| Plastová krabička malá na diapozitivy *5841 Nové | 1 | 0 | 28 Kč | 167 Kč | 1 den 18h1727035200
22. 09. 2024 22:00 |
| Plastová krabička malá na diapozitivy *5842 Nové | 1 | 0 | 38 Kč | 177 Kč | 1 den 18h1727035200
22. 09. 2024 22:00 |
| Plastová krabička střední na diapozitivy *5843 Nové | 1 | 0 | 38 Kč | 177 Kč | 1 den 18h1727035200
22. 09. 2024 22:00 |
| Diaprojektor se zásobníkem - málo používaný *5844 Nové | 1 | 0 | 700 Kč | 869 Kč | 1 den 18h1727035200
22. 09. 2024 22:00 |
| Album na fotografie - 50 listů pro 4 foto *5901 Nové | 1 | 0 | 94 Kč | 233 Kč | 1 den 18h1727035200
22. 09. 2024 22:00 |
| Album na fotografie - 50 listů pro 4 foto *5902 Nové | 1 | 0 | 94 Kč | 233 Kč | 1 den 18h1727035200
22. 09. 2024 22:00 |
| Album na fotografie - 50 listů pro 4 foto *5903 Nové | 1 | 0 | 94 Kč | 233 Kč | 1 den 18h1727035200
22. 09. 2024 22:00 |
| Fotoalbum s kováním - konec 19. a začátek 20. století *5904 Použité | 1 | 0 | 755 Kč | 894 Kč | 1 den 18h1727035200
22. 09. 2024 22:00 |
| Fotoalbum s kováním - konec 19. a začátek 20. století *5905 Funkční s vadou | 1 | 0 | 130 Kč | 269 Kč | 1 den 18h1727035200
22. 09. 2024 22:00 |
| Závěsné promítací plátno 120 x 90 cm *29 Lehce použité | 1 | 0 | 420 Kč 600 Kč | 619 Kč | 10 dní 18h1727812800
01. 10. 2024 22:00 |
| Baterie do foťáku - SONY, typ G, Lithium Ion, NP-BG1 *30 Použité | 1 | 0 | 170 Kč | 259 Kč | 10 dní 18h1727812800
01. 10. 2024 22:00 |
| Fotoaparát CARERA – Top 35F na kinofilm vč. obalu *33 Nové | 1 | 0 | 125 Kč 240 Kč | 264 Kč | 10 dní 18h1727812800
01. 10. 2024 22:00 |
| Fotografický profesionální papír do tiskárny Canon *89 Nové | 1 | 0 | 21 Kč | 110 Kč | 10 dní 18h1727812800
01. 10. 2024 22:00 |
| Velké foto rodiny - konec 19. a začátek 20. století *5136 Nové | 1 | 0 | 265 Kč | 354 Kč | 12 dní 18h1727985600
03. 10. 2024 22:00 |
| Fotografie pána - konec 19. a začátek 20. století *5137 Nové | 1 | 0 | 200 Kč | 289 Kč | 12 dní 18h1727985600
03. 10. 2024 22:00 |
| Fotografie dívky - z roku 1899 *5138 Nové | 1 | 0 | 305 Kč | 394 Kč | 12 dní 18h1727985600
03. 10. 2024 22:00 |
| Fotografie chlapce - konec 19. a začátek 20. století *5139 Nové | 1 | 0 | 200 Kč | 289 Kč | 12 dní 18h1727985600
03. 10. 2024 22:00 |
| Foto mladého muže - konec 19. a začátek 20. století *5140 Nové | 1 | 0 | 200 Kč | 289 Kč | 12 dní 18h1727985600
03. 10. 2024 22:00 |
| Fotografie ženy - konec 19. a začátek 20. století *5141 Nové | 1 | 0 | 200 Kč | 289 Kč | 12 dní 18h1727985600
03. 10. 2024 22:00 |
| Foto mladého muže - konec 19. a začátek 20. století *5142 Nové | 1 | 0 | 210 Kč | 299 Kč | 12 dní 18h1727985600
03. 10. 2024 22:00 |