně, doporučeně, balík a další info, viz. odkaz níže: -Mé podmínky nákupu-.
Dobírka NE (nebo napište PŘEDEM).
U obyč.pošt.riziko nese kupující, lépe zvolit doporučené zaslání, nebo balík.

Podmínky prodejce

V inzerátech nabízím použité, nebo nové přebývající věci a to pouze pro soukr.účely, ne pro podnikání, nebo k dalšímu prodeji !
Doklad většinou nemám, tedy ani nemohu poskytnout. Berte to prosím v potas, jinak nekupujte.
-
Nabízené věci jsou určeny převážně elektrotechnikům, je třeba tomu rozumět, mít alespoň minim.znalosti z oboru. Záruku na nové zboží dám na odzkoušení, ale jelikož skoro vše zkouším, vím tedy, že jste obdrželi věc funkční. Záruku nelze uznat, kde nebyly dodrženy zásady používání, parametry, nebo třeba při opotřebení. Ale všem se snažím vyjít vstříc, kdyby něco, napište.
-
Předat lze osobně, zaslat obyčejně od +25Kč, nebo lépe doporučeně od +55Kč (je pojištěno), případně balík (přesnou cenu pošt.dle váhy a rozměrů sdělím vždy po nákupu).
HNED po nákupu mě sami kontaktujte e-mailem ohledně platby a dopravy (je to moje podmínka, viz.aut.e-mail z Auktivy, který obdržíte).
-
Nedaří se zakoupit, máte problém, nějaký dotaz? Napište mi na e-mail a podepište se.

Popis aukce

Laserové ukazovátko (dioda+baterie+tlačítko) - červený bod

Zobrazeno: 98

Laserové ukazovátko (dioda+baterie+tlačítko) - červený bod

 • laserové ukazovátko - doma a nejjednodušeji dělané, složené ze 2ks článků baterií 1,5V (AA nebo AAA), laserové diody (červený bod) a tlačítka (mikrospínače)
 • příkon diody max.: 150mW
 • svítící výkon laseru: <5mW
 • proud: max. <40mA (obvykledo nemo okolo 20mA)
 • vnější rozměry cca: 52 mm x 29 mm x 21 mm (platí pro baterie AA, pro AAA jsou rozměry malinko menší)
 • nový, nepoužitý, pouze mnou odzkoušený a funkční (jsem elektrotechnik, ne jen pouhý prodejce, většinu nabízených věcí používám sám a i proto kde to lze často zkouším každý kus, zkoušení se opravdu vyplatí)
 • obrázky jsou ilustrační

 • cena je za 1 ks
 • možná sleva, podmínkou získání slevy je před koupí mne kontaktovat s požadovaným počtem kusů a vaší cenou
 • zboží mám skladem, odesílám obratem po platbě, nebo osobní předání
 • toto zboží lze zaslat obyčejně (bez záruky pošty na dodání, riziko nese kupující), nebo lépe doporučeně (odpovědnost nese pošta), případně balíkem a poštovné za celý nákup platíte jen jedno, více >>zde<> (ceny a další info) - vzhledem k tloušťce lepší doporuč. zaslání, nebo balík, lze pak lépe zabalit
 • platbu prosím obratem, abych mohl i já rychle odeslat; napište jako máte banku, po nákupu e-mailem zašlu číslo účtu pro platbu (mám: FIO, AirBank, ČSOB/Pošt.spoř., Česká spoř., mBank, KB, EquaBank, UniCreditBank)
 • před zakoupením/přihozením se zde nejdříve důkladně seznamte se všemi informacemi a dále i s mými >>podmínkami<< (zakoupením se vším souhlasíte, jinak nekupujte)
 • v případě nejasností, dotazu mne kontaktujte e-mailem: Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com, rád vám odpovím a až potom nakupte (odpovídám na všechny podepsané  dotazy celým jménem)
 • zde uvedené počty kusů berte prosím orientačně (nemusí přesně odpovídat), věci používám pro sebe nebo mohu prodat jinde (a nestihl jsem snížit zde uvedený počet), nebo ani nemusí být počet konečný (napište mi, pokud požadujete více, pokud mám, tak přidám a vystavím, případně sdělím, kdy budu mít další)
 • v nabídce mám i jiné diody a nabízím i další z mého pohledu zajímavé věci, mrkněte na ostatní mé nabídky zde na Auktiva.cz 
 • pokud chcete podpořit mě i tento server Auktiva.cz a nejste zde zatím zaregistrováni, můžete pomocí toho odkazu tak učinit a pak zde i případně cokoli zakoupit ... :-) díky
 • nejsem žádný podvodník, který se schovává za internet, proto preferuji i osobní převzetí (případně zašlu poštou), zde si můžete prohlédnout mé hodnocení třeba na Aukru

V nabídce mám i jiné lasery, můžete se podívat -  >> zde klikni <<  .
 

Dodržujte bezpečnost !   Nemiřte laserem do očí, odrazových ploch (zrcadel, vody a pod.) !

 

Dioda svítí - dělá jasný malý čevený bod, cca. kulatý.

Jedná se o jednoduchou, ale funkční alternativu originálně vyráběného ukazovátka. Skládá se ze dvou tužkových baterií (AA nebo AAA), tlačítka a laserové diody. Použití jako ukazovátko, nebo jako hračka třeba pro zabavení kočky. Velice rády si hrají a honí svítící tečku.

Jak dlouho vydrží baterie? Dlouho. Já to používám přes rok a svítí to stále dost. Záleží na používání. Nenechávejte laser zbytečně dlouho zapnutý, používejte rozumně. Blikání, nebo časté zapínání/vypínání nevadí. Naopak, tím právě šetříte baterie.

Co dělat, až se za nějaký (delší) čas baterie vybije? Vyměnit je za nové. Musíte ale přiletovat. Pokud na to nejste zařízení, můžete mi to předat a já to udělám (za drobný peníz). Vzhledem k době výdrže, jednoduchosti a ceně je pro mě jednodužší mít baterie na pevno a ne v pouzdře.

 

 

laser

 

laser

 

laser

 

laser

laser

 

 

Děkuji za zájem a shlédnutí stránky s tímto produktem i za případný nákup tohoto, či jiného nabízeného zboží. V případě dotazů mne kontaktujte e-mailem Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com

*** Zákaz používání a kopírování textů, i částí textů a obrázků bez mého souhlasu. ***

 
Aukce uživatele
Stránka vygenerována za: 0.149s    Server time index: 1555626100