Aukce

4osý chladící vůz typu TTnhh, k 50. výročí TTéčka, bílý *46

  • Číslo Aukce:
    2681254
  • Sledovat aukciSledovat
  • Poslat přátelůmDoporučit
  • Sdílet na facebookuSdílet
Více obrázků
Nejvyšší příhoz
Přihodit
 Kč
Nabídněte minimálně 3125 
Počet příhozů 0
Nejvýše přihazující
Konec aukce
10 dní 19h 1746561600
06. 05. 2025. 22:00
Umístění
Plzeň
318 00
Možnost osobního předání
Stav předmětu Nové
Poštovní adresa byla ověřena
Počet hodnocení: 254
Kladné hodnocení:
Registrován: 2010-09-30, Plzeň
Platba & Náklady na dopravu
Způsoby platby
Hotově při předání
Bankovním převodem
Poštovné & Dodání
Osobní předání
Doporučená zásilka
139 
Mezinárodní
Doplňující informace
Připsání peněz na účet - oznámím a do 2 pracovních dnů odesílám zásilku se zbožím a také to oznámím. Doporučený dopis za 89 Kč. Při koupi více aukcí počítám poštovné do 5000 Kč za 139 Kč a nad 5000 Kč za 169 Kč.

Podmínky prodejce

Jsem sběratel železničních modelů a dalších věcí, které se železnicí souvisí. Mé aukce se řídí následujícími pravidly: Po připsání peněz na účet oznámím to, do 2 pracovních dnů odesílám zboží na adresu uvedenou na aukci a také to oznámím. Vy po převzetí a prohlédnutí zboží napište hodnocení, já budu hodnotit následně.

Popis aukce

4osý chladící vůz typu TTnhh, k 50. výročí TTéčka, bílý *46

Zobrazeno: 39

RARITA!!! MODEL Z 50 KUSOVÉ SÉRIE SETŮ KE 40. VÝROČÍ TT-ÉČKA!!! Sběratelský model 4osého chladícího vozu typu TTnhhs, bez loga, karosérie stříkaná bílou vč. čel, na boku od leva tištěno zelenou logo firmy ROKAL a pod ním barevná figurka a dále barevné logo firmy Berliner TT Bahn na bílém podkladu, na boku vpravo tištěno černou logo firmy Zeuke - Bahnen a vedle velký červený obdélník s logem firmy TILLIG TT na bílém podkladu, kulatá střecha podélně drážkovaná stříkaná bílou, bez čísla vozu, bez popisů, popisy na rámu tištěny bílou na černém podkladu, na čelech dvě zvýšené přechodové lávky, schůdek pod dveřmi černý, vlevo dole není černý obdélníček, bez přechodek, spodek vozu černý zajištěný nárazníky přes karosérii, 2osé podvozky černé III. typu uchycené na čep do spodku vozu, brzdová soustava součástí podvozků. Výrobcem Tillig v roce 1996 v limitovaném setu, kat.č. 01328. Výměnná spřáhla BTTB a kovová dvojkolí černěná. Po zakoupení byl model odložen do vitríny a neježděn, je dlouho neježděn. V náhradní krabičce.

Číslo 46.

NA MODELY TT + DÍLY A DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BYLA POSKYTNUTA OPĚT DALŠÍ MIMOŘÁDNÁ SLEVA okolo 10%!!! PŘI KOUPI 5 AUKCÍ BUDE NEJLEVNĚJŠÍ AUKCE ZA POLOVIČNÍ CENU!!! PŘI KOUPI VÍCE JAK 25 AUKCÍ BUDE SLEVA 15%!!! PŘI KOUPI NAD 50 AUKCÍ BUDE SLEVA 25%!!!

PŘI KOUPI ÚPLNĚ VŠECH AUKCÍ BUDE SLEVA 50%!!!

 
Aukce uživatele
Tácek Koli *323
29 
13d 19h
Pohled - Petrovac *5428
97 
7d 19h
Příhozy
Uživatel Velikost příhozu Datum
Stránka vygenerována za: 0.367s    Server time index: 1745627404